Reklama

Komentarze (67)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ,lunia -

Co tak sie oburzacie, dzieci bez stresu chowane to i wszystko wolno.Niewolno karac tylko duzo rozmawiac tłumaczyc .I bedzie coraz wiecej takich zachowan,a niedługo beda dla zabawy mordowac
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): pokora -

Spalić zwłoki a kości zmielić... I po problemie.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): oszust -

Niech POwie glinom ze dziecko sprzedala obcokrajowcom.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Warsz -

Ludzie ja znam ta dziewczyne! Jestem w szoku bo nie spodziewalabym sie tego po niej! Mimo, ze byla jeszcze na tyle wyrachowana I perfidna, ze kilka dni po tym jak urodzila dziecko zachowywala sie jak gdyby nigdy nic! To straszne, jak tak mozna! Mogla oddac dziecko do adopcji ale jej chora rodzina bala sie widocznie gadania ludzi to teraz za to wie o tej sprawie cala Polska i niewinne dziecko najpradwopodobniej nie zyje!!!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): babka -

Nie mogę czytać takich rzeczy. Jak ktoś jest na tyle "rozsądny i dorosły" żeby się bzykać to niech będzie dorosły i rozsądny żeby potem zająć się owocem tego bzykania. A jak nie chce się wychowywać to ja bym nie miała litości dla takich bydląt, mówcie co chcecie ale pozbycie się nowo narodzonego dziecka nie sposób nazwać...Kastrowałabym takich "rodziców" na miejscu
Odpowiedź (0)

Napisał(a): gocha -

to nie jest zwiazane ze stanem portfela. to ma zwiazek z mentalnoscia, i ze stanem psychicznym matek i ojcow, ktorzyr w okrutny sposob pozbywaja sie dzieci. nie sadze ,ze pozwolenie na aborcje cos by tu zmienilo. woie matek, ktore w drodze aborcji zabily dziecko byloby dobrymi matkami jakby to dziecko urodzily.. a te wyrodne nie usuwalyby tak samo jak sie nie zabezpieczly przed ciaza. ....
trzeba miec w sobie jakas chora energie, by zabic dziecko swoje. nawet malo odpowiedzialne osoby czuja naturalnie instynkt chronienia dziecka a nie zabicia jego.
czesto pieniadze lub ich brak posuwa czlowieka do zbrodni ale nie w tej swerze.tutaj to raczej inne podloze musi byc.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ... -

pozwole sobie opisac,pierwsza mysl,ktora mnie naszla po przeczytaniu tego artykulu.jesli dziecko umarlo "smiercia naturalna" to dlaczego dziewczyna nie chce powiedziec,gdzie porzucila zwloki?dla mnie sprawa jest dosc prosta.nie powiedziala,gdzie jest cialo dzieciatka,bo zabila a chce uniknac kary.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): *** -

a ja drugi raz straciłam ciążę a inni nie chcą i zabijają :(
Odpowiedzi (7)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Sandra -

I dobrze, może nasi politycy wprowadzą w końcu aborcję na życzenie tak jak jest w innych cywilizowanych krajach, a tak, to nie dziwcie się, że noworodki są zabijane.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz