Reklama

Zagrażamy tradycyjnym mediom? - ankieta (11)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 27

Zagrażamy tradycyjnym mediom? - ankieta

Napisał(a): Gość -

Wokół dziennikarstwa obywatelskiego narastają kontrowersje i problemy definicyjne. Dziennikarzom obywatelskim zarzuca się brak kwalifikacji i nierzetelność, serwisom internetowym – wykorzystywanie dobrowolnej pracy internautów, a samemu zjawisku – zagrażanie profesjonalnym mediom. Często podkreśla się nieuprawnioną dumę dziennikarzy obywatelskich, którzy traktują swoje hobby jako realizację ważnej misji. W opozycji do przedstawionych zarzutów przywołuje się idee wolnej kultury, współpracy dla wspólnych korzyści i zaangażowania w problemy społeczności lokalnej.

Przede wszystkim na pytanie o to, jak sami dziennikarze obywatelscy postrzegają swoją rolę, ma dać odpowiedź nowa ankieta pt. "Zjawisko dziennikarstwa obywatelskiego w ocenie osób publikujących w serwisach internetowych dziennikarstwa obywatelskiego". Jest ona przeznaczona wyłącznie dla osób, które publikują bądź kiedykolwiek publikowały w internetowych serwisach dziennikarstwa obywatelskiego. Ankieta stanowi część projektu badawczego przeprowadzonego na potrzeby tworzonej pracy magisterskiej dotyczącej zjawiska dziennikarstwa obywatelskiego. Jest całkowicie anonimowa, a jej wypełnienie powinno zająć od 5 do 10 minut.

Jeżeli chcecie podzielić się swoimi opiniami na temat własnej twórczości i zjawiska dziennikarskiego w ogóle, ankietę znajdziecie pod adresem:

http://www.ankieter.pl/wypelnij/ankiete/id/6889/

INTERIA.PL

Re: Zagrażamy tradycyjnym mediom? - ankieta

Napisał(a): Gość -

Ja jestem otwarty na wszystkie uwagi, ale takie rzeczowe, które pomogłyby w ewentualnym ulepszeniu ankiety.

Jeżeli jesteście dziennikarzami obywatelskimi, proszę, poświęćcie 5 minut na wypełnienie formularza. Robię to zarówno z uczelnianego obowiązku, jak i z wielkiej ciekawości :).

Re: Zagrażamy tradycyjnym mediom? - ankieta

Napisał(a): drCatMrucuss -

Tu są linki do dwóch moich tekstów o Dziennikarstwie Obywatelskim.
Tekst poważny: "Na długo wychodzisz kochanie? Pytamy. W odpowiedzi słyszymy: Idę do koleżanki skarbie!"


Tekst poważny:http://interia360.pl/artykul/dziennikarstwo-obywatelskie,36086
i satyryczny:http://interia360.pl/artykul/wypadek-przy-pracy,41217

Komentarze również warto przeczytać. Inni DO też pisali na ten temat. Może podadzą Tobie linki. Możesz też poszukać według słów kluczowych (tagów). UWAGA!!! OPROGRAMOWANIE TAGÓW ZROBIONE JEST PRZEZ PROGRAMISTÓW ZATRUDNIONYCH (najprawdopodobniej) Z POWODU NEPOTYZMU.

Re: Zagrażamy tradycyjnym mediom? - ankieta

Napisał(a): Gość -

Pod pierwszym artem napisałeś...
Jeżeli sami nie wprowadzimy porządku, to podczas tych regulacji nikt nie będzie się liczył z naszym zdaniem.
Porządku nikt z DO nie wprowadził, więc admini zrobili to po swojemu.
Marginalizując DO. Chyba słusznie. Śmieci pod dywan?

A z drugiego...

Siedziała, bez przerwy, przed telewizorem i przeskakiwała z kanału na kanał w poszukiwaniu wiadomości. Nigdy przedtem tego nie robiła, ale Link Pink Arra powiedziała, że to "normalne".
W pewnym momencie Foolly wstała i powiedziała:
– Zamknęli go.
– Kogo zamknęli?
– Tego TROLLA!!!

Siedział "przed" I360 i skakał z artu na art, wszędzie zamieszczając "genialne" (jego zdaniem) posty.

Ty to masz zdolności paranormalne. Bez względu jak to ktoś odbiera:)))AL

Re: Zagrażamy tradycyjnym mediom? - ankieta

Napisał(a): Gość -

Zadałam wczoraj "Canisowi Lupusowi" i "abc gościnnie" następujące pytania:
(2011-06-21 13:39:39)
Sunia Dążycie do likwidacji I360? Z jakiego powodu?

Napisali od tego czasu dużo postów w tym wątku. Do tego pytania nie raczyli się ustosunkować.
http://interia360.pl/artykul/nowe-planety-kosciol-ma-problem/komentarze,46239,1,37513282,3,

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: Zagrażamy tradycyjnym mediom? - ankieta