436
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń24 tys.
  • Odpowiedzi176
  • Ocen na +80
436 ppt ?

Wzrost poparcia PO (177)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Wzrost poparcia PO

Napisał(a): ~wyborcapodatnik -

na razie pod rzadami rąbią drzewa, bedzie w Polsce klimat angielski ! mgły i deszcze, za rok podatki w górę, Rosja wejdzie bo w armia nie bedzie miała czym się bronić, sądy będa sądzić w/g różnych dziwnych praw naPiSanych po nocach w sejmie.... więcej + sów jakie Naczelnik wymyśli zostawiam Twojej wyobraznI

Napisał(a): ~gość -

gość To głosuj na te pisowska bandę niekompetentnych cwaniaków, która rozpieprza i wycina wszystko, co jeszcze zostało w tym kraju do rozpieprzenia. Ale pewnie dostałaś 500+ i dlatego wolisz PIS ? Gratulacje.
w ilości cwaniaków PO nikt nie przebije, a z 500+ nie korzystam niestety

Napisał(a): ~antyBudyn -

~Ala Chodzę zawsze na wybory , ale nigdy na nich nie głosowałem i nie zagłosuje , bo PO jest przeciwko wszystkiemu co się robi dla dobra Polski i Polaków, to przestępcza organizacja antypolska która okradała przez ostatnie 8 lat majątek narodowy i Polaków!
a niby co PiSlamiści zrobili dobrego dla Polaków? mam na myśli tych obywateli, którzy jeszcze umieją myśleć trzeźwo i samodzielnie, a nie tych, którzy z wyrachowania PiSlamistom liżą d***y

Niby podpisujesz się POLAK, ale zasad ortografii i interpunkcji języka polskie nie znasz!
Czepiasz się rzekomej (!) nie-polskości INTERII, ale to że toruński koncern medialny redemptorystów pod zarządem ojca "dyrektora" Rydzyka jest własnością obcego państwa Watykan, już tobie w ogóle nie przeszkadza?
To się nazywa etyką Kalego, lub bardziej uczenie obłudą i propagandą.

POLAK, chamstwo to ty prezentujesz na tym forum! Nie wiem czego mógł chcieć od PiSlamistów twój adwersarz, ale ja na pewno nie chciałem kumoterstwa i nepotyzmu w obsadzaniu PiSlamskimi ćwokami stanowisk wszędzie, gdzie tylko się da. Nie chciałem też państwowego rozdawnictwa, w sumie milionowych, nagród dla urzędników państwowych za wykonywanie prze nich tego, co jest ich zasranym urzędniczym obowiązkiem!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wzrost poparcia PO