36
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi19
  • Ocen na +0
36 ppt ?

Z czym makaron? (20)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Z czym makaron?

Napisał(a): -

Och, moja rodzina uwielbia makaron i robię prawie codziennie, na wiele, wiele sposobów, przepisy zaczerpnięte prosto z Włoch, od rodziny. Tak więc - robię sosy zarówno mięsne, jak i bez mięsa. Jeśli lubisz mięsko, polecam uduszone w pomidorach żeberka i do tego makaron rurki. Inne - z gotowanym brokułem, rucolą, kalafiorem, rybą, pomidorami, oliwkami i mozzarellą, z owocami morza.....możliwości niewyczerpane,,,,,,

makaron to najlepiej penne z boczkiem i sosem plesniowym :) albo lasagne! mniaaam! ;) no i spaghetti a'la carbonara .... :) tylko zawsze mam problem z lasagne, bo nie wiem co zrobic, aby platy makaronu nie byly twarde ani posklejane :? podobnie z cannelloni :/

makaron? ze wszystkim, do wszystkiego, w każdej postaci, o każdym kształcie i o każdej porze, gdybym mogła to makaron mogłabym jeść cały czas ;) uwielbiam, na prawdę :) oczywiście nieśmiertelne spaghetti, makaron ze szpinakiem również jest dobry, z pesto uwielbiam, z serem... nowe przepisy chętnie poznam, wiec dawajcie :)

witam,
ostatnio robiłam makaron Gnocchi z pieczarkami
poniżej przepis:

Porcja dla 2 osób

Paczka gnocchi
500 g pieczarek
400 g śmietany 12 lub 18 lub jogurtu greckiego
sól
pieprz

Pieczarki myjemy, obieramy i kroimy w talarki. Podsmażamy na niewielkiej ilości oliwy , solimy dodajemy pieprzu i zalewamy śmietaną. Chwilkę dusimy aby smaki przeszły. Gnocchi przyrządzamy tak jak na opakowaniu pisze i mieszamy z sosem.

Fajne pomysły na makarony znalazłam na tutaj:http://www.di(...)akaron/
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • Z czym makaron
  • z czym zrobić makaron
  • makaron z czym
  • makaron z czymś
  • makaron z czym
Do góry strony: Z czym makaron?