Komentarze (1231)

Dodaj komentarz

Napisał(a): YITU -

JA NIE MOGE SIE DOCZEKAC ZEBY WROCIC DO POLSKI!!!!!
STRASZNIE TESKNIE POLSKA TO POLSKA
MAM NADZIEJE ZE WKROTCE NADEJDZIE TEN MOMENT NARAZIE ZONA NIE CHCE WRACAC BO DZIECK SZKOLA JAK SOBIE DA RADE ITD,.....
ALE JA BEDAC W UK TO MAM CALY CZAS DOLA PO PROSTU SIEDZE TU NA SILE!!!!!!!
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): polska -

Ja też zawijam manatki lada chwila. Mam już dość życia bez napoleonki, sernika i makowca
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): Max -

Wracają hehehhe po zakupy i z powrotem do UK - propaganda Pis-owska
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): Okil1 -

Ja wracam tylko na urlop i jeszcze zachacze do stomatologa i spowrotem
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): Sanktum -

Ja tez sie szykuje na powrot do kraju (z uk). Oczywiscie plan jest prosty; wracam i otwieram wlasny biznes. 1500zl minimalnej to nadal jest kpina ale gdyby wywalic zusy i ztobic to jak w Uk to minimalna wynosilaby prawie 2500zl a za takie pieniadze w mniejszych miastach mozna jakos zyc.
Odpowiedzi (13)

Napisał(a): soprano -

Wracaja polscy nygusy , lewusy i nieroby , jestem tam 16 lat i wcale mi sie nie sni by wracac
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): sebek z mazewsza -

Ale bzdura co za kre,tyńst-owo.Większość z nas nie ma zamiaru wracać dotąd aż nas zmuszą do opuszczenia Anglii . Od zamachu w metrze w Marcu ubiegłego roku pracodawcy o 180stopni zmienili podejście do Polaków i jest o wiele lepiej pod względem nas traktowania . Spotykamy się w dużej grupie i wspieramy wzajemnie zdając relacje co się dzieje . Media w Polsce opisywały takie bzdety ,że nie mogliśmy uwierzyć w to co się dzieje . A na fejsie to był już po prostu szok na głupotę kretynów tam wypisujących pierdu-ty . Byli tacy angole co zatrudniali tańszych ciemnoskórych ale nawet po 4-7 dniach rezygnowali z nierobów aroganckich . Do dziś nie rozumiem w jakim celu media pisali o nienawiści do Polaków . Wiemy o tym ,że były grożne incydenty na Polakach ale nie miały one nic wspólnego z polityką ani z nacjonalistycznymi grupami angoli . To były porachunki na bazie prywatnej a zrobili z tego politykę . Wbrew hejterom jesteśmy cennymi pracownikami i jeżeli będzie taka możliwość nie wróci ogrom ludzi pracowitych i uczciwych nie parających się tym g...politycznym jakie ma miejsce w Polsce . Nie wierzcie ludzie w te bzdury . Możemy tylko współczuć hienom firmowym w Polsce tym co zatrudniają tanią robociznę z Ukrainy ............sami zobaczycie co się narodzi . pozdr. kulturalnych i myślących ziomków . Jestem po 5 latach na krótkim urlopie to prawda ,że pracuję dużo i ciężko ale mam z tego profity o 10 razy większe jak miałbym w kraju i to mobilizuje do ciężkiej pracy i by wytrzymać jeszcze ze 2 lata i będę panem własnej woli .
Odpowiedzi (22)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Max -

Do czego tu wracać , pracy nie ma bo Ukraińcy teraz robią za parę groszy to co Polak nie będzie robił. Perspektyw żadnych , opieki społecznej nie ma w cale - do czego tu wracać
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Inżynier -

Szanowni Rodacy Polacy. Wracajcie!
Jesli tylko w Polsce ktoś chce uczciwie pracować to ma pracę i wynagrodzenie nie dużo gorsze niż na Wyspach... Warunki życia pewnie są gorsze, ale gdy wszyscy wyjada, nie będzie mial kto o nasz kraj zadbać. To jest nasz dom z którego nikt nigdy nas nie wyrzuci. Dzięki Wam jest szansa, że Polska będzie rosła i się fajnie rozwijała z własnymi pomysłami na biznes i przemysł. Bez silnego kraju nikt nie będzie sie z nami nigdy liczył...
Odpowiedzi (21)
Dodaj komentarz