Zdrowie ma kolor zielony (12)

Zdrowie ma kolor zielony

Temat dotyczy artykułu: Zdrowie ma kolor zielony

Szczypiorek, koperek, natka pietruszki to nie tylko ładny, zielony element dekoracyjny. Już niewielka ilość dodana do potrawy zdecydowanie ubogaca danie i pozwala wysycić organizm pożądanymi wartościami odżywczymi.

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Napisał(a): eva -

"Komentarz został usunięty ze względów regulaminowych" bo napisałam o k o z ie ,ktora liście ż re,ale cenzor kozie nawyki sobie przypisał i nie puścił z przyczyn j.w.
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): różnorodność -

Nieprawda. Zdrowie ma kolor tęczy. Jesteście w tyle.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): kosiarz -

Stosuję Dietę Małp, czuję się wyśmienicie, nawet mając 20 lat nie miałem takiego banana na twarzy.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Marta -

Hej ostatnio u mnie i u mojej koleżanki rewelacyjnie sprawuje się plan z Diet Map, super efekty są po ich dopasowanych dietach. Zwłaszcza dieta tania jest rewelacyjna. Warto sprawdzić samemu. Tu więcej informacji -http://pokazy(...)iet-map
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Sabina -

Sama w domu robię soki i koktajle dodaję co mi wpadnie do głowy. Tak zrobione są zdrowe z błonnikiem minerałami i witaminami. Często piję je zamaiast posiłku to i wagę tracę jak trzeba. Od zeszłego lata mam 16 kg mniej. Poczytajcie odchudzanie z elementamii fizjologii i biochemii warto coś dla siebie zrobić.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): k. -

Pozbędziesz się toksyn, miksując toksyczne warzywa.
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): nietoperz36 -

Ufoki piją codziennie takie koktajle i są zielone, ludzie też czasami to piją i mają zielono w głowie.
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): Mr zielony -

ja też sobie szczypiorkuję, koperkuję, pietruszkuję co dzień
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz