9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń42
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +14
9 ppt ?

Zagraniczne media o odrodzeniu Stocha.. (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Zagraniczne media o odrodzeniu Stocha..

Napisał(a): rafal333 -

Zagraniczne media o odrodzeniu Stocha. "Znów fruwa", "Wszystko owiane tajemnią Turniej Czterech Skoczni na półmetku Media z Niemiec i Austrii, a więc krajów organizatorów trwającego Turnieju Czterech Skoczni, nie mają wątpliwości, że prowadzący na półmetku rywalizacji Kamil Stoch jest faworytem imprezy. Receptą na sukces okazał się... austriacki trener Stefan Horngacher. "Wyciągnął Polaka z kryzysu, ale w sposób owiany tajemnicą" - piszą gazety. (http://www.tvn24.pl/)
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Zagraniczne media o odrodzeniu Stocha..

Napisał(a): rafal333 -

AnnTonia Jestem pewna ,że nowy trener potrafi świetnie motywować skoczków :)
A to przydało się Kamilowi i innym naszym .
..Poprzedni trener Ł.Kruczek też był wspaniały, ale może był za długo i wyczerpały się jego pomysły czy sposoby treningowe, a nowy ma nowe pomysły i nową werwe .Aby tak dalej.

Re: Zagraniczne media o odrodzeniu Stocha..

Napisał(a): Lilith1 -

rafal333
AnnTonia Jestem pewna ,że nowy trener potrafi świetnie motywować skoczków :)
A to przydało się Kamilowi i innym naszym .
..Poprzedni trener Ł.Kruczek też był wspaniały, ale może był za długo i wyczerpały się jego pomysły czy sposoby treningowe, a nowy ma nowe pomysły i nową werwe .Aby tak dalej.
Lepiej nie wspominaj poprzedniego trenera, ani zawodnik, ani trener. Kilka sukcesów naszych zawodników to owoce pracy Hannu Lepistoe, nie na darmo był osobistym szkoleniowcem Małysza. To własnie jemu Małysz zawdzięcza wyciągnięcie z zapaści, a i Stoch może przed Lepistoe uklęknąć, cała reszta też. Kruczek podpatrywał, podbierał pomysły i jakoś prządł razem z Mateją... do czasu, w końcu źródełko się wyczerpało i "wspaniali trenerzy" zostali z niczym, zawalony sezon, bo kostiumy były za ciasne... złej baletnicy itd.
Zmiana trenera okazała się strzałem w dziesiątkę, już letni sezon to unaocznił wygraną Kota.
Bez myśli szkoleniowej, bez wizji i chęci nie można odnosić sukcesów, tym bardziej gdy zawodnicy i trener żyją na stopie... koleżeńskiej. Nie tędy droga. Ma być rygor, a trener ma być guru, Bogiem i jedynym autorytetem, nie kolegą od kufelka.
Czy Stoch wygra TCS, czy zdobędzie Kryształową kulę, tego nie wiem i nie silę się na proroctwa. Ma wielką szansę, jego koledzy też nie są pozbawieni możliwości odniesienia życiowych sukcesów, mają wszystko w swoich rękach. Szkoda tylko, że poza ścisłą kadrą nie ma rokujących zawodników młodego pokolenia. Tajner zawalił szkolenie młodzieży, cóż, młoda laska zajmuje sporo czasu, ni ma kiedy...
Pamiętam Kruczka gdy jeszcze "brylował" na Uniwersjadach i zwiedzał zakamarki AWF... żadna rewelacja, przerost ambicji, zapatrzony w siebie egoista.
W zeszłym sezonie jakiś włoski skoczek pojawił się czasem w pierwszej serii konkursu. Dzisiaj nawet nie przechodzą kwalifikacji... widać rękę trenera...
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zagraniczne media o odrodzeniu Stocha..