Zgłoś nadużycie: MAM28 LAT ZOSTALAM WDOWA CO DALEJ

Re: MAM28 LAT ZOSTALAM WDOWA CO DALEJ

Napisał(a): Grzesio003 -

Witaj Aneciu
Często uważamy za okaz zdrowia te kobiety ,które stale i niezmiernnie zachowują się dzielnie - bez względu na ciosy ,jakie szykuje im los . Nic bardziej mylnego.Zdrowo zachowuje się kobieta ,która na rozmaite problemy i kłopoty w życiu reaguje elastycznie: stara sie zgłebić sytuacje krytyczne, przyspażające trosk, i zmienic styl życia ,jeśli to konieczne . Badacze stresu nazywają tę zdolność zdrowienia umiejętnością przystosowania się. Żadnego "gniewu Bożego" (jak tu czytałem ten idiotyzm ) w naszych czasach. Dzięki miłości do dzieci , bo sami sobie zostaliście człowiek przezwycięża uczucie izolacji osamotnienia pozostając przy tym sobą , zachowując swą integralność. Odczuwanie żalu po stracie jest rzeczą normalną . Ludzie tak nigdy do konca nie dochodzą do siebie po utracie osoby, którą tak głęboko kochali ;utrata ich odmienia. Można mieć tylko nadzieję , że w wyniku tej zmiany człowiek odnajdzie w sobie siły lub obudzą się pozytywne inne emocje : Anetko - pogódź sie z rzeczywistościa straty , rozpoznaj swoje rozchwiane emocje i doprowadź je do stanu równowagi -uwolnieni sie od własnej straty i pożegnanie z ukochaną osobą na poziomie emocjonalnym pozwala na "odzyskanie"uczuć włożonych w proces przeżywania cierpienia po utracie bliskiej osoby. Człowiek musi zmienic swą teraźniejszośc i przyszłość, by życie mogło się toczyć dalej , a on brać w nim czynny udział. Dzięki miłości jaka obdażasz swoje dzieci uczucie izolacji i osamotnienia pozostajesz przy tym soba , zachowująć swa integralnośc. Anetko dobrze widzi się tylko sercem . To co najistotniejsze jest dla oczu nie widoczne. Pozdrawiam i życze Ci szczęśliwego wyjścia z tego Twojego zakrętu życiowego.
Gość

Wypowiadasz się jako: Gość

Stwórz swój profil na Forum - zbieraj punkty za aktywność i korzystaj z dodatkowych opcji

przepisz kod z obrazka
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.