61
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń269
  • Odpowiedzi23
  • Ocen na +142
61 ppt ?

Z PUNKTU WIDZENIA OSOBY NA WSKROŚ NIEWIERZĄCEJ (24)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Z PUNKTU WIDZENIA OSOBY NA WSKROŚ NIEWIERZĄCEJ

Napisał(a): pintapalec -

jest mi całkowicie obojętny stosunek do chrześcijanizacji ( katolizacji ) Polski i zachodnich społeczeństw.. I jest mi to obojętne w jakiego bożka wierzą sekty chrześcijańskie ,jeśli nie będą mnie terroryzować swoją religią i jej dogmatami, za pomocą państwowego kodeksu karnego.Jeśli zostawią moje życie prywatne mojemu sumieniu ,to mogą sobie wierzyć w co chcą .Nawet w kozła czterorogiego. Mnie to będzie LOTTO..
INTERIA.PL

Re: Z PUNKTU WIDZENIA OSOBY NA WSKROŚ NIEWIERZĄCEJ

Napisał(a): Marduk1986 -

Ja tu chyba czegoś nie rozumiem, może tamtemu było obojętne że Polska się ateizuje, ale domniemana chrystianizacja Polski nie powinna być nikomu obojętna, powinniśmy ją zwalczać myślą,słowem i uczynkiem,jeśli nie,to wtedy dopiero zacznie się terror religijny :Dhttp://forum.(...)trona,1

Napisał(a): pintapalec -

HA HA HA tak jak się spodziewałem pierwsi odezwali się super oszołomy parafialne ze swoimi wartościami religijnymi (katolskimi)

Napisał(a): Blandare51 -

pintapalec HA HA HA tak jak się spodziewałem pierwsi odezwali się super oszołomy parafialne ze swoimi wartościami religijnymi (katolskimi)
to tylko sfora... nie parafialna, a pisowska hejterow....

Załączniki:

Napisał(a): ireneo -

Blandare51
pintapalec HA HA HA tak jak się spodziewałem pierwsi odezwali się super oszołomy parafialne ze swoimi wartościami religijnymi (katolskimi)
Zdjęcie
dostawię parafkę xxx, a może +++, jaki to podpis?

Napisał(a): stevn -

ireneo
Blandare51
Zdjęcie
dostawię parafkę xxx, a może +++, jaki to podpis?
ty wklejkowy inteligencie bez wklejek tylko

Napisał(a): Judas -

Iwona19 Jak może ktoś Cię terroryzować za pomocą kodeksu karnego?
Czyżbyś dostał karę za obrazę uczuć religijnych??????
W naszym kraju panuje religijny terror od dawien dawna...gdybyś o tym nie wiedziała.

Religianci walczą przy pomocy prawa o swoje religijne racje zmuszając pogan do płacenia haraczy na kościół katolicki.

Jakby tego było mało to co rusz się obrażają religijnie a obrażony katolik jest jak trąba powietrzna.

Napisał(a): ~gość -

Ja tam nikogo nie terroryzuję, nie ubliżam, spokojna jestem niesłychanie:)
Nawet nie wiem czy potrafię się na kogokolwiek gniewać.
Pierniczysz czasami głupoty, więc muszę napisać co o tym myślę.
Takie z Was (tutejszych ateistów) tęgie głowy, a tylko narzekać potraficie jakby nie wiem jaka krzywda Was spotkała ze strony ludzi wierzących.
Sami prowokujecie i tworzycie waśnie, które są bezsensowne, Polska jest krajem w większości ludzi wierzących nie od dziś i nie ma co temu zaprzeczać.
Prawo stanowi większość, a nie jednostki, choć można "iść" na jakieś ustępstwa i tak się też zdarza.
Proponuję więc żyć w zgodzie i nie nakręcać się wzajemnie.
Co Ty Pinta na to?

Napisał(a): ~inkwizytor -

Judas
Iwona19 Jak może ktoś Cię terroryzować za pomocą kodeksu karnego?
Czyżbyś dostał karę za obrazę uczuć religijnych??????
W naszym kraju panuje religijny terror od dawien dawna...gdybyś o tym nie wiedziała.

Religianci walczą przy pomocy prawa o swoje religijne racje zmuszając pogan do płacenia haraczy na kościół katolicki.

Jakby tego było mało to co rusz się obrażają religijnie a obrażony katolik jest jak trąba powietrzna.
Spłoniesz na stosie! Osobiście zadziałam krzesiwem, szatanie!

Napisał(a): ~aliada -

~gość Ja tam nikogo nie terroryzuję, nie ubliżam, spokojna jestem niesłychanie:)
Nawet nie wiem czy potrafię się na kogokolwiek gniewać.
Pierniczysz czasami głupoty, więc muszę napisać co o tym myślę.
Takie z Was (tutejszych ateistów) tęgie głowy, a tylko narzekać potraficie jakby nie wiem jaka krzywda Was spotkała ze strony ludzi wierzących.
Sami prowokujecie i tworzycie waśnie, które są bezsensowne, Polska jest krajem w większości ludzi wierzących nie od dziś i nie ma co temu zaprzeczać.
Prawo stanowi większość, a nie jednostki, choć można "iść" na jakieś ustępstwa i tak się też zdarza.
Proponuję więc żyć w zgodzie i nie nakręcać się wzajemnie.
Co Ty Pinta na to?
Dlaczego nie proponujesz tego samego @stevnowi, który masowo produkuje głupawe wątki obraźliwe dla niewierzących? Nie zauważyłaś wątku stevna, którego ten jest pastiszem?
Może i "nie potrafisz się na kogokolwiek gniewać" (grunt to dobre samopoczucie :), ale sprawiedliwa najwyraźniej nie jesteś.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Z PUNKTU WIDZENIA OSOBY NA WSKROŚ NIEWIERZĄCEJ