302
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń20 tys.
  • Odpowiedzi96
  • Ocen na +0
302 ppt ?

Zdradziłam męża z Afroamerykaninem (97)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Zdradziłam męża z Afroamerykaninem

Napisał(a): Betuska -

oj kolejna myslaca tylkiem ale za to jaki efekt -ciąża.a cos takiego jak prezerwatywa znasz?teraz bedziesz zakłady robila i obstawiała-białe czy czarne?za glupote dorosłych placa dzieci.i jak sie chwalisz-pierwszy raz-jak dobrze ze chyba ostatni w tym zwiazku.najlepiej mu powiedz i swoja rodzine tez uprzedz..mam nadzieje ze nie wpadniesz na pomysl usowania ciazy,bo wtedy juz jestes dla mnie totalnie nic nie warta.gratuluje ciaży bo inteligencji niestety nie.

Napisał(a): gość -

gość Poczekaj do porodu...może się nie wyda! no ja bym tak nie postąpiła jak Ty, ale jak już się stało to niech to dziecko, które może jest białe niech ma szanse na pełną rodzinę. Jak powiesz stracisz już tą szansę. Zresztą po wadze urodzeniowej może będzie można się domyślić (czarne dzieci chyba są o wiele większe, niż białe).
Nie przejmuj się i tak już nic nie możesz zrobić.....przynajmniej będziesz miała dziecko. A na przyszłość myśl przewidująco. A masz w ogóle kontakt z tym murzynem>????? pewnie nie! bo oni do niczego się nie poczuwają.
I to jest standartowe myslenie kobiety.
Zrobic sobie przyjemnosc, partnera oszukac.
Czy wy kobiety macie choc troche honoru?

zadyma Zdradziłam męża z czarnoskóry mężczyzną... to pierwszy taki wyskok w moim życiu.. teraz jestem w ciąży... nie wiem czy z moim mężem czy z tym mężczyzną. co mam zrobic? są jakieś badania, które pomoga mi to sprawdzić? przecież jeżeli urodze mu czarne dziecko to mnie zabije... Jego matka mnie nienawidzi i zmusi go do rozwodu. Mam 22 lata co mam robić?
Pij dużo mleka to może dziecko będzie białe. Powodzenia.

Masz 22 lata, męża - który przypuszczam kocha Cię do szaleństwa i czymś takim mu się odwzajemniasz?
Nie wiem ile jesteście małżenstwem, wszystko jedno, małżeństwo to nie zabawka. Chciałaś się bawić z murzynami, czy kimkolwiek innym to nie trzeba było wychodzić za mąż. Byłabyś wolna!
No ale wtedy kogo byś wrobiła w dziecko, czy jakiś kochanek dałby się zakuć w dyby i zostałby przy Tobie...
A tak masz kogoś kto będzie Cie utrzymywał i niańczył nawet nie swoje dziecko...
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • zdradziłam męża
  • zdradzilam meza z dwoma
  • zdradziłam z murzynem
  • zdradziłam męża z czarnym
  • zdradzilam meza z murzynem
  • zdradziłam męża z dwoma
  • ona zasza w cie z kochankiem murzynem
  • zdrada z murzynem
  • zdradzilam z czarnym
  • zdradziłam męża na wakacjach