Komentarze (20)

Dodaj komentarz
Odpowiedzi (8)

Napisał(a): QrVitas -

Zainstalowałem ręczny włącznik świateł Stop na kierownicy dla przygłópów siedzących mi na zderzaku.Efekt psychologiczny fantastyczny,gdy Baran gwałtownie hamuje a ja tymczasem się oddalam.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ... a co ? -

...co za "głupoty" gadaj, że poważny wypadek, a dwie osoby ranne..."antek" gdy wygrzmocił, to było pięć osób rannych a było to tylko nędzna kolizja,,,śmierć antkowi...
Odpowiedź (0)

Napisał(a): R -

...no mój Boże światła trzeba świecic w biały dzień i ludziska sie nie widzą !!!...a co na to idioci co ten przepis wprowadzili ? ..a w Niemczech nie muszę palic świateł i co ? da się ? ...można bez ? .....można barany !!!!
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): uczestnik RD -

Obecnie za kierownicą 40-tonowego samochodu zasiadają często bardzo młodzi kierowcy nie mający dużej praktyki. Jeżdżą bardzo nierozważnie i nie przewidują skutków jazdy na zderzaku.Czują się ważniejsi bo silniejsi.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Analityk -

Polak to już taki półgłówek za kierownicą, i nie ma na to siły. To już w genach. Można się na tą prawdę obrażać, ale to nic nie zmieni.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): radiowiec -

Chcesz wyrobic swoje zdanie o duzej ilosci kierowcow TIR.Posluchaj tylko przez godzine radia cb.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Obserwator -

99% to psychopaci za kierownicami, poza samochodami niby normalni
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz