37
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi21
  • Ocen na +5
37 ppt ?

Zakaz handlu w niedzielę. Czy zostanie wprowadzony? (22)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Zakaz handlu w niedzielę. Czy zostanie wprowadzony?

Napisał(a): miszaa222 -

Od dłuższego czasu mówi się o ograniczeniu handlu w niedzielę, a nawet o całkowitym zakazie.
Szczerze mówiąc, ciężko jest sobie mi to wyobrazić, by największe galerie handlowe były wtedy zamknięte.
Krążyły także pogłoski jakoby zakaz miał także obowiązywać sklepy internetowe. Na szczęście najprawdopodobniej nie zostanie on w nich wprowadzony.
Nie wiem jak rząd chciał wprowadzić zakaz handlu w niedzielę w sklepach internetowych...
Tak, czy siak zakaz handlu w niedzielę to przecież duża strata dla Państwa.
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Zakaz handlu w niedzielę. Czy zostanie wprowadzony?

Napisał(a): madox66 -

Mam pytanie do pisiorkow,kleru i solimarnosci dla czego tylko wolne mają mieć pracownicy handlu?A co innymi?Czy oni jacyś gorsi?A może chodzi tutaj o utracenie konkurencji dla czarnej mafii? Polacy sa przekorni,zabronicie im wypoczynku w galeriach to będą siedzieć w domach a do kościoła na złość nie pójdą.Poza tym kilkadziesiąt tysiecy będzie miało dluuugie wolne na zielonej trawce.Tego kmioty chcecie?

Napisał(a): madox66 -

Ziemowitt wprowadzimy normalność pracy i płacy w Polsce a potem życie samo ureguluje to jak mamy żyć , rząd powinien zatroszczyć się właśnie o tą normalność a nie kłaniać się klerowi i moherkom
Dokładnie,jak rodacy bedą kończyć pracę o 15-stej to dadza radę zrobić zakupy.

Napisał(a): tomek86 -

Ten projekt jest bez sensu.
Bo na przykład co z kinami przeciez sprzedaja bilety czy nawet popcorn a to jest przeciez Handel.
Tak jak kasjerka z marketu chcialaby niedziele spedzic z rodzina tego samego chcialaby pani kasjerka z kina.
A poza tym wspomniane galerie bede zamkniete.
Mozna spotkac ogloszenia ze sklepy w galeriach przyjma studentke badz studenta do pracy w weekend.

Napisał(a): ~Artur -

Zbysiunio A zakaz pracy kościołów które pobierają haracz za swoją prace w dniach wolnych. Bo to takze ogranicza czas wolny dla obywateli . Jak wszyscy to wszyscy a nie tylko sklepy.
Po części masz rację, w końcu szabas nie jest w niedzielę, czyli dajmy wolny dzień księżom na zajęcie się swoją rodziną i dziećmi.

Napisał(a): ~Adam -

Wegrzy wprowadziliz akza handlu w niedziele is iweta i poroku zrezygnowali, mieli straty. Polski budzet jest na duzym minusie, wiekszym niz za Tuska, walesy i bedzie jeszcze wieksze fiasko. na weekendy na zakupy przyjezdzali Rosjanie, Niemcy, szwedzi, Norwegowie, Dunczycy itd. zyski mieli hotelarze, restauratorzy, muzea, uslogowe firmy, kina, sklepy. jak nie bedzie handlu w niedziele to spadnie ilsoc turystow pzryjezdzajacych do Polski na zakupy. czy policjant, lekarz, pielegniarka, kolejarz tez ma zamknac i nei pracowac w niedziele, swieta.? ja tez jak bede musial kimus ratowac zycie w niedziele is wieta to powiem. jest neidziela, nie pracuje w niedziele, poczekaj sobie do poneidzialku a ze mozesz zdechnac do tego to nie moja wina, piss zakazal pracy w neidziele sklepom wiec ja tez nie pracuje.
[b][/b]

Napisał(a): ~KARA -

Ja uważam, że to dobry pomysł, ponieważ sama pracuje w handlu.Mamy wolny jeden dzień w tygodniu i najlepiej byłoby gdyby to była niedziela. Ten dzień powinien być zarezerwowany tylko dla rodziny, a nie np.czwartek, kiedy mąż pracuje do 18, nie widzimy się przez cały dzień. Jedyny dobry projekt PIS.[b][/b]

Napisał(a): Marcin65 -

~KARA Ja uważam, że to dobry pomysł, ponieważ sama pracuje w handlu.Mamy wolny jeden dzień w tygodniu i najlepiej byłoby gdyby to była niedziela. Ten dzień powinien być zarezerwowany tylko dla rodziny, a nie np.czwartek, kiedy mąż pracuje do 18, nie widzimy się przez cały dzień. Jedyny dobry projekt PIS.[b][/b]
Odpowiedz mi prosze na jedno pytanie a moze parę
Czy ktos cię zmuszał do podjęcia pracy w handlu?
Jak się zatrudniałas to nie wiedziałas jakie sa warunki pracy ?

jesli ktos cię zmusił do tej pracy stał nad tobą z karabinem czy w inny sposób przymusił do jej podjęcia to szybko odejdzi i pozbądz sie terrorysty.

jesli natomiast wiedziałas jakie sa warunki pracy to dlaczego teraz chcesz je zminiac?
jesli nie wiedziałas jakie sa warunki pracy to jestes nieodpowiedzialna albo poprostu oszukałas pracodawce wiedząc o warunkach pracy a teraz starasz się je zmienić

Resztę mojego punktu widzenia napisze osobno

Napisał(a): Marcin65 -

Jesli wprowadzony zostanie zakaz handlu w niedziele proponuję od razu podjąc następujące działania
Za pomoca strajków i marszy wymusic na rządzie wproadzenie zakazu wszelkiej pracy w niedziele poniewaz lekarze,energetycy,pracownicy wodciagów,pracownicy pogotowia ratunkowego,wojskowi,policjanci ,pracownicy TV tez chca pobyc z rodzinami

Dajmy całemu krajowi wolne
Wyłączmy prąd i wodę
w niedziele Polska nie działa
wrogie armie i kazdego innego serdecznie zapraszamy
umierających na ulicach w wypadkach czy na zawał serdecznie przepraszamy
prosimy o zwrócenie się do Ducha Swiętego bądz innej istoty wyzszej o pomoc
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zakaz handlu w niedzielę. Czy zostanie wprowadzony?