436
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń23 tys.
  • Odpowiedzi176
  • Ocen na +80
436 ppt ?

Wzrost poparcia PO (177)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Wzrost poparcia PO

Napisał(a): irusiowj -

sarna
irusiowj Ha, ha, a toś mi przypomniała, kiedy byłem młody. Miałem 250 ml w łepetynie i zataczałem się w tramwaju. A lat miałem 19. Nie spałem. Na przystanek wysiadłem z całkiem całkiem rusycystką:) Chyba dzisiaj są za leniwi:)
Nie wiem, ale w porównaniu z Tobą, to chyba raczej mają słabe głowy;-))
Może, nie wiem, czy tym można się chwalić, ale głowę nadal mam dosyć przystosowaną do promili, choć mi już nie smakują:( Ale gdyby trzeba było, kto wie. Zwykle zostawałem ostatni i nie wylewałem alkoholu do kawy. Raz mi takie coś trafiło się napić. Chciałem popić i sięgnąłem po kawę kolegi. Co za obrzydlistwo, straszne. :)
INTERIA.PL

Napisał(a): ~gosc -

NARESZCIE !!!! a juz odnosilo sie wrazenie , ze Polacy dostali pomieszania zmyslow i 500+ odebralo im rozum, w koncu zobaczyli , ze kaczynski + cala ta seka, to klamcy lamiacy prawo kazdego dnia, ze dbaja bardzo troskliwie wylacznie o wlasne kieszenie, rozwineli kolesiostwo do granic mozliwosci, niszcza kraj, polityka zagraniczna nie istnieje, armia oslabiona ,sadownictwo zniszczone, prywata,buta, chamstwo , ponizanie i dzielenie na sorty, upokarzanie , to tylko maly procent tego co dokonali przez 1 rok, kraj zadluzony na 14 bilionow !!!!! osmieszanie Polski i Polakow , bezmyslna wycinka drzew i ogolna dewastacja wszystkiego czego sie dotkna, to sa glowne "osiagniecia " kaczynskiego, bo przeciez rzadu jako takiego nie ma, nie ma premier i prezydenta , jedynie kukly na sznureczkach, cudem jest, ze jeszcze nasz kraj nie zostal bankrutem ! ale wyraznie zmierza do tego wielkimi krokami, niestety

Napisał(a): Kinia223 -

~Iks To najgorsza sondażownia w Polsce.
Ich sondaże nigdy się nie sprawdziły
Akurat IPSOS jako drugi (w badaniu dla Radia Zet) najlepiej przewidział wynik wyborów z 2015 roku. Lepszy był tylko TNS Polska (dla Faktu).

Napisał(a): ~bost -

~Ala Chodzę zawsze na wybory , ale nigdy na nich nie głosowałem i nie zagłosuje , bo PO jest przeciwko wszystkiemu co się robi dla dobra Polski i Polaków, to przestępcza organizacja antypolska która okradała przez ostatnie 8 lat majątek narodowy i Polaków!
Chodzisz zawsze na wybory ale nigdy na nich nie głosujesz i nie zagłosujesz.To po co chodzisz? Bo PO coś tam coś tam?

Napisał(a): llm -

Ci co byli za PIS nadal są. Ci co ciężko pracują i mają ten luksus nie orientowania się jak budżetówka działała, działa i jej Asy, nadal nie stają po żadnej ze stron. Ci co dorobili się za czasów PO, potrafią funkcjonować w układach i wszystko jedno czy w polsce, hondurasie, rosji czy w niemczech oby było suto, gładko i przewidywalnie...a że kosztem innych...Kali ukraść-super, oby nie Kalemu - będzie za PO. Naprawdę powiększyły się ich szeregi?

Napisał(a): ~Wisełka -

Dlaczego PiS traci poparcie ? Bo ludziom nie podoba się, że tanieje euro, dolar i frank, bo coraz bliżej do skrócenia wieku emerytalnego, bo rodziny nie chcą dostawać pieniędzy z 500+, bo spadło bezrobocie, a wzrosło przeciętne wynagrodzenie, bo marzą o tym, żeby Puszczę Białowieską do reszty zeżarły korniki, a wszystkie drzewa na prywatnych posesjach zamieniły się w pomniki przyrody, bo chcieliby, żeby paliwo znowu kosztowało powyżej 5 zł/l, bo ci sami, którzy protestowali przeciw wprowadzeniu gimnazjów, teraz protestują przeciw ich likwidacji, bo feministkom nie podoba się, że kobieta jest premierem, bo mają być oZUSowane umowy o dzieło, bo Polskę "okupują" wojska amerykańskie, bo skończyły się przekręty "prywatyzacyjne" w Warszawie, bo nie chcą, żeby nadzwyczajna kasta ludzi pracowała dla ich dobra i szybko zapadały wyroki w sądach, bo .... A tak a propos. PiS traci poparcie ? Z moich obserwacji wynika, że jest wprost przeciwnie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wzrost poparcia PO