6
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń67
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +0
6 ppt ?

Zemsta zemściła się na mnie… (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Zemsta zemściła się na mnie…

Napisał(a): ~nieszczesna -

Zerwaliśmy 5 lat temu bo on miał inną. Byłam młoda i głupia... Nasze drogi się rozeszły ale oboje nie byliśmy szczęśliwi. Jego nowy związek się nie udał, kolejne też mu się nie udawały. U mnie nie lepiej, nie ufałam facetom, bałam się miłości, cały czas miałam złamane serce po tym rozstaniu z nim. A on po pewnym czasie zaczął szukać ze mną kontaktu, ciągle pisał, dzwonił… Niby jako przyjaciel ale jego słowa brzmiały jakby czuł coś głębszego, jakby żałował przeszłości, badał teren. Postanowiłam się zemścić, rozkochać go w sobie na nowo a potem złamać mu serce… Czułam, że to mnie uleczy. Zaczęliśmy spotykać się na seks i tylko seks miał nas łączyć. Nie zamierzałam dać mu uczuć ale robiłam wszystko by on szalał za mną… Wczoraj mi napisał sms że chciałby dziś spotkać się ze mną ale nie na seks a na prawdziwej randce… Mój umysł krzyknął żeby napisać mu że chyba śni, jeśli myśli że jest dla mnie czymś innym, niż maszynką do zaspokajania to się grubo myli… Ale serce się zawahało… Odpisałam, że chętnie. Bo co jeśli on się zmienił? Jeśli jest lepszym człowiekiem? Nie wierzę w to co się ze mną dzieje… Zemsta zemściła się na mnie. Czy jest dla mnie jeszcze jakiś ratunek?…

Re: Zemsta zemściła się na mnie…

Napisał(a): ~bolek kapo -

Dla durnej baby nie ma ratunku.
Jeśli kobieta myśli że dając sex mezczyznie , zemsci się to jak chyba jestem bulgarskim gondolierem...hahahaha
Czegoś tak głupiego jak wypociny tej kobiety dawno nie słyszałem.
Przecież kazdy mezczyzna marzyłby o takiej zemście...hahahaha !!

ps. Baby to jednak mózgu nie mają...
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zemsta zemściła się na mnie…