Komentarze (1454)

Dodaj komentarz

Napisał(a): grażka -

Podróże kształcą i wychowują, wyjazdy osób, które nastawione są, aby tylko brać bo im się należy , bo mają prawa,a w Polsce nie mogą pracować bo w pracy są w wielkim stresie. Granice szeroko otwarte aby szukały szczęścia w innych krajach nikt ich nie trzyma.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): GK -

Przed wczoraj wyrzucili mnie z pracy za nic...Dostalem prace 9 miesiecy temu.Przez 3 miesiace stresowal mnie mlody 26 letni menager..postanowilem z soba skonczyc moje zycie.Moje zycie ulaglo w gruzach. ale jeden z anglikow przyjaciel mnie odratowal.Mysle ze oni to robia specjalnie.Mam dola nie mam nawet pieniedzy aby wrocic .Mialem plany nawet kupilem dla mojej corki samochod na raty a tu taki zwrot akcji.Robia z dzieci menagerow ktorzy nawet nie maja doswiadczenia kierowania zasobami ludzkimi.Szok rodacy..naprawde szok jestem taki zalamany.A nasi walczyli dziatkowie i umierali za Anglie
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Metody83 -

wracajcie, w kraju brakuje młodych , wykształconych i inteligentnych ludzi a pracy nie brakuje...
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): Arek -

Ci co siedzą w UK od wielu lat już raczej nie wyjadą.Mam tam dzieci w szkołach ,jakąś stabliną pracę.Wyjadą ci co jeździli tam na parę mcy a rodziny były w Polsce,ci których odstrasza niski funt i wysokie koszty życia w UK. Mój kuzyn wyjechał z Londynu do Hamburga ,gdzie ma 20 eur na godzinę ,jest operatorem maszyn drogowych.W UK miał 12 funtów ,a za mieszkanie płacił 3 razy tyle co w Niemczech.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): pavv -

Mam z 7 znajomych przebywających na wyspach wraz z rodzinami i żaden z nich nie mówi o powrocie. Za dużo mają do stracenia gdyż siedzą tam już po kilka, kilkanaście lat.
Odpowiedzi (6)

Napisał(a): sebek z mazewsza -

Ale bzdura co za kre,tyńst-owo.Większość z nas nie ma zamiaru wracać dotąd aż nas zmuszą do opuszczenia Anglii . Od zamachu w metrze w Marcu ubiegłego roku pracodawcy o 180stopni zmienili podejście do Polaków i jest o wiele lepiej pod względem nas traktowania . Spotykamy się w dużej grupie i wspieramy wzajemnie zdając relacje co się dzieje . Media w Polsce opisywały takie bzdety ,że nie mogliśmy uwierzyć w to co się dzieje . A na fejsie to był już po prostu szok na głupotę kretynów tam wypisujących pierdu-ty . Byli tacy angole co zatrudniali tańszych ciemnoskórych ale nawet po 4-7 dniach rezygnowali z nierobów aroganckich . Do dziś nie rozumiem w jakim celu media pisali o nienawiści do Polaków . Wiemy o tym ,że były grożne incydenty na Polakach ale nie miały one nic wspólnego z polityką ani z nacjonalistycznymi grupami angoli . To były porachunki na bazie prywatnej a zrobili z tego politykę . Wbrew hejterom jesteśmy cennymi pracownikami i jeżeli będzie taka możliwość nie wróci ogrom ludzi pracowitych i uczciwych nie parających się tym g...politycznym jakie ma miejsce w Polsce . Nie wierzcie ludzie w te bzdury . Możemy tylko współczuć hienom firmowym w Polsce tym co zatrudniają tanią robociznę z Ukrainy ............sami zobaczycie co się narodzi . pozdr. kulturalnych i myślących ziomków . Jestem po 5 latach na krótkim urlopie to prawda ,że pracuję dużo i ciężko ale mam z tego profity o 10 razy większe jak miałbym w kraju i to mobilizuje do ciężkiej pracy i by wytrzymać jeszcze ze 2 lata i będę panem własnej woli .
Odpowiedzi (26)

Napisał(a): gosc -

Polacy chetniej teraz jada do Niemiec nawet ci ktorzy kilka lat mieszkali w Anglii.Plusem jest tez fakt że mają blizej do rodzin w Polsce i nie zarabia sie gorzej
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Okil1 -

Ja wracam tylko na urlop i jeszcze zachacze do stomatologa i spowrotem
Odpowiedzi (10)

Napisał(a): Kanadyjczyk -

Zawsze mozna do Kanady wyemigrowac. A wczesniej mozna podyskutowac na forum EmigracjaDoKanady.Ca
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): 3434 -

zmywaki opustoszały, przyjdzie jeść w brudnych talerzach
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz