Zarobki i koszty życia w Danii (805)

Zarobki i koszty życia w Danii

Temat dotyczy artykułu: Zarobki i koszty życia w Danii

Dania zmaga się obecnie z deficytem wykwalifikowanych pracowników. Może to być okazja dla pracowników z Europy Środkowo-Wschodniej, emigrujących w poszukiwaniu lepiej płatnej pracy, zwłaszcza że wynagrodzenia w Danii należą do najwyższych na świecie.

Komentarze (805)

Dodaj komentarz

Napisał(a): prawda -

A spróbujcie kupić w Danii samochód ,to się dowiecie że do zapłacenia jest podatek który kilkakrotnie przekracza wartość auta.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Polak -

Kto chce niech jedzie, zobaczy posmakuje życia za granicą. Granice mamy otwarte. Ja byłem 8 lat i wróciłem do Polski, wracać na zachód nie zamierzam. Pozdrawiam, wesołych świąt.
Odpowiedzi (14)

Napisał(a): taki jeden -

I niech szczujnia doda jeszcze o niebosiężnych podatkach i będzie wtedy jasny obraz o tych "najwyższych" zarobkach.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): KMFGNMKF -

A wystarczyłoby napisać, ile za godzinę pracy Duńczyk kupi produktów, które kupuje się codziennie, a ile tych samych produktów kupi Polak za godzinę swojej pracy. Prawda jest taka, że 70% Polaków zarabia do 500 EURO netto. Jesteśmy dziadami UE...
Odpowiedzi (7)

Napisał(a): KMFGNMKF -

A w Polsce 70% zatrudnionych zarabia do 500 EURO netto... Klękajcie narody!!!
Odpowiedzi (5)
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): qq -

Brutto.Jak mu zabiorą 60% podatku to zostanie 1900 .A drożyzna pewnie niesamowita..To głupota porównywać przeliczając na zł.
Odpowiedzi (14)

Napisał(a): rep -

Jeżeli ktoś wybiera się na zarobek do Danii niech najpierw popłynie katamaranem Jantar z Kołobrzegu na Bornholm- jednodniowa wycieczka za 200 -400 PLN -przyjemne z pożytecznym. Można tez zwiedzić Kopenhagę. Co bystrzejszy obserwator zauważy, że Duńczykom się nie przelewa. Potem trzeba jeszcze zapytać ile i jakie Duńczyk płaci podatki. Zawrót głowy.
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): Kek -

Żebyście widzieli jak prywaciarstwo w moim mieście wije się i buczy, że coraz mniej chętnych do pracy, że Ukraińcy też zaczynają stawiać warunki a nie zgadzać się na wszystko jak rok temu oraz wyjeżdżają na zachód. Na staże z UP z bajeczkami o zatrudnieniu jak się sprawdzą też chętnych nie ma, nawet UP oddawał kasę z powrotem bo nie wydał na staże z braku chętnych. Ogłoszenia z minimalną krajową wiszą miesiącami a prywaciarze buczą, że naród roszczeniowy przez 500 i nie szanuje pracy. Opasłe prywaciarstwo tak huczy, że aż garnitury trzeszczą.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Jantasak -

Jako Polak zazdroszczę Duńczykom poziomu życia, ale nie swobody, jako Duńczyk nie chciałbym być na miejscu Polaka.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz