Zgłoś nadużycie: Kto nami rządzi - ręce opadają

Re: Kto nami rządzi - ręce opadają

Napisał(a): Judas -

Kajetana
Judas
Soraya
Kajetana
Soraya ............Zdjęcie
Soraya i co robią rodzice? Ja też mam znajomych którzy mają nieuleczalnie chore dzieci co nie zmienia faktu ze rząd to skurwysyny bo nie ratują dzieci którym przez nie podanie leku, grozi śmierć. Nie tłumacz się w tak głupi sposób. Bo stajesz się śmieszna.
Tobie też niedługo nie podadzą chemi, tak jak mojej matce, bo będziesz za Stara. I wtedy błagam Cię nie szukaj ludzi dobrej woli. Umrzyj z godnością bo swoje juz przezylas. A to dziecko ma cale zycie przed soba. Obronczynio zycia poczetego. Żegnam.
Jakikolwiek rząd był, jest i będzie...nigdy w 100% nie zapewni oczekiwanej pomocy medycznej.
Za to jest w stanie zapewnić pomoc wszystkim nienarodzonym stosownymi ustawami karząc i pomstując na matki rodzące mutantów.

bo to takie proste.
Pomagają nienarodzonym a narodzone skazują często na śmierć w męczarniach byle jakiego życia sami bawiąc się za publiczne pieniądze z podatków...również z podatków matek chorych i jeszcze żywych dzieci.

Ekskluzywne samochody namiętnie rozbijane, luksusowe samoloty i dary w postaci rzeki pieniędzy na kościół...na to zawsze jest kasa.
Gość

Wypowiadasz się jako: Gość

Stwórz swój profil na Forum - zbieraj punkty za aktywność i korzystaj z dodatkowych opcji

przepisz kod z obrazka
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.