9 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń43 tys.
  • Odpowiedzi9 tys.
  • Ocen na +501
9 tys. ppt ?

Zabawa "Skojarzenia II" (9412)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Zabawa "Skojarzenia II"

Napisał(a): Madzia222 -

MoskiZPOPiS
Madzia222
MoskiZPOPiS
Madzia222
aliada
Madzia222 starość nieradość
młodość górna i durna
"Nie ma miłości bez zazdrości";)
Cześć :) I z czym miałoby mi się to skojarzyć? :) Skoro miłość to niech będą Walentynki
Witam:)) Trzeba było jakimś cytatem z piosenki polecieć ale Walentynki to też jak najbardziej w temacie :) hasło: czerwone serduszka:))
Czerwona Sukienka :)
No, no fajne a ja nie mam czerwonej sukienki, mam dżinsy ale też nie czerwone;)) hasło: ona szalona;)
INTERIA.PL

Napisał(a): MoskiZPOPiS -

Madzia222
MoskiZPOPiS
Madzia222
MoskiZPOPiS
Madzia222
aliada
Madzia222 starość nieradość
młodość górna i durna
"Nie ma miłości bez zazdrości";)
Cześć :) I z czym miałoby mi się to skojarzyć? :) Skoro miłość to niech będą Walentynki
Witam:)) Trzeba było jakimś cytatem z piosenki polecieć ale Walentynki to też jak najbardziej w temacie :) hasło: czerwone serduszka:))
Czerwona Sukienka :)
No, no fajne a ja nie mam czerwonej sukienki, mam dżinsy ale też nie czerwone;)) hasło: ona szalona;)
disco polo :)

Marduk1986
Madzia222 Zaczyna się program Pospieszalskiego, będę oglądać. Kolorowych życzę;))
Cześć :) Jeszcze nie skończył się ten program? :) Prawie miesiąc przerwy tutaj :)
Cześć Marduk:))) A Ty to nowy? Brzmisz znajomo i żartujesz znajomo, chyba jednak tutejszy, wszystkim dobrze znany :))) Mów tylko prawdę:))))

Napisał(a): Marduk1986 -

Madzia222
Marduk1986
Madzia222 Zaczyna się program Pospieszalskiego, będę oglądać. Kolorowych życzę;))
Cześć :) Jeszcze nie skończył się ten program? :) Prawie miesiąc przerwy tutaj :)
Cześć Marduk:))) A Ty to nowy? Brzmisz znajomo i żartujesz znajomo, chyba jednak tutejszy, wszystkim dobrze znany :))) Mów tylko prawdę:))))
A po co? Może to być tajemnicą :)

Marduk1986
Madzia222
Marduk1986
Ja ją znam:)) reszta nie musi:)) a zatem witam i o nic więcej nie pytam:))

Madzia222
Marduk1986
Madzia222
Marduk1986
Ja ją znam:)) reszta nie musi:)) a zatem witam i o nic więcej nie pytam:))
Dobry wieczór :) A więc trza hasło wymyślić bo od około miesiąca się głowimy nad tym :)

Madzia222
Marduk1986
Madzia222 hasło: wiosna (aktualne)
Forsycje

:))
Wyprzedziłam Twoje myśli i podałam zgodnie z zajściami w przyrodzie. U mnie od wczoraj już gości i nie kaprysi póki co. A teraz posłucham sobie piosenki:) a potem podam hasło
Udało Ci się :) To tylko kilkanaście sekund :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zabawa "Skojarzenia II"