15
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń405
  • Odpowiedzi11
  • Ocen na +0
15 ppt ?

złota polska jesień - gdzie wybrać się na weekend? (12)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

złota polska jesień - gdzie wybrać się na weekend?

Napisał(a): kanikuly324 -

W ten weekend ma być piękna pogoda. Macie jakieś pomysł gdzie można udać się na weekend? Osobiście myślę o Bieszczadach, podobno widoki są obłędne.
INTERIA.PL

Re: złota polska jesień - gdzie wybrać się na weekend?

Napisał(a): Kajetana -

O jak masz blisko to jak najbardziej Bieszczady, ale nie wiem jak w tamtych rejonach bo u mnie jeszcze nie ma kolorowych liści.

Napisał(a): ~spacerowiczka -

Jesienią tylko góry! Beskid Sądecki jest piękny o tej porze roku. W tamtym tygodniu byliśmy kilka dni w halna residence w Krynicy Zdroju i zwiedzaliśmy pieszo okolicę. Miasteczko urokliwe i bardzo gościnne, więc zamierzamy wrócić tu jeszcze zimą, żeby pojeździć na nartach.

Napisał(a): ~Magdalena -

~ten sam
~spacerowiczka Jesienią tylko góry! Beskid Sądecki jest piękny o tej porze roku. W tamtym tygodniu byliśmy kilka dni w halna residence w Krynicy Zdroju i zwiedzaliśmy pieszo okolicę. Miasteczko urokliwe i bardzo gościnne, więc zamierzamy wrócić tu jeszcze zimą, żeby pojeździć na nartach.
Trzeba bylo dodać "tania dupodajna niemiecka spacerowiczka... "
A ja jak patrzę na ten temat to WIEM a nie przypuszczam, że ta firma to zwykli
OSZUŚCI, PRZESTĘPCY, ZŁODZIEJE i KŁAMCY. A wiem o tym bo by znaleźć klienta(frajera) posówają się do oszustwa i przestępstwa jakim jest KRYPTOREKLAMA, każdy z poprzednich komentarzy jest wpisany przez niemiecką prostytutkę zatrudnioną na tym portalu która odpłatnie popełnia to przestępstwo, jak by było inaczej posty z nazwą firmy zniknęły by w kilka minut, nad tym czuwa tutejszy ADMIN (tez przestępca... zobaczycie jak szybko zniknie ten komentarz a te faktycznie przestępcze dalej będą się wyświetlały :) )

A więc czy chcecie wspierać polską przestępczość i dawać im własne uczciwie zarobione pieniądze?
PRZESTĘPCOM iNIEMIECKIM PROSTYTUTKOM MÓWIMY STANOWCZE NIE"
Chyba Cię ponosi! Pytanie gdzie wybrać się na weekend. Jeśli ktoś sugeruje jakieś miejsce to chyba dobrze że swoimi wrażeniami dzieli się z innymi. A o czym ma pisać? O karmieniu szczeniąt czy demencji starczej? CZŁOWIEKU OPANUJ SIĘ!
Rzucając wyzwiskami w adminów czy użytkowników forum sam pokazujesz swój poziom. Nie zrównuj innych ze sobą słownie, bo w drugą stronę to poszło. Leczysz swoje kompleksy w ten sposób czy jak?

Zazwyczaj nie wypowiadam się na forum, akurat szukam miejsca na późny urlop, ale takiej wypowiedzi nie mogę puścić bez komentarza. Skończ szkołę, dorośnij a dopiero później wyrażaj swoje nieuzasadnione frustracje.

Pozdrawiam Magdalena

Napisał(a): ~enni81 -

Bardzo lubię sobie gdzieś na weekend wyskoczyć poza miasto, trochę odetchnąć :) Za tydzień jedziemy sobie z mężem i dzieciakami do Grand Lubicza w Ustce: http://www.gr(...)-lubicz. mają tam bardzo dużo fajnych atrakcji, na przykład spa, basen, siłownie i wiele, wiele innych :) No i jest blisko do plazy, także mam nadzieje, ze pogoda jeszcze nam dopisze

Napisał(a): defis -

Gdańsk, Gdańsk i jeszcze raz Gdańsk :) Bywam kilka razy w roku a jesień jest tam według mnie szczególnie klimatyczna. Nawet jak pogoda za oknem nie dopisuje to i tak nie ma się jak nudzić bo zawsze coś się dzieje. Ja często korzystam z serwisu VisitGdansk http://visitg(...)sk.com/ - gotowe szlaki turystyczne ( dla rodzin z dziećmi, dla miłośników historii czy osób, które odwiedzają trójmiasto w celach zakupowych ;p ). Spis najfajniejszych wydarzeń, wyszukiwarka hoteli i restauracji. Wszystko w jednym miejscu :)

Napisał(a): ~glori76 -

Myślę, że nasze polskie morze to też bardzo fajny kierunek na jesienne wakacje :D No z pogodą może być różnie, ale jak się znajdzie odpowiedni hotel to nic nie przeszkadza :) Jakbyście właśnie jakiegoś szukali, to bardzo polecam Grand Lubicz w Ustce http://www.gr(...)icz.pl/. Mają i blisko do plaży, i też w samym hotelu są różne ciekawe atrakcje. Wystarczy wymienić chociażby aquapark :D Albo spa, mają tam genialne :D
« Wróć do tematów
Do góry strony: złota polska jesień - gdzie wybrać się na weekend?