23
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +-9
23 ppt ?

Zapachy do auta (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Zapachy do auta

Napisał(a): WartGrzechu -

Wydaje mi się, że mogą niekorzystnie wpływać na nasze zdrowie. Miałem tylko raz tego typu specyfik w samochodzie. Po kilku minutach jazdy wylądował w koszu na śmieci...

Napisał(a): ~patryk -

Najgorsze są takie dopiero kupione, zawsze mają mdlący zapach. Mnie po 5 minutach takiej jazdy boli głowa, więc nie dziwię się pytaniu czy takie zawieszki obniżają koncentrację. Myslę, że to 100% prawda. Dodatkowo przecież one nie zabijają brzydkiego zapachu, tylko go maskują. Wdychamy więc 2 w 1. Dlatego u siebie zdecydowałem się na ozonowanie z airozone. Pół roku już nic nie czuję, a drogie to nie było.

Napisał(a): ~fsefsfe -

~patryk Najgorsze są takie dopiero kupione, zawsze mają mdlący zapach. Mnie po 5 minutach takiej jazdy boli głowa, więc nie dziwię się pytaniu czy takie zawieszki obniżają koncentrację. Myslę, że to 100% prawda. Dodatkowo przecież one nie zabijają brzydkiego zapachu, tylko go maskują. Wdychamy więc 2 w 1. Dlatego u siebie zdecydowałem się na ozonowanie z airozone. Pół roku już nic nie czuję, a drogie to nie było.
Airozone to firma od ozonowania? Na jak długo ci pomogło?

Napisał(a): ~efffsd -

~fsefsfe
~patryk Najgorsze są takie dopiero kupione, zawsze mają mdlący zapach. Mnie po 5 minutach takiej jazdy boli głowa, więc nie dziwię się pytaniu czy takie zawieszki obniżają koncentrację. Myslę, że to 100% prawda. Dodatkowo przecież one nie zabijają brzydkiego zapachu, tylko go maskują. Wdychamy więc 2 w 1. Dlatego u siebie zdecydowałem się na ozonowanie z airozone. Pół roku już nic nie czuję, a drogie to nie było.
Airozone to firma od ozonowania? Na jak długo ci pomogło?
No zapach już nie wrócił.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zapachy do auta