Zjawiska pogodowe coraz bardziej ekstremalne. Zima może być bardzo surowa (101)

Zjawiska pogodowe coraz bardziej ekstremalne. Zima może być bardzo surowa

Temat dotyczy artykułu: Zjawiska pogodowe coraz bardziej ekstremalne. Zima może być bardzo surowa

Mroźne zimy, ulewy i upały. Do ekstremalnych zjawisk w pogodzie powinniśmy się przyzwyczaić, bo coraz częściej będziemy mieć z nimi do czynienia. Właśnie jesteśmy w okresie zmian klimatu, który związany jest z bardzo dużymi wahaniami temperatury i opadów. To oznacza, że tegoroczna zima może być bardzo surowa - prognozuje część klimatologów.

Komentarze (101)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Zwykły -

Witam.No cóz , tak prognozuja synoptycy , tak jak Tusk , prognozował , a Rostowski w prognozowaniu to Mistrzostwo Świata.Pozdrawiam
Odpowiedzi (8)

Napisał(a): iri -

Polscy klimatolodzy,hehe.powinno sie ich raczej określać mianem klimatografów, bo o klimatologii niewiele mają pojęcia. Zbieranina dogorywających po IMGW dziadków i lizodupnych doktorantów geografii, bez znajomości fizyki atmosfery, najnowszych oprogramowań. Skansen, jak reszta polskiej "nauki".
Odpowiedź (0)
Odpowiedzi (12)

Napisał(a): Frey -

Nie ośmieszajcie się barany ! Pamiętam jak wieszczyliście że lata ma nie być w tym roku.I co ?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): alina -

No coz jaka bedzie zima to zobaczymy poco sobie JEZYKI STRZEPIC,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,obrazac ludzi.............glupie docinki ....................przeciez czas pokaze...........................
Odpowiedź (0)

Napisał(a): podoba mi się -

Z tymi trawnikami poniżej jezdni i chodników to według mnie bardzo dobry pomysł jeśli chodzi o wchłanianie deszczu. Proste a nikt dotąd na to nie wpadł. Poza tym zapobiegało by to "wchodzeniem" trawy na chodniki. Oczyszczanie obrzeż z trawy też sporo kosztuje gminy.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Góral -

Tegoroczna zima już była, bardzo ostra, natomiast przyszłoroczna to nie wiem jaka będzie.
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): Puchatek -

Po co utrzymuje się takich "uczonych", którzy bredzą jak potłuczeni. Straszą ociepleniem klimatu i jednocześnie zapowiadają ostre zimy. Często mówią co innego, niż to co dzieje się za oknem.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Pi -

meteorolodzy to takie worożychy ( wróżki) Srali muchi będzie wiosna i ocieplenie klinmatu+efekt cieplarniany.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): masumi -

pajace podajacy sie za meteerologów sa za głupi aby stawiac prognozy matce naturze,ich prymitywne prognozy nigdy sie nie spełniły.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz