Zaproś grykę do sypialni (14)

Zaproś grykę do sypialni

Temat dotyczy artykułu: Zaproś grykę do sypialni

Jeśli lubisz zdrowo wylegiwać się w łóżku, masz dość rozbijania syntetycznego wypełnienia poduszek, które z czasem traci na puszystości, masz alergię na pierze, a dodatkowo czujesz, że twoja poduszka poci się razem z tobą, zainteresuj się poduszką wypełnioną łuską gryki.

Komentarze (14)

Dodaj komentarz

Napisał(a): eulalia -

Ja mam materacyk gryczano-kokosowy dla dziedka. Pediatra zaleciła. Oprócz tego co tu opisaliście podobno zapobiega wadom postawy u dzieci i jest bardzo zalecany
Odpowiedź (0)

Napisał(a): lilith -

ja kupiłam poduszkę z łuską gryki na allegro. po kilku tygodniach używania mam takie spostrzeżenia: pierwsza noc na tej poduszce była super - po raz pierwszy miałam pod głową coś, co się nie spłaszczało i idealnie dopasowywało do kształtu głowy i karku. początkowo byłam więc z niej bardzo zadowolona, ale potem zauważyłam też minusy. łuska gryki zaczęła się kruszyć i poduszka zaczęła się bardziej ubijać podczas spania i stała się twardsza. poza tym, trudno na niej zmieniać pozycję - ja zasypiam na plecach, ale w trakcie snu często kładę się raz na jeden, raz na drugi bok - leżąc na poduszce z gryki zmiana pozycji nie jest taka prosta, bo ciężko w środku snu przesypywać grykę, tak żeby zmieniło się położenie wgłębienia na głowę. powiązane jest to z najważniejszym problemem - jeśli lubimy zmieniać pozycję snu, to używając poduszki z gryki, w czasie snu trzeba się wielokrotnie wybudzać, żeby nadać poduszce wymagany kształt. ALE wydaje mi się, ze sen na tej poduszce jest, o dziwo, dużo głębszy, ja nigdy nie spałam tak "twardo", jak na tej poduszce. a jeśli chodzi o to, czy pozbyłam się porannego bólu karku, to muszę powiedzieć, ze jest lepiej niż w przypadku tradycyjnej poduszki, choć nie idealnie. [tak na marginesie: marzy mi się, żeby ktoś wymyślił taką poduszkę, która byłaby połączeniem, w części środkowej, poduszki z gryki i tradycyjnej mięciutkiej poduszki po bokach - bo, to jeszcze jeden minus poduszki z gryki, niestety nie da się pod nią wkładać ręki, gdy się śpi na boku, tak jak lubię. ach, warto pomarzyć].
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Jurek -

Niestety trzeba dobrze się naszukać by kupić dobrej jakości poduszkę. Na pewno internet odpada, ja już nigdy nie kupię dopóki nie zajrzę do środka bo więcej syfu niż czystej łuski. Obkupiłem pół rodziny i polecam wszystkim bo poduchy są doskonałe. Najprędzej na różnych targach produktów regionalnych można kupić coś dobrego. Otworzą, dadzą dotknąć, popatrzeć. Przynajmniej wiem, że śpię na łusce a nie jakimś brudzie. Tak czy inaczej polecam!!
Odpowiedzi (2)
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): pola -

Kupienie porządnej poduszki wcale nie jest proste. Ja długo szukałam ale znalazłam welmax i jak się okazało przez kilka godzin można się naprawdę wyspać. Ranek terez wygląda już zupełnie inaczej.
Odpowiedź (0)

SUMIENIE

Napisał(a): bliksa -

MAM MATERAC Z ŁUSKI GRYKI I WCALE NIE JEST TAKI FAJNY.DWUOSOBOWE SKŁADAJĄ SIĘ Z DWÓCH CZĘŚCI, PO JAKIMŚ CZASIE W PRZERWIE POMIĘDZY TYMI CZĘŚCIAMI TWORZY SIĘ KORYTO W KTÓRE PODCZAS SPANIA SIĘ WPADA.MATERAC BARDZO SIĘ UBIJA ŁUSKĘ TRZEBA DOKUPOWAĆ I DOSYPYWAĆ CO STWARZA DODATKOWY KŁOPOT. NIBY ŁUSKA GRYKI JEST ANTYALERGICZNA ALE JA TAM DUŻEJ RÓŻNICY NIE ODCZUWAM. CO WIĘCEJ, MAM WRAŻENIE ŻE OD KIEDY ŚPIĘ NA TYM MATERACU, KRĘGOSŁUP BOLI MNIE DUŻO BARDZIEJ NIŻ WCZEŚNIEJ.TRUDNO TEZ DOBRAĆ ODPOWIEDNIE ŁÓŻKO BO MA SIĘ WRAŻENIE JAKBY TEN MATERAC SIĘ KURCZYŁ I STRASZNIE SZYBKO UBIJAŁ PODCZAS SPANIA. CO DO PODUSZEK TO NIE WIEM..PODUSZKI SĄ MAŁE WIEC PEWNIE SIĘ TAK NIE UBIJAJĄ..MATERACA NIE POLECAM
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): jakub -

Zanim kupiłem to poczytałem na temat poduszek z łuską gryki i okazuje się że to bardzo stary wynalazek. Jak dla mnie OK. Dużo lepsze niż tradycyjne
Odpowiedź (0)

Poduszki

Napisał(a): Ewa -

Jak bym nie spróbowała to bym nie uwierzyła. Te poduszki są nie do zastąpienia przez inne. Jak się raz zacznie spać na poduszce z gryką to już chyba nie wróci się do innych. Genialny wynalaxek.
Odpowiedź (0)

Poduszki

Napisał(a): Madaline -

Poduszki gryczane to najlepsze poduszki na świecie. Jak ktoś raz zaczyna na nich spać to już wie, że znalazł poduszkę swojego życia :)
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz