89
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi66
  • Ocen na +0
89 ppt ?

Zakochana w księdzu.. Czy..? (67)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Zakochana w księdzu.. Czy..?

Napisał(a): -

Jakiś czas temu do naszej parafii dołączył nowy ksiądz. Jest sporo starszy. I hmm.. mam problem. Z początku to było typowe zauroczenie, myślałam, że niedługo mi przejdzie, ale jakoś tak nie wyszło to za bardzo. Nie wiem co mam o Nim myśleć. Miałam zamiar niedługo zostać animatorką w naszym Oratorium, ale zaczynam mieć obawy. Po prostu wiem, że będę się często z nim widzieć, a tego chyba nie wytrzymam. Poza tym nie wiem co mam myśleć o Jego zachowaniu. Staram się nie chodzić na Jego msze, ale On chyba wie na jakich mszach ja się pojawiam. Podczas mszy nie wiem gdzie mam podziać wzrok, On się tak we mnie wpatruje.. a po mszy mnie unika. Ja już nie wiem.. Jak myślicie, czy On się domyślił i dlatego się tak dziwnie zachowuje?

Re: Zakochana w księdzu.. Czy..?

Wszystko zależy od tego, czego tak naprawdę chce ów ksiądz. Interpretacja jego zachowania w sposób, jaki opisałaś, może być wynikiem Twojej wybujałej wyobraźni- to takie typowe dla zakochanych kobiet:))
Jeśli jednak okaże się to wielką obustronną miłością, to życzę szczęścia i odpowiednich decyzji z jego strony. Sama znam księdza, który zrezygnował z kapłaństwa dla kobiety.

Może to wielka miłość przez duże "m"...
Ale z tego, co tu napisałaś niec nie wiadomo...
Unika po mszy, jest zawsze na tej, na której Ty jesteś...a rozmawialiście w ogóle, czy to taki teatr mimów...bo to, że patrzy na Ciebie może być spowodowane wieloma powodami...może masz żabę na czole...
A jeśli to rzeczywiście miłość, to jaką rolę sobie wyznaczyłaś?

Napisał(a): Gość -

bylam zakochana w ksiedzu, zauroczona nim. Byl jeszcze diakonem, na ostatnim roku studiów. Duzo rozmawialismy, spacerowalismy razem i nosilo nas daleko, byle dalej od ludzi. A pierwsze spotkanie bylo niezwykle; jak rzut słońca w serce... Popatrzylam na niego i poczulam jakbym oto naraz tu znalazla kogos dawno zgubionego, bardzo bliskiego.. On tez mnie szukal wzrokiem, trafialismy na siebie dziwnym przypadkiem.., bylam pod ogromnym urokiem. Przystojny, czarny, cichy, nigdy nie podnosil glosu, bardszo lagodny, wrazliwy.., nie ma takich mężczyzn realnie, w zyciu.
Nie pojechalam na jego sluby kaplanskie, nie moglabym tego znieść.

Napisał(a): jamija33 -

(...)Podczas mszy nie wiem gdzie mam podziać wzrok, On się tak we mnie wpatruje.. a po mszy mnie unika. Ja już nie wiem.. Jak myślicie, czy On się domyślił i dlatego się tak dziwnie zachowuje?

hahha nadinterpretacja.. widzisz to co chcesz widzieć..
Zapewne wyłapuje Cie wzrokiem z tłumu i zamiast odprawiać Mszę wpatruje się w ciebie...
Nie no rozbawiłaś mnie...

Jami:)

No dobrze.. To ja może trochę bardziej przybliżę sytuację.
Znam tego księdza od 2-óch lat. Z początku był dla mnie tylko księdzem, ale z czasem zaczął mi imponować. Najpierw jako duchowny, potem człowiek, a teraz mężczyzna. Z początku nasze relacje były proste; ksiądz-parafianka. Nie zachowuję się obsesyjnie jak szalona fanka.. Wręcz przeciwnie..
Kiedy się połapałam, że coś do Niego czuję, zaczęłam Go unikać. Wiedziałam, które msze prowadzi, dlatego zaczęłam chodzić na inne. Chciałam się z "tym" jakoś uporać w samotności.. Tylko, że On zaczął się dziwnie zachowywać..
Zaczął przychodzić na poranne mszy, po mszach, kiedy spotykaliśmy się z młodzieżą, zaczął się jakoś tak kręcić w pobliżu, zaczął wpadać na nasze spotkania SPE. Jak tylko spojrzę w Jego stronę to przyłapuję Go na tym, że się we mnie wpatruje, uśmiecha.. Ale tylko z daleka, bo kiedy ma dojść do jakiegoś zbliżenia, rozmowy to ucieka..
Najgorsze jest to, że ja jestem nim tak cholernie zauroczona.. Próbuję jakoś pozbyć się tego uczucia, ale On wcale nie ułatwia mi sprawy..

Młody ksiądz przeprowadza po raz pierwszy spowiedz.
Przychodzi kobieta i spowiada się, że bierze mężowi "do buzi".
Młody ksiądz spanikowany, bo nie wie jaką pokutę zadać, przeprasza kobietę, wychodzi z konfesjonału i w pośpiechu pyta ministranta co daje proboszcz za "branie do buzi". Na to ministrant: mi daje snickersa... :D:D:D

mejbis83 Hmm.. dobre :]
Pewnie że dobre. Tylko co ? Dowcip, snickers, czy branie do buzi ?;))))
Daj sobie spokój i zamiast do kościoła zasuwaj na rowerze. Najlepiej ze 30 kilometrów co drugi dzień. Proszę Cię...Ksiądz..i ta presja otoczenia i ryk mamusi, bo jej synalka świętego sprowadziłaś na drogę grzechu... Ocknij się kobieto ! No chyba, że Ci kręci ta jego czarna kiecka;))))))))) Pozdrawiam:) Amen:D

mejbis83 Ja myślę, że to żadna z tych opcji.. Chyba nie lubisz księży, co? :)
Ktoś mi kiedyś powiedział, że z każdej drogi można zawrócić..

A rower przeproszę jak zrobi się trochę cieplej :)
Więc zawróć ze swojej czym prędzej. Moja jest prosta i jasna. Coś mi się zdaje, że gotowa jesteś mnie przekonywać do księży:D:D:D
Uwierz mi, że wiara w Boga to nie masturbacja z twarzą księdza pod powiekami.

Nie, nie zamierzam Cię do nikogo ani niczego przekonywać..
Mi też wiara, sumienie nie pozwala brnąć w to dalej.
Dlatego jak już pisałam wcześniej, próbowałam w samotności się z tym uporać.
Tylko, że On.. Te Jego podchody.. Ja nie wiem co myśleć..
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • ksidz mnie unika
  • zakochalam sie w diakonie
  • dlaczego ksidz mnie unika
  • nastolatka zakochana w ksiedzu
  • zakochany ksiadz zachowanie
  • czy podobam sie księdzu?
  • zauroczona w ksidzu
  • zauroczenie w ksiedzu
  • zakochana w ksidzu forum
  • nastolatka zakochana w ksidzu
  • kiedy ksiadz unika kobiety
  • czy ksiadz moze sie zauroczyc
  • czemu zauroczył mnie ksiądz?
  • chyba podobam sie ksiedzu
  • co jak podobam si ksidzu
Do góry strony: Zakochana w księdzu.. Czy..?