Zarobki osób z tytułem magistra wybranych uczelni wyższych w Polsce w 2017 r. (79)

Zarobki osób z tytułem magistra wybranych uczelni wyższych w Polsce w 2017 r.

Temat dotyczy artykułu: Zarobki osób z tytułem magistra wybranych uczelni wyższych w Polsce w 2017 r.

W tym roku kolejny raz chcieliśmy sprawdzić, jak wiedzie się absolwentom wybranych uczelni wyższych. Poniższe zestawienie zawiera dane od osób, które ukończyły studia drugiego stopnia (lub równorzędne) 33 uczelni wyższych (próba co najmniej 450 osób). Przy interpretacji wyników badania należy pamiętać, że na wysokość wynagrodzeń wpływa również szereg innych czynników niż tylko rodzaj ukończonej szkoły.

Komentarze (79)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Biedny inż -

A ja po politechnice zarabiam 3,5 tys netto :( biedny jestem
Odpowiedź (0)

Napisał(a): piterus -

A po Akademii Medycznej 12.000 ale tygodniowo
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): Klaudia -

Mgr pedagogiki - wychowawca w Domu Dziecka - praca swiatek, piatek, zmianowa - 1800 netto
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): oleg w. -

Te zarobki to po ilu latach pracy? Nikt mi nie powie że są tacy naiwni że płacą tyle dzieciakom po studiach? To jest niemożliwe lub próba prania pieniędzy .
Odpowiedzi (11)

Napisał(a): Alek -

ZSZ rocznik ukończenia szkoły 1988. Miesięczny zarobek netto średnio 8500. Usługi remontowo budowlane w tym elektryka ,hydraulika, gaz. Na brak zamówień nie narzekam . Zatrudniam 9 osób.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Ma -

Akademia Morska 3 oficer na starcie 3500 usd
Odpowiedzi (9)

Napisał(a): Niki -

Ja po chemii na politechnice śląskiej pracuje za najniższa krajową aby mieć coś jeść.
Studia skończyłam 8 lat temu.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ants -

Wy wiecie, że aby porównanie było miarodajne to próba powinna być podobna? Tymczasem porównywanie wyników zebranych na ~450 osobach z wynikami zebranymi na ~2500. Świetna robota!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): As -

Ja po prywatnej szkole wyższej (licencjat informatyki) zarabiam obecnie około 10 000 zł na rękę ale wiadomo, że studia kończyłem 15 lat temu. Po studiach to miałem najniższą krajową przez długi czas. Ludzie w komentarzach chyba nie rozumieją, że to są zarobki ludzi z doświadczeniem, a nie absolwentów co kilka lat temu skończyli uczelnię.
Odpowiedzi (2)
Dodaj komentarz