92
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi48
  • Ocen na +0
92 ppt ?

Zawsze mam nieświeży oddech (49)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Zawsze mam nieświeży oddech

Napisał(a): gość -

Mam nadzieję że komuś pomogę w lepszym funkcjonowaniu w otaczającym nas świecie :). Nieświeży oddech 24h na dobę od 30 lat patologia szczególnie po mleku,serze,słodyczach,nabiale. Kilka gastroskopii liczne badania ( w tym labolatoryjne bardzo dobre wyniki) nic nie wykazywały po za przepukliną. Trafiłem więc ph-metrie i manometrie tam potwierdziła się teoria o przepuklinie lecz w badaniach okazało się że mam refluksy niekwaśne na co szanowne grono bardzo uznawanej kliniki po konsutlacjach przepisało mi leki obniżające kwasowość bo tak się robi w naszym kraju gastrolodzy przepisują te leki na wszystkie dolegliwości gastro.Efektu zero a nawet gorzej. Dzięki uporowi i determinacji w koncu wpadłem na pewien trop. Rozmawiałem z Pacjentami z przepuklina którzy nie mieli prolemów z nieświeżym oddechem. Więc po troszku a do celu po 15 latach leczenia dolegliwość w dużym stopniu została zminimalizowana poprzez podniesieniu kwasowości w żółądku poprzez zastosownie preparatu betaine hcl(kwas solny) , pół godz przed każym posiłkiem szklanka wody z sokiem z cytryny i wyeliminowanie w/w produktów tj.słodycze,nabiał,itd. po zjedzeniu których objawy były najgorsze. Mam nadzieje że komuś poprawię tym humor :) Pozdrawiam
INTERIA.PL

Mam nadzieję że komuś pomogę w lepszym funkcjonowaniu w otaczającym nas świecie :). Nieświeży oddech 24h na dobę od 30 lat patologia szczególnie po mleku,serze,słodyczach,nabiale. Kilka gastroskopii liczne badania ( w tym labolatoryjne bardzo dobre wyniki) nic nie wykazywały po za przepukliną. Trafiłem więc ph-metrie i manometrie tam potwierdziła się teoria o przepuklinie lecz w badaniach okazało się że mam refluksy niekwaśne na co szanowne grono bardzo uznawanej kliniki po konsutlacjach przepisało mi leki obniżające kwasowość bo tak się robi w naszym kraju gastrolodzy przepisują te leki na wszystkie dolegliwości gastro.Efektu zero a nawet gorzej. Dzięki uporowi i determinacji w koncu wpadłem na pewien trop. Rozmawiałem z Pacjentami z przepuklina którzy nie mieli prolemów z nieświeżym oddechem. Więc po troszku a do celu po 15 latach leczenia dolegliwość w dużym stopniu została zminimalizowana poprzez podniesieniu kwasowości w żółądku poprzez zastosownie preparatu betaine hcl(kwas solny) , pół godz przed każym posiłkiem szklanka wody z sokiem z cytryny i wyeliminowanie w/w produktów tj.słodycze,nabiał,itd. po zjedzeniu których objawy były najgorsze. Mam nadzieje że komuś poprawię tym humor :) i nie wierzcie w gumy, odświeżacze czy tabletki do ssania. Pozdrawiam Paul

Ajona pomaga, ale też kluczowe znaczenie ma w tym wszystkim odpowiednia pielęgnacja. To nie jest tak, że nagle sami doprowadzicie zęby do idealnego stanu - wszystko wymaga czasu i dopiero dzięki niemu zęby będą ładne, zdrowe i utrzymane w dobranej kondycji.

Napisał(a): OlgaMich -

Cześć, nieświeży oddech jest wstydliwym problem nie tylko dla Ciebie, ale również dla osób z twojego otoczenia (bo mogą nie wiedzieć jak się zachować i czy Ci o tym powiedzieć). Problem z nieświeżym oddechem miała moja siostra. Krępowała się okropnie, pochłaniała tony tic takow. Ale ile można!? Była u stomatologa - wyleczyła wszystkie ubytki, a problem dalej został. W końcu skonsultowała problem ze specjalistą. Okazało się, że zapach z ust wcale nie był związany z zębami, czy higieną jamy ustnej, lecz to problem gastryczny. [url=http://m(...)ace.pl/]Gastrolog warszawa[/url] zalecił jej wykonanie konkretnego badania ([url=http://m(...)ace.pl/]impedancja przełyku warszawa[/url]) i po badaniu zapisał leki i odpowiednie wskazania w diecie. Minęło jak ręką odjął!

Czasem ten nieświeży oddech, to nie kwestia zębów, tylko dziąseł. Bardzo często tak przebiega paradontoza, nieświeży oddech, krwawienie z dziąseł. Idź do dobrego dentysty, niech sprawdzi o co chodzi i ewentualnie skieruje do periodontologa. Polecam dr. Marię Stenkę, Przyjmuje w Wilanowie, ale to świetna specjalistka.

No własnie, ja miałam podobnie - zęby zdrowe, bez próchnicy, a ten przykry zapach nie ustępował. To wina bakterii beztlenowych w naszych dziąsłach. Trzeba skorzystać z opieki periodontologa. Warto zajrzeć do Stenka Clinic.

Napisał(a): ~korter -

Pasta ajona + systematycznóść. Kilka tygodni i sytuacja jest naprawdę do całkowitej zmiany. Poprawa stanu zębów wymaga czasu, podejścia, ale oddech to jest zazwyczaj kwestia właśnie diety i kiepskiej pasty, a przynajmniej od tego zacznijcie.

Napisał(a): ~hoster -

Wszystko udało mi się zrobić z pomocą ajony. Ogólnie doprowadzenie zębów do normalności to nie jest kwestia chwili. Zresztą problemy ze świeżością oddechu mogą wynikać z wielu powodów. Najważniejsze jest zwyczajne szybkie reagowanie - wtedy efekty zauwążaycie.

Napisał(a): ~goster -

Żeby faktycznie zęby były ok o zmień pastę na ajona - powinni być ok, u mnie problem szybko został wyeliminowany. Pewnie, że wymagało to czasu, ale zdecydowanie udało mi się zrealizować zakładane cele i przynajmniej na razie nie mam żadnych problemów.

Napisał(a): ~fonnn -

Ja miałam podobnie i w sumie teraz też mam. Próbowałam już tych pastylek Halitomin ale prawda jest taka że dużo kosztują a efekt porównywany jest do miętówek. Polecam zajrzeć do tego artykułu https://www.l(...)ziennie.
Listerine ma takie fajne małe miniaturki płynów, zawsze taki noszę w torebce i przed każdym spotkaniem płuczę usta. Badania wykonywałam, wyniki były wszystkie pozytywne więc nie wiem w czym jest tak naprawdę problem

Napisał(a): ~Kilian -

Martwił mnie niedawno mój brzydki oddech. Dbała o swoją higienę jamy ustnej cały czas. Za namową lekarza zamówiłam Toxinext, lek przeciw pasożytom. Piątego dnia stosowania, zapach z moich ust się poprawił. Oprócz tego żołądek zaczął też lepiej funkcjonować. Aby zapobiec nawrotom choroby, powtarzam kurację co 3 miesiące.

Napisał(a): ~Incrediblemouse -

LWASZE NIEŚWIEŻE ODDECHY MOGĄ BYĆ SPOWODOWANE TYM, ŻE MACIE W SOBIE PASOŻYTY! NIEŚWIEŻY ODDECH TO TYLKO POCZĄTEK PROBLEMÓW, POTEM DOCHODZĄ ALERGIE, NERWOWOŚĆ CZY BEZSENNOŚĆ. KUPiłam niedawno Toxinext i po 4 dniach poczułam się znacznie lepiej, nieświeży oddech minął i już normalnie zasypiam :)))

Napisał(a): ~yagshemash -

WYLECZYŁEM TO!!!
Witajcie. obiecałem sobie ze jesli kiedykolwiek uda mi sie wrócić do normalnego życia (wkoncu) to opisze to i dam pare rad.
mianowicie mam 33l a z nieswiezym oddechem walczylem od zakonczenia podstawówki.najpierw okazało sie że migdały do wycięcia.rzeczywiscie zbierał sie tam jakis syf w niszach waliło nieziemsko ale po zabiegu stwierdziłem ze jednak problem nadal istnieje.laryngolog gastrolog dentysta ilu ja lekarzy nie odwiedziłem wszelakie wymazy i badania.wszyscy zbywali mnie mówiąc ze wszystko wporządku.laryngolog stwierdziłą ze uroiłem sobie chorobe.(no tak!to ze czułem ze wali z gęby to też pewnie omamy węchowe o ile takie istnieja).drugi laryngolog dr nauk medycznych specjalista wysokich lotów wysłal mnie do neurologa czy nie mam czasem problemów nerwowych i stad taki efekt niedyskomfortu w jamie ustnej(10 min 100zl skasował).producenci przeróżnych specyfików odświeżajacych oddech typu guma mietowa(która zyłem pół mego zycia-chociaz na dobre mi to wyszlo bo 15 lat nawet dziureczki w ząbkach nie mam)tik taki płukanki itd etc mogą mi kartki świateczne wysyłac z podziękowaniami.smród i tak przebijał sie przez mięte.gożdziki cynk siemie lniane nic nie pomagało :(
zycie mijało a moja samoocena w ruinie juz mi rece opadały.
a może przegroda krzywa i to z tego powodu a moze przepuklina zołądka a moze zatoki bylem w stanie zoperowac wszystko byle smród znikł.
prace znalazlem jako kierowca tira byle tylko miec jak najmniejszy kontakt z ludzmi bo smród z gęby to przypał na wszystkich kontynentach.
podbudowac samoocene pomagała mi wóda która w podobny sposób zrujnowała mi życie.wydaje mi sie ze nie jestem brzydkim facetem i podobam sie kobieta ale przez swoją przypadłośc otoczyłem sie murem nie do przebicia jesli chodzi o blizsze kontakty przez co uwazano mnie z mruka gbura dziwaka.
zycie towarzyskie praktycznie nie istniało no chyba ze tylko po wódzie której im wiecej piłem tym wiekszego idiote z siebie robiłem.
zaczołem coraz czesciej nitkowac zęby i wiecznie ten sam nieprzyjemny zapach mimo ze godzine wczesniej szorowałem zęby i jezyk który był wiecznie biały bądz zółty.mozna było łyżką z niego zbierac.pocierajac zęby zwłaszcza siekacze dolnej szczeki i już było czuc smród-masakra.wkładając palec do gardła i przełyku (mimo odruchów wiadomo jakich)im głebiej tym bardziej waliło.już wiedziałem ze to zołądek
mimo 2 gastroskopi (prywatnie 200zl) jakis miesiąc temu zrobiłem ostatnio przez NFZ która okazała sie najbardziej profesjonalna ze wszystkich.sprzet nowy mniej inwazyjny i miałem szczescie do pani doktor(sosnowiec-klimontów) wykryto u mnie bakterie helicobakter pyroli mimo ze wymazy i wcześniejsze gastroskopie nic nie wykazały.zastosowano wobec mnie leczenie skłądające sie z 4 antybiotykow (5dni jedne potem zmiana 5 dni nastepne)
język poprawił sie po trzecim dniu zęby mimo kilku godzin po umyciu jak pocieram -swieże.rano budzę sie bez kapcia w buzi.
dziś wiem ze to helicobakter zniszczył mi młode lata którego zapewne zaraziłem sie jak dostałem psa w prezencie bo od tego momentu sie to zaczeło .jemu też im był starszy tym coraz bardziej podawało z gębawy.jestem tydzien po leczeniu mam nadzieje ze nie wroci ten syf juz wiecej ale dzis juz wiem że to bakterie w zoładku mozliwe ze tez beztlenowce były przyczyną tej przypadłosci.antybiotyk przypisane na wiekszosc bakterii.
nie traćcie zycia skoro masz podobne objawy do moich dbasz o higiene i wyeliminowałes juz prawie wszystko co moze to powodować zrób badania na helicobakter bądz inne bakterie układu pokarmowego.puki co mi sie udało i wierze ze CI tez sie uda.
Pamietaj!dentysta,laryngolog,gastrolog bo trudno jak ktos nie myje zębów szukał przyczyn w zołądku.
Ja zaczynam życie na nowo :)
odpowiem na pytania pod yagshemash@o2.pl
pozdrawiam
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • toxinext
  • ciągły nieświeży oddech
  • ciągle nieświeży oddech
  • nieświeży oddech
  • brzydki oddech
  • nieswiezy oddech
  • nieswierzy oddech