Zgłoś nadużycie: Kto nami rządzi - ręce opadają

Re: Kto nami rządzi - ręce opadają

Napisał(a): Soraya -

Kajetana ależ założyli i już zbierają...Ale nie o to chodzi bo to walka o każdy grosz na całe życie. Nie kapujesz? Może musisz jeszcze 10 razy ten filmik obejrzeć i poczytać o chorobie zeby do ciebie dotarło.
Już Ci każdy powiedział że tylko 4 kraje w UE tego leku nie refunduja...to było też w filmiku a ty wyjezdzasz z innymi chorymi i chorobami w dodatku z arabia saudyjska...to stan koniecznosci wyzszej... więc przestań w kółko Macieju pisać to samo... nudna już jesteś. I coraz bardziej obnarzasz swoja glupote i brak empatii.
Wyjeżdzam z innymi chorobami...tylko dlatego, żebyś wreszcie zrozumiała. że NIGDYczy to byłe rządy, obecne, czy też przyszłe nie zapenią nam 100% opieki medycznej, takiej jak trzeba, jak oczekujemy.
I trochę innym tonem Kajetana, bo od kilku postów nieźle sobie poczynasz w stosunku do mojej osoby. Nie zdzwiłabym się, gdyby Judas do mnie szurnął ( co ja względem jego zrobiłam), ale ty? co i rusz..głupia kobieto. A idźże, pokój z toba.
Gość

Wypowiadasz się jako: Gość

Stwórz swój profil na Forum - zbieraj punkty za aktywność i korzystaj z dodatkowych opcji

przepisz kod z obrazka
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.