92
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi48
  • Ocen na +0
92 ppt ?

Zawsze mam nieświeży oddech (49)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Zawsze mam nieświeży oddech

Napisał(a): zoszka -

Mam strasznie wstydliwy problem, moj oddech jest wciąż nieświezy ! myję zęby 3- 4 razy dziennie, używam nici dentystycznej. Mam też różne płyny do płukania ust, ale niestety nic to nei daje... strasznie mi ejst wstyd gdy do kogoś mówię i musze patrzeć na bok zeby kogoś nie urazic... mój chlopak też unika całowania się ze mną... co zrobić , pomóżcie prosżę
INTERIA.PL

Re: Zawsze mam nieświeży oddech

Napisał(a): gość -

Tutaj to tobie forumowicze nic nie doradzą lepszego od wizyty u lekarza

może też istnieć przyczyna zła higiena jamy ustnej ( zła pasta ,płyny do płukania itd) w tym przypadku wizyta u stomatologa nr1
nr2 laryngolog

Jeśli wizyta u stomatologa i laryngologa efektów nie przyniesie polecam wizytę u specjalisty
gastrolog
Zazwyczaj bywa to związane z chorobą wrzodową lub zapaleniem błony śluzowej żołądka, nieżytem przewodu pokarmowego albo jego grzybicą, zespołem złego wchłaniania czy też ze zbyt małą ilością enzymów trawiennych wydzielanych przez trzustkę i wątrobę. Dlatego gdy problemy dentystyczne i laryngologiczne zostaną wykluczone, trzeba przyjrzeć się ewentualnym dolegliwościom gastrycznym.

Tak czy tak wizyta do lekarza cię czeka i to jak najszybciej nie ma co zwlekać

Napisał(a): TuTka -

Proponuje tak jak reszta internautów wybrać się do lekarza, bo problem może leżeć nie w jamie ustnej ale żołądku i to stąd Twój nie świeży oddech. Ja proponuje pastę firmy TIENS. Osobiście jej używam i nie skarżę się na brzydki zapach z ust, czy inne dolegliwości.
Pasta ma możliwości wybielając, także moje ząbki na tym zyskały, krwawienie z dziąseł ustąpiły.. Nie wyobrażam sobie mycia zębów inną pastą. A przede wszystkim ma smak miętowy i pozostawia przyjemny dla nas i innych zapach z ust ;)

gość O czym Wy mówicie , przecież to nie zęby tylko refluks lub żołądek. 2 godz, a najlepiej 3 przed spaniem nic nie jeść a, wcześniej to tylko coś lekkostrawnego .
Ela
Nie mów że nie ma pasożytów i bakterii w jamie ustnej
są osiadają dość często na naszych zębach tzn ( gnijące zęby ) próchnica itd.

dlatego napisałem na początku
udać się do stomatologa - nawet kontrolnie aby wykluczyć chorobę uzębienia
laryngolog
jeśli to nie pomoże będzie konieczna wizyta u gastrologa

i żadne herbatki itd mogą nic nie pomóc

Piszesz że by jeść coś lekko strawnego
a się ciebie pytam a jeśli ktoś ma wrzody albo infekcje jelit
dość często cukrzyca ma taki wpływ na brzydki zapach z ust

tak jak napisałem wcześniej nie obejdzie się bez wizyty u lekarza

Ja codziennie czyszczę japę Domestosem i mam cudownie świeży oddechRobię tak odkiedy zerwała ze mna dziewczyna z tego właśnie powodu ,że jej były miał piękne i pachnące ząbki., Ciągle mi o nich wspominała na naszych spotkaniach.,,, Pamiętam jak mówiła pod koniec spotkania se mną ; mój ma piękne, białe i pachnące zabki'''

Spróbuj zmienić pastę do zębów na ajonę. Pewnie nazwa ci nic nie mówi - to niszowa pasta, na paradontozę, krwawienie i właśnie problemy z oddechem. Przetestuj. Sądzę, że powinna dać dobry efekt, widzę to po sobie, ale wszystko zależy od systematyczności.

Problem jest w zolodku.Odkad pamietam miialam problem z cuchnacym oddechem. Szczotkowanie, super mocne plyny do polukania jamy ustnej, wizyty u dentysty i NIC. W koncu po latach zdecydowalam sie na endeskopie. Problemem sa bakterie, ktore mam w zoladku. Lekarz dodal, ze owe bakterie dostalam od rodzicow jako dziecko(Oblizywanie przez rodzicow smoczka, rozgryzanie pokarmu i podawanie dziecku-kazdy tak robil i robi-BLAD). Mozna to wyleczyc a nawet trzeba gdyz te bakterie moga prowadzic do powstania polipow a potem raka. Kuracja polega na podawaniu dwoch antybiotykow na raz-trwa to 7 dni. po uplywie kolejnych 7 do 14 dni nalezy sie udac na kolejna endoskipie. Niestety moja kuracje po trzech dniach musialam przerwac- branie dwoch antybiotykow na raz doprowadzilo do tego , ze dostalam powaznej alergii i wyladawalam w szpitalu na kroplowkach. Ale juz 1.10 mam termin u lekarza na sprawdzenie na ktory antybiotyk bylam uczulona i chce sie tego dziadostwa pozbyc, gdyz alternatywa leczenia jest. Wiec nie wmawiajcie sobie ze plyn czy pasta Wam pomoze. Udajcie sie jak najszybciej na badanie zoladka bo tu jest PROBLEM. POwodzenia
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • toxinext
  • ciągły nieświeży oddech
  • ciągle nieświeży oddech
  • nieświeży oddech
  • brzydki oddech
  • nieswiezy oddech
  • nieswierzy oddech
  • nieswiezy oddech
  • dlaczego mam nieświeży oddech
  • brzydki oddech .pl