Zgłoś nadużycie: Kto nami rządzi - ręce opadają

Re: Kto nami rządzi - ręce opadają

Napisał(a): Kajetana -

robertus09
Soraya
Judas
Soraya
Judas
Soraya
Judas

Przyjaciółko, czy toruński komtur nie mógłby wystawić na publiczna aukcję swojego Maybach w celu uzbierania kasy na leczenie stworzenia bożego?

Czy Szydłowa nie mogłaby ogłosić aukcji na kolekcję ekskluzywnych broszek?

Nie stać ich na ludzkie odruchy i szlachetne gesty powiadasz?
Pierdolisz o tym od rana do wieczora. Masz obsesję na tym punkcie? Na punkcie Rydzyka, kościoła itd. Nie daję Rydzykowi, na kościół tyle, na ile mnie stać.
O Szydłowej mówisz? Ta tylko 2 lata publiczną ma kasę, ale taki p. Schetyna trochę nieco więcej wydoił Polskę. (2 domy, 2 mieszkania, samochody) Albo taki pan Wałęsa, p. Kwaśniwski (Po co jedynej bezdzietnej córce dom - pałac?) Niech ci ludzie sypną groszem, niech okażą serce.
Z całego dobytku toruńskiego młodziez korzysta. Nie uczą się ich tam kraść, zabijać itd., więc w czym problem. Tak ci kościół kością w gardle. Pilnuj swoich bogów, a od katolików wara.
Nie ma tu z kim realnie rozmawiać.
Obojętnie..kto, jakie popiera opcje polityczne....to trzeba realnie patrzeć na okreslone sytuacje,...a nie tylko kościół,itd.
Judas...łatwo cziyja kasą rozporządzać, prawda? Sprzedaj swoje mieszkanie...i pomóż. Jak jesteś zdrowy, pracowity...to przeżyjesz.
Wyczuwam wzburzenie i negatywne emocje w ślino-słownym toku...tracisz panowanie posuwając się do wulgaryzmów uważając że są miłe Twemu Panu.

Nadal USPRAWIEDLIWIASZ swych idoli winiąc innych za ich ułomności?
zgrabnie pomijasz ofiarnośc twoich idoli.
Masz na myśli Jurka Owsiaka?
Zgrabnie zaczynasz pociąg mysli na swoje tory przekierunkowywać:-) Nie. Skoro mowa o obecnej władzy...to wskazałam ci ekpię poprzedniej, co to się przez 8 lat nachapali. Poza tym..to czytaj ze zrozumieniem.
Myślę, że nie ma sensu licytować się co która ekipa zrobiła, a czego nie. Nie rozliczymy poprzedniej (jak i wszystkich wcześniejszych) władzy z refundacji leków i wszystkich innych schrzanionych spraw. A przydałoby się, bo zwłaszcza w drugiej kadencji stali się niemal tak butni i pewni siebie, jak obecna ekipa.
W jednym masz rację - wszystkim nie pomożemy, choćby chu.... choćby nie wiem co.
Ale popatrz - gdyby np. dwa dni temu prezes ze swego stołka powiedział "moi drodzy - to była ostatnia miesięcznica, a pieniądze, które umożliwiłyby wszystkie kolejne od dziś przeznaczamy na refundację leków"? Przecież to są kwoty dla mnie niewyobrażalne. Gdyby ojciec - dyrektor powiedział na antenie swojego radia "drodzy emeryci i renciści - od dziś pieniążki, które tak hojnie wpłacacie na moje konto będą przekazywane do skarbu państwa z przeznaczeniem na refundację leków" Jak znam moherów - połowa przestałaby wpłacać, ale druga owszem. I tak dalej...
Wszystkim z pewnością i tak nie pomogliby, ale przynajmniej części. Nieprawdopodobne kwoty są praktycznie wyrzucane w błoto, nierzadko w imię czyichś chorych ambicji, czy widzimisię.Pozdrawiam
podpisuje się i na tym kończę bo szlag już mnie trafia w tym temacie. Dzięki za ta wypowiedź.
Gość

Wypowiadasz się jako: Gość

Stwórz swój profil na Forum - zbieraj punkty za aktywność i korzystaj z dodatkowych opcji

przepisz kod z obrazka
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.