Komentarze (1330)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Angelina -

Co za idiotyczny artykuł !!!!! A więc gdzie polacy wyjechali ??? Do Polski ??!!!! Widzę jak codziennie na Heatrow lądują nowi ! No chyba interia zaprzedała się PIS-uarom jak Polsat !!!!
Odpowiedzi (1)
Odpowiedzi (7)

Napisał(a): Hn -

Problemem w uk jest rent a nie brak pracy.
Ludzi nie stać jest płacić 1500 funtów za wynajm mieszkania gdy zarabiają 1600.
Chore ceny wynajmu zabija UK.
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): GRYBCIO -

CO TO ZA TOTALNA BZDURA , NIBY DO CZEGO WRACAJĄ :):):)
Odpowiedzi (1)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): witkam -

Kto wraca? Gastarbajterzy wyjeżdżający z Polski by sobie sezonowo dorobić. Jakoś moje dzieci i ich znajomi, będący w UK od 2005 roku nie chcą słyszeć o powrocie. Tych obywateli Polska już straciła bezpowrotnie. Rozmawiałem z nimi w będąc maju na komunii wnuka. Na moje pytanie, czy biorą pod uwagę możliwość powrotu do kraju w sytuacji brexitu usłyszałem: tato, do czego mamy wracać? do zapyziałego PiS-landu? do życia od wypłaty do wypłaty? do dwudziestoletniego samochodu? do biurokracji i partyjnych idiotów -prezesów? do wiecznej żałoby i smuty smoleńskiej? Nie, oni już nie wrócą. Pozakładali rodziny, kupili domy, maja stabilizacje, awanse w pracy, godną pensję, spokój ekonomiczny, ich dzieci poszły do szkół, mają nowe przyjaźnie i znajomych, okrzepli i zapuścili korzenie. Podobnie było z moim bratem, który w 1985 roku wyemigrował do Kanady. ONI z pewnością nie wrócą!
Odpowiedzi (64)

Napisał(a): ixi -

ktos, kto dlugo mieszkal za granica; nie przestawi sie na "polska" mentalnosc. bo to tu, jest najwiekszy problem. ludzie sa duzo bardziej swiadomi i za duzo juz widzieli. materialnie jakos sie w Polsce juz da rade, ale to ludzie sa problemem i to jak nawzajem sie traktuja. relacje w pracy; przelozony pracownik, itd.
Odpowiedzi (4)

Napisał(a): Okil1 -

Ja wracam tylko na urlop i jeszcze zachacze do stomatologa i spowrotem
Odpowiedzi (9)

Napisał(a): alex -

To ju koniec brytyjskiego eldorado,trzeba wystąpić do Ambasady Kanadyjskiej
i zezwolenie o wyjazd zarobkowy,warunek znajomość języka angielskiego.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): BOLO -

Byłem w GB na sylwestra i powiem szczerze że nie chciałbym tam mieszkać za żadną kasę. Rzut piłką tenisową w tłum i prawdopodobieństwo trafienia rodowitego anglika jest jak wygrana w totolotka.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz