133
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń148
  • Odpowiedzi132
  • Ocen na +0
133 ppt ?

zdradzona kobieta (133)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

zdradzona kobieta

Napisał(a): -

powiedzmy żona;;;; jak się ona czuje ?
czy na prawdę skok męża to dla niej taki ogromny ciężar ?
czy nie może wziąć apapu i zapomnieć tego ?
przecież skoczkowie mówią to tylko sex..więc w czym problem ?.....żony wymyślają sobie i powinny wyluzować ?
co tak boli zdradzoną żonę ?

Re: zdradzona kobieta

essen12 powiedzmy żona;;;; jak się ona czuje ?
przecież skoczkowie mówią to tylko sex..więc w czym problem ?.....żony wymyślają sobie i powinny wyluzować ?
Może zapomnieć, ale jak weźmie arszenik.;)

A wyobraź sobie siebie w takiej sytuacji...
Za takie dywagacje powinieneś być ukarany!

malenka1206
a że co ? perke ?

malenka1206
cieszę się, że masz stanowisko odmienne niż to wyimaginowane... ale tak stawiają się skoczkowie, jako klauni własnego umysłu...
ale za klauna własnego umysłu nie leci się do paki,,,,,a żony zbyt nieczęsto posiadają własną wartość własnego umysłu na czele i zbyt nieczęsto kopia w du*ę mężów - klaunów własnego umysłu;;;stąd ta śmieszna dywagacja

widocznie tak jesteśmy skonstruowane. Nie da się wyłączyć czucia.Dla Was to zwykły skok w bok,dla nas upokorzenie i klęska. NIE DA SIĘ ZAPOMNIEĆ i przejść nad tym do porządku dziennego.Zadaj sobie pytanie,czy Ty łatwo pogodziłbyś się ze zdradą?

literaM widocznie tak jesteśmy skonstruowane. Nie da się wyłączyć czucia.Dla Was to zwykły skok w bok,dla nas upokorzenie i klęska. NIE DA SIĘ ZAPOMNIEĆ i przejść nad tym do porządku dziennego.Zadaj sobie pytanie,czy Ty łatwo pogodziłbyś się ze zdradą?
No może ciut przesadzasz....mam troche odmienne stanowisko Skarbuś :)))) A tam ....juz nie będe :))))

krystel120 zdrady nie mozna zapomniec ,, boli bardzo i dlugo ,,,,, a jak facet zdracony sie zachowuje ,, czy zapomni jak zona zrobi sobie skok w bok jestem ciekawa ,,,,pozdrawiam ,,
jakie długo ? średnio trwa to rok - tak czytałem na tym forum - potem żona chyba zapomina.. albo coś w tym stylu - przestaje wypominać... więc to takie też wyuczone wypomina dopóki widzi, ze mąż to przyjmuje i nie odchodzi od niej.

Czy żona pamięta zdradę średnio rok czasu ?

Nostra06
literaM widocznie tak jesteśmy skonstruowane. Nie da się wyłączyć czucia.Dla Was to zwykły skok w bok,dla nas upokorzenie i klęska. NIE DA SIĘ ZAPOMNIEĆ i przejść nad tym do porządku dziennego.Zadaj sobie pytanie,czy Ty łatwo pogodziłbyś się ze zdradą?
No może ciut przesadzasz....mam troche odmienne stanowisko Skarbuś :)))) A tam ....juz nie będe :))))
Bądż Nostra proszę wyjaw swoje stanowisko z tym niuansikiem.

A ja też bym nie wybaczył...albo bym ciężko to przechodził - efekt nieznany

mekusiek pytasz jako zdradzający czy zdradzona?
pytam jako ciekawski: w moim lajfie wykładano/wkładano mi wiedzę niezbyt pożyteczną jak tą z pisma świętego,, a lajf polega na wierności żony: więc to pytanie jest bardzo istotne.. ważniejsze niż wszystkie gazety i periodyki nie traktujące o tym. Nadrabiam dystans i gonię stawkę - chcę wiedzieć co czuje zdradzona żona... czy każda kobieta tak ma, że nie może patrzeć na męża już ?
Dlaczego nie postępują wtedy tak jakby się wydawało - podług swojej dumy, czy wg dążenia do odzyskania stabilnego rezonansu uczucia ? - dlaczego nie odchodzą od mężów ?
Czy dla kobiety/żony skok partnera/męża to coś znaczącego czy nie ?
Czy każda kobieta pragnie odejść po skoku męża ?
Czy każda kobieta robi cokolwiek, żeby wtedy odejść ?
Czy naturą kobiety jest tolerowanie niewierności męża ?

Napisał(a): malenka2013 -

essen12 Dlaczego nie postępują wtedy tak jakby się wydawało - podług swojej dumy, czy wg dążenia do odzyskania stabilnego rezonansu uczucia ? - dlaczego nie odchodzą od mężów ?
1. Czy dla kobiety/żony skok partnera/męża to coś znaczącego czy nie ?
2. Czy każda kobieta pragnie odejść po skoku męża ?
3. Czy każda kobieta robi cokolwiek, żeby wtedy odejść ?
4. Czy naturą kobiety jest tolerowanie niewierności męża ?
Dlaczego nie postępują według dumy ?
Ono dlatego, że nie da się nim nakarmić dzieci, albo kochają zbyt mocno
co potrafi przyćmić tę dumę !
Kolejne pytania :
1. Tak
2. Nie
3. Nie wiem
4. Nie

Powiem Ci jak postąpiło by maleństwo -
po japońsku : ch***tasakiem ! ! !

maleńka2013 :)

Nostra06
To ,że masz odmienne,nie musi oznaczać,ze przesadzam. Moze po prostu ja jestem inaczej skonstruowana.Z obserwacji tutaj na forum i nie tylko wywnioskowałam,ze nie dla wszystkich kobiet jest to łatwe.Bywa to dramatem i przyczyną rozpadu związku i osobistej tragedii. Może po prostu Ty jesteś specyficzna, albo sie kamuflujesz,bo nie wierzę, ze nie czujesz......
« Wróć do tematów
Do góry strony: zdradzona kobieta