38
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi21
  • Ocen na +-33
38 ppt ?

Zegarek do 3000 zł (22)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Zegarek do 3000 zł

Napisał(a): nabbo -

Szukam jakiegoś zegarka do 3000 zł. Pracuję w garniturze z klientami którzy zwracają uwagę na tego typu rzeczy. Osobiście uznaję, że zegarek to jedyny element "biżuterii" który przystoi facetowi.
No i mam te 3k zł. Fajnie by było gdyby udało się kupić jakiegoś mechanika na pasku skórzanym. Prosta linia, bez zbędnych bajerów. Nie jest mi to do niczego potrzebne.
INTERIA.PL

Re: Zegarek do 3000 zł

Napisał(a): zbigniew1933 -

nabbo Szukam jakiegoś zegarka do 3000 zł. Pracuję w garniturze z klientami którzy zwracają uwagę na tego typu rzeczy. Osobiście uznaję, że zegarek to jedyny element "biżuterii" który przystoi facetowi.
No i mam te 3k zł. Fajnie by było gdyby udało się kupić jakiegoś mechanika na pasku skórzanym. Prosta linia, bez zbędnych bajerów. Nie jest mi to do niczego potrzebne.
Wiedz że złote koronki w otworze gębowym też robią wrażenie na rozmówcach a przystojną mężczyźnie.

Napisał(a): inka111 -

zbigniew1933
nabbo Szukam jakiegoś zegarka do 3000 zł. Pracuję w garniturze z klientami którzy zwracają uwagę na tego typu rzeczy. Osobiście uznaję, że zegarek to jedyny element "biżuterii" który przystoi facetowi.
Wiedz że złote koronki w otworze gębowym też robią wrażenie na rozmówcach a przystojną mężczyźnie.
Nie ma to jak dobra rada:)Co prawda to prawda efekt jest piorunujacy-takie złote koronki .Od razu wiadomo że ma się do czynienia z grubą rybą:)
Jeżeli chodzi o zegarki w tej cenie już niezłe są DOX,EDOX,AZTORIN.

Napisał(a): Winterguest -

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/116840-garniturowiec-do-3000-z%C5%82/ - polecam ten temat :)

Zdecydowanie najciekawszy efekt będzie z brązową bransoletą, jeżeli to jedyna ozdoba pracowniczego stroju. Doda trochę ciepła, które w kontaktach z klientami zwykle przydaje autentyczności i głębi.

Napisał(a): gość -

Zobacz dwa modele zegarków
- Seiko SKX 007
- Bombfrog EOD BT25

Pierwszy ma najbardziej uniwersalny, ponadczasowy, męski wygląd. Prosty, wręcz surowy. Pilnuj tylko żeby dostać wersję made in Japan. Jest kilkaset złotych droższa od popularnej tajwańskiej. Zresztą, nawet z dobrym skórzanym paskiem będzie to znacznie poniżej twojego budżetu. (koszt jakieś 1,5-2kpln)

Drugi, to małoseryjny produkt na mechanizmie seiko. Równie surowy, ale z dodatkowym ulepszeniem - wieczne podświetlenie GTLS. Cena jakieś 500 Euro plus wysyłka.

Zakładam że skoro myślisz jak mężczyzna (biżuteria=zegarek), to takie ci przypasują.

Napisał(a): ~Ametyst2 -

Ostatnio trafiłam na ciekawą stronę o zegarkach, a myślę nad prezentem dla taty. Mnie szczególnie podoba się zegarek essential suunto z tej stronyhttp://www.ze(...)al.html bo to elegancja i funkcjonalność w czystej postaci. Jest wykonany z najlepszych i najtrwalszych materiałów z bardzo szykownym wzornictwem. Warto dodać,że taki zegarek jest produkowany ręcznie w Finalndii! Nie ma tu więc miejsca na pomyłkę. Wszystkie detale są dokładnie zaplanowane.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • zegarek do garnituru do 3000
Do góry strony: Zegarek do 3000 zł