Komentarze (243)

Dodaj komentarz
Odpowiedź (0)

Napisał(a): bibi -

Kto o takiej porze chodzi sobie z ręczniczkiem? Nie wiem ale dla mnie to średnio normalne. Nie jest to pewnie miejscowy bo ludzie by go rozpoznali. Nie wiem też czy turysta w tym wieku zdecydowałby się aby sobie o takiej porze wyjść popływać... na sportowca nie wygląda. Gość ma tylko ręcznik więc pewnie resztę ewentualnych rzeczy miał w aucie. Chociaż białe ręczniki kojarzą mi się z hotelami...Sprawdzić samochody które o tej porze tam stały i po rejestracjach próbować go szukać, sprawdzić hotele. Spróbować zgadnąć jakiej marki jest koszula i gdzie ją mógł kupić . To nie jest też przypadek że zniknęła tam gdzie akurat nie było monitoringu- ktoś o tym wiedział więc pewnie nie jeden raz tamtędy przechodził.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): mili -

Skończcie już o niej wypisywać, to sie nudne robi. Są ważniejsze sprawy, a nie imprezowiczka z Gdańska. Tyle na świecie nieszczęśc się dzieje, a wy tylko o jednym. Co ma powiedzieć matka co utopiło sie jej 4 dzieci? Ona czuje większy ból niż ta Wieczorek.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Hary42 -

W policji zeznania objęte tajemnicą ? ? ? ? Śmiechu warte , już nie raz udowadniali że wszystko jest na sprzedaż
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Ela -

To jakiś żart, czy ta policja to na poważnie?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ela -

kiedy będą zdjecia z satelity ze Stanów?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): yoker -

O 4-tej facet idzie z recznikem na plaze akurat
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Marek -

Moje dzieci po zmroku są już w domu,troche rozsądku i zasad bezpieczeństwa nigdy nie zaszkodzi,ta lafirynda łaziła sama po nocy po dyskotekach,czego tam szukała?
Odpowiedzi (10)

Napisał(a): do Marka -

no i bardzo dobrze, wszyscy powinniśmy dla bezpieczeństwa po zmroku az do świtu w domu siedzieć po to żeby zboczki i dewianci mogli spokojnie grasować. A ta lafirynda- jak ją nazwałeś szła po prostu do domu, a była tylko w dyskotece- jednak bardziej oburza mnie fakt , że ktoś bezkarnie zrobił jej krzywdę.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Javier -

Donald Matole.....,Twój "rząd" obalą Kibole...,czego Ci z całego serca życzymy MY Polacy...:-)!!!
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz