Zagazowani na amen (452)

Zagazowani na amen

Temat dotyczy artykułu: Zagazowani na amen

Polityka klimatyczna Unii Europejskiej wpycha Polskę w rosnącą zależność energetyczną od Rosji. Bo Polska pod wpływem restrykcji UE zużywa coraz mniej węgla, co zabija nasze kopalnie, za to spalamy coraz więcej gazu, który w większości sprowadzamy ze Wschodu. Zaś energetyka jądrowa jako alternatywa to zmyślna pułapka.

Komentarze (452)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Kris -

Zgazowanie wegla - znane poza Polska od lat - bedzie wlasciwym rozwiazaniem.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Heee.. -

Teraz już wiem czemu stare opony tak podrożały... znaczy się RECYKLING ....ale piecowy
Odpowiedź (0)

Napisał(a): komuch -

Boicie się Rosji i słusznie ...Nienawiść jest największa w rodzinie wiadomo..Kiedyś byliśmy rodziną Słowiańską i szkoda że drogi nasze się rozeszły, a teraz wpychamy się pod zabór Zachodni. Biada nam!
Odpowiedzi (19)

Napisał(a): Stańczyk -

Bardzo dobry rzeczowy artykuł, warto przeczytać by zrozumieć co podpisał Tusk i Kopacz. Oni mają profity z Niemiec my problem i coraz trudniejsze życie
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): obserwator -

Ciagle tylko placzecie a pieniazki z UNI. Przeciez Polska to najbardziej skorumpowany kraj w Europie, wszedzie tylko kradzieze i oszustwa, pijanstwo, zawisc . Przeciez WY polacy wszystkich nienawidzicie! takze samych siebie. Placicie za surowce wiecej niz inne kraje Uni , a przeciez sami to wszystko podpisujecie! wszedzie rzadzi nienawisc do kazdego i z kazdym, ale to jest tradycja narodowa.....zawsze tak bylo w historii Polski....Nic innego za granica! tam gdzie pokaza sie Polacy to jakby szarancza przeszla!! tylko kadzieze, pijanstwo, ku....two, wszyscy sa zli, tylko ja i ja i ja. i zberanie calego zlomu z calej Europy.
Odpowiedzi (8)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): trader -

dla autora czyste powietrze jest zagrożeniem, z którym trzeba walczyć!!!
Zastanawiam się czy przypadkiem nie ma udziałów w spółkach handlujących węglem czy dostarczających wyposażenie do kopalń i dojących te kopalnie. Może jest lobbystą związkowym? albo ma udziały w firmach handlujących lekarstwami na raka, w końcu im gorzej tym lepiej dla niego...
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Schwefel -

Rok czasu przezywalisci orgazm za 7,50 PLLN robionym dorszem mierzonym zegarkiem Nowaka.
Niemcy , Rosjanie Usraelici i jak by tam zwal ten mieszany ni to pies ni wydra kradna, korumpuja i jada jada a wy zwalacie jeden drugiego z wozu jak ziarno lub klos zwinie.
PRL kradl ha malo kradl jakby tyle co ci w wyzej ci kardl to bylby juz dobrobyt.
Nawet karaluchy z kalifow kradna , tak jak u na sza ziarno i zdzblo reke upierdola, ale jak juz miliony to i moga kobiete zabic, corke , zone narzeczona jak dadza w oukpie za morderstwo garnek zlota juz problem zalatwiony,a wy za ziarno za zdzblo krzyzujecie i krzyzujecie siebie nawzajem.sposoruja wojna i powstania i jets ok. a wy Bog Honor Ojczyzna Ojczyzna i pozniej Ojczyzna.
Boga slawcie w domu i kosciele i proscie o wybaczenieie .
W ciszy i samotnosci placzcie za brak Honoru dla dobra Ojczyzny.

najlepei dorszem sobie dobrze zrobcie Poloi z Polokoki ja bede mierzyl czas.
Start .Kradnij tak by nikt cie nie zlapal, jak zlapie krzycz zlodziej lapc zlodzeija inaczej z Polsi nic nie zostanie tylko Honor.
Honorem kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzwa nikt sie nie najadl.
ten swiat nie zyje od 100 lat .
Lub zacznijcie krzyzowac tych co kradna lub zamilknijcie na amen.
krzyzujcie lub zamilczcie taki jest wasz wybor.https://www.y(...)cPK8QqQ
Załączniki:
Odpowiedź (0)

Napisał(a): as -

Kontrowersyjny miliarder George Soros w wywiadzie dla austriackiego dziennika „Der Standard” stwierdził, że jest gotów zainwestować na Ukrainie miliard dolarów, jeśli kraje zachodnie będą wspomagać tam prywatny biznes.http://www.kr(...)krainie
Załączniki:
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): heh -

Zachciało się żydom w polsce uni europejskiej? to teraz mają. szkoda że polacy na tym tracą a nie zyskują nic... wszyscy myślą tylko że och unia daje ach unia daje uch unia daje.. ale nikt nie napisze że składki obecnie mamy większe niż pobory z uni... nasze składki między innymi idą do grecji-kraju w którym robotnik zarabia 3 razy więcej jak robotnik w PL. Aby polakom żyło się lepiej?... kopnijcie PO w zad.....
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz