18
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń123
  • Odpowiedzi17
  • Ocen na +0
18 ppt ?

załamana bardzo mozcno (18)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

załamana bardzo mozcno

Napisał(a): ~zraniona -

witam wiec tak zaczne od tego ze jestem na skraju zalamnia...po 1 zostawil mnie chlopak mowilam mu wiele pzykrych rzeczy urazilam dume i przz dlugi czas niewiem skad te ataki..czemu tak jest...załuje tego bardzo ..bardzo mocno...w dodatku komornik wszedł mi na pensje...wyladawalam na aleksandrowskiej...okazało sie ze te wybuchy czepiane jest wynikiem mojej choroby zaburzen osobowsci wszytsko przeez to ze mialam ciezkie bardzo dziecinstwo...ide na terapie mam leki..pytanie czy facet powniene mi wybaczyc wiedzzac ze do tych nerwowo sie przyczynila ta choroba czy zostawic mnie z tym wszytsim...a najlepsze jest to ze 2 miesiace temu mowil mi o slubie...[b][b][/b][/b]

Re: załamana bardzo mozcno

Napisał(a): Kajetana -

Nie ma....powinien czy nie powinien....zależy co chce.... nie ma tak że kocha się każdego i z kazdym dodatkiem negatywbym....zawsze i bezinteresownie....wybij to sobie z głowy.... kocha się zawsze za coś....czasem to nawet niesprawiedliwe, krzywdzące.... ale tak jest.
Albo odwroc sytuacje i pomyśl czy kochalabys swojego chlopaka, gdybys nagle się dowiedziała, że upierdoliło mu dwie nogi.... to czasem gorsze niż pół mózgu.

Tak, wiem wszyscy by kochali ;)

Napisał(a): ~gość -

Kajetana
Albo odwroc sytuacje i pomyśl czy kochalabys swojego chlopaka, gdybys nagle się dowiedziała, że upierdoliło mu dwie nogi.... to czasem gorsze niż pół mózgu.

A ta już dokładnie wódą zalana.

Napisał(a): Kajetana -

~gość
Kajetana

Denaturatem!

:D

Napisał(a): ~jakub panicz -

trudno co powiedziec dziewczyno!! pisze bo bez owijania we bawełne Twoj wpis był #1na interia forum a szczerosc to moje drugie imie! tez mam problemy z osobowoscia.taka rada od chłopaka z gdańska: jak go kochasz i jest warty starań to sie postaraj wariatko..

Napisał(a): ~jakub panicz -

Kajetana
~gość
Kajetana

Denaturatem!

dawno nie widziałem takiego hardkoru w wykonaniu kobiety.DOBRRE

Napisał(a): ~gośc -

Kajetana
~gość
Kajetana

Denaturatem!

................................O a ja jestem nie pomyślałem o denaturacie a o kroplach na żołądek tym też się szprycują pijaki a jak ma do nich dostęp za darmochę wtedy wali kilka na raz i już śpiewa a jeszcze dawniej to woda brzozowa była na spirytusie a to się doprawiali każdy z nich że wątroby żal nie było a jak taki pijak ładnie wygląda brudny śmierdzi i to tak ze trudno przejśc obok a brudny tak ze dosłownie ścieka brud a te ;panienki pijące o te nie lepiej wyglądają ręce nie widzą mydła miesiącami śmierdzi a głowa roi się od wszy kiedyś to menelstwo okupowało przystanki autobusowe widocznie straż pogoniła to mieli sposób wódę do plastykowej butli i popijali ale i ten numer im nie wypalił bo teraz nie ma nikogo ale obecnie każdy menel to już tak wredny się zrobił podchodzi do mnie i na wódkę zbiera no szkoda ze obok kija nie było bo miał by śliwę pod okiem a nie wódę taki młody zamiast ulotki albo co innego to chodzi daj tak prędzej by zafasował ale guza na głowie tacy się zrobili zwykłe menelstwo co to pracowac nie chce się wcale zdrowe a do pracy nie bo woli chlac taki to pod most i spokój z nim tam może zachlac się i najeśc się trawy a wyspac się w rzece dobre dla nich miejsce jest 'o człowieczeństwa zwykle dziady nic więcej ................witam on/ona/ono
« Wróć do tematów
Do góry strony: załamana bardzo mozcno