9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń69
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +12
9 ppt ?

Za co się w tym roku przebierze Hugo Bader ...? (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Za co się w tym roku przebierze Hugo Bader ...?

Napisał(a): dzienpierwszy2 -

Nie wiem czy wszyscy pamiętają tę historię sprzed roku...

Dziennikarz Gazety Wyborczej pomalował warz na czarno , ubrał się jak idiota i udając murzyna powędrował na marsz niepodległości .

Stał bidny wiele godzin na "ziąbie i deszczu " marzł i czekał . W okolicy kręcili się inni dziennikarze GW z ukrytymi kamerami i nie ukrytymi aparatami fotograficznymi.

Plan był taki , że pośród 100.000 maszerujących ludzi, znajdzie się jakiś pijany idiota i da "murzyńskiemu Baderowi" po pysku .

czekali , czekali ....czekali ......czeeeekali ....czeeeeeeeekali .....i nic. Pochód prawicowców przeszedł i nic się nie stało .

Biedny Bader dwa tygodnie przygotowywał się do opublikowania swoich wspomnień z marszu niepodległości .

W artykule w GW opisał swoje przeżycia ;

1. przeżycie to była jakaś kłótnia z pijaczkiem , zresztą jak pisze momentalnie zażegnana przez innych uczestników marszu ...niestety nie udokumentowana przez ekipę

2. raz "ogólne poczucie podskórne" , że tłum nie akceptuje Badera- murzyna .

W każdym razie akcja nieudana ...

Ja w tym roku proponuje Panu Baderowi ubrać pas szahida ....z pewnością prawdopodobieństwo oberwania po twarzy będzie dużo wyższe.

I będzie można napisać i nieakceptowaniu arabów .

Hugo Bader w zeszłyn roku , przeżyjmy to jeszcze raz....:http://wyborc(...)er.html
INTERIA.PL

Re: Za co się w tym roku przebierze Hugo Bader ...?

Napisał(a): dzienpierwszy2 -

egle no jak to za co? teraz przybierze maske obiektywizmu i rzetelnosci czyli przebierze sie za dzien pierwszy :D
Z taką mordą ??? ...zgłupiałaś ??? jakżesz on się za mnie przebierze ???

Napisał(a): egle -

dzienpierwszy2
egle no jak to za co? teraz przybierze maske obiektywizmu i rzetelnosci czyli przebierze sie za dzien pierwszy :D
dal rade za murzyna przeciez, wiekszego wyczynu ponad to by nie moze

Napisał(a): ~gość -

dzienpierwszy2
zacznie szczekać i merdać ogonem przed prezesem to może go za dzieńdrugi choć wezmą ...

Napisał(a): egle -

~gość
dzienpierwszy2
zacznie szczekać i merdać ogonem przed prezesem to może go za dzieńdrugi choć wezmą ...
oby Bader Twojej propozycji w kolejnym swoim planie, zwanym czasem Undercover :D nie wzial zbyt powaznie. Prezes gotow zwietrzyc atak na swojego kota... a tego Bader moze juz zwyczajnie nie przezyc...
:D :D
« Wróć do tematów
Do góry strony: Za co się w tym roku przebierze Hugo Bader ...?