9 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń43 tys.
  • Odpowiedzi9 tys.
  • Ocen na +501
9 tys. ppt ?

Zabawa "Skojarzenia II" (9412)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Zabawa "Skojarzenia II"

Napisał(a): ~Madzia222 -

Marduk1986
Madzia222 Dobre, mam nadzieję, że nie będzie powtórki z rozrywki i Olek już na aucie.;))) A piosenka fajna, ja nawet lubię disco, obok klasyki preferuję disko:)))
Ja nie lubię disco polo,choć zdarzyło się słyszeć przypadkiem niektóre te piosenki,że tak rzeknę :)
Nie mówię, że przepadam za disco ale nie drażni mnie i nawet odpoczywam przy takiej muzyce:))) Ciekawe co by się stało gdyby na Eurowizję wystawili disco-polo, zamiast Kasi Moś? hasło: eurowizja

Napisał(a): Marduk1986 -

~Madzia222
Marduk1986
Madzia222 Dobre, mam nadzieję, że nie będzie powtórki z rozrywki i Olek już na aucie.;))) A piosenka fajna, ja nawet lubię disco, obok klasyki preferuję disko:)))
Ja nie lubię disco polo,choć zdarzyło się słyszeć przypadkiem niektóre te piosenki,że tak rzeknę :)
Nie mówię, że przepadam za disco ale nie drażni mnie i nawet odpoczywam przy takiej muzyce:))) Ciekawe co by się stało gdyby na Eurowizję wystawili disco-polo, zamiast Kasi Moś? hasło: eurowizja
Nie zastanawiam się nad tym :)

festiwal

Napisał(a): taie -

Madzia222
ireneo
Madzia222 San Sebastian
San Ireneo
Kwestionuję i składam protest ;)) nie ma tak dobrze;) hasło :San Domingo
"SAN" - biszkopty

Napisał(a): ireneo -

Madzia222
ireneo
Madzia222
ireneo
Madzia222 San Sebastian
San Ireneo
Kwestionuję i składam protest ;)) nie ma tak dobrze;) hasło :San Domingo
Zdjęciejaki powód kontestacji?
Powodów jest wystarczająco dużo, nie będę ich wymieniać bo wszyscy forumowicze je znamy ;))
uprzedzenie
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zabawa "Skojarzenia II"