21
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +0
21 ppt ?

Zakup kradzionej rzeczy (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Zakup kradzionej rzeczy

Napisał(a): lubiekurczaki -

Tak to już bywa, że dużo rzeczy, które można kupić szczególnie po okazyjnej cenie, okazuje się, że pochodzą z kradzieży. Najczęściej są to sprzęty elektroniczne, zazwyczaj telefony komórkowe, jakieś odtwarzacze muzyki, aparaty fotograficzne. Takie rzeczy są nie do odnalezienia przez policję, przez co stanowią łakomy kąsek dla złodziei.

Czy zdarzyło wam się kiedyś świadomie, wiedząc o tym, że rzecz pochodzi z kradzieży, kupić coś?
Rozumiem, że jest to nieuczciwe, ale skoro coś zostało skradzione i jest przeznaczone na sprzedaż, to już nie zostanie zwrócone do właściciela, a kupić zawsze się opłaca...
A waszym zdaniem?
INTERIA.PL

Re: Zakup kradzionej rzeczy

Napisał(a): Gość -

Nie , staram się robić zakupy u sprawdzonych osób . To się internetu ( w pełni kompletowane )
a telef. komórkowy to wolę sobie kupić nowy niż używany który ma mi podziałać np 3mieś.
, co do aparatu fotograficznego wole iść do sklepu bądź w sklepie internetowym niż brać używany nie są już takie drogie .

Napisał(a): -

Nie mam tego problemu, ze względu na to, że zakupy robię w sklepach i miejscach, gdzie nikt nie handluje takimi rzeczami i nie kupuję od przypadkowych osób.

Ps. Dlaczego ktoś , już po raz kolejny, blokuje mój profil z uzasadnieniem łamania regulaminu ? A może dlatego, że moje wpisy nie są wulgarne i nie obrażają. Pozdrawiam!

Napisał(a): -

Mój współlokator kupił kiedyś aparat (i to analogowy) na allegro i okazało się, że po jakimś czasie kontaktowała się z nim policja - dostał zarzut współpaserstwa. W sumie nic się nie stało, musiał tylko oddać aparat. Podejrzanie niskie ceny to zawsze sygnał ostrzegawczy, podobnie jest z ciuchami - nie mówię, że większość rzeczy na aukcjach są kradzione, ale bardzo ciężko znaleźć oryginały. Dużo pewnej jest korzystać z klubu zakupowego, od jakiegoś czasu mamy stilago.pl - moda europejska, głównie włoska, a do tego bardzo duże rabaty, za porównywalne ceny sieciówki sprzedają ciuchy z nowych kolekcji.

Gość NO I PO CO POWIELASZ TO OGŁOSZENIE TYRYSTORA DYŻURNY AGENCYJNY GŁUPOLU, CELOWO WPROWADZAJAC BAŁAGAN, SAM PISZESZ APELE DO SIEBIE, POTEM POWIELASZ, IDIOTÓW SZUKASZ ? TAK CI BARDZO PRZESZKADZA W TWOIM SUTENERSKIM BIZNESIE? ZATRUDNIJ SOBIE GUMOWE LALE ! TO GDZIE TRZYMASZ TĄ DZIEWCZYNĘ PSYCHOPATO ?
Żeby zrobić ci przyjemność głupku.

UWAGA DYŻURNY ALFONS TERRORYZUJE FORUM I ROBI WSZYSTKO, BY TYRYSTOR NIE ZNALAZŁ DZIEWCZYNY, PEWNIE OD KOCIOŁKOWEJ
NO I PO CO POWIELASZ TO OGŁOSZENIE TYRYSTORA DYŻURNY AGENCYJNY GŁUPOLU, CELOWO WPROWADZAJAC BAŁAGAN, SAM PISZESZ APELE DO SIEBIE, POTEM POWIELASZ, IDIOTÓW SZUKASZ ? TAK CI BARDZO PRZESZKADZA W TWOIM SUTENERSKIM BIZNESIE? ZATRUDNIJ SOBIE GUMOWE LALE ! TO GDZIE TRZYMASZ TĄ DZIEWCZYNĘ PSYCHOPATO ?
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • kupno kradzionej rzeczy
  • allegro gdy kupilem kradzionom rzecz
  • kupowanie kradzionych rzeczy
  • zakup kradzionej rzeczy na allegro
  • kupno kradzionej pralki jakie kary
  • gdzie mona kupi kradzione rzeczy
  • kradzione rzeczy na allegro
  • Oplaca sie kupowac kradzione rzeczy
  • kupno kradzionych rzeczy
  • jaka jest kara za kupno kradzionej rzeczy