Reklama

405
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń35 tys.
  • Odpowiedzi50
  • Ocen na +3
405 ppt ?

ZLOTY DESZCZ??? (51)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

ZLOTY DESZCZ???

Napisał(a): Gość -

Chcialbym zeby moja partnerka zrosila me cialo a zwlaszcza mego czlonka swoim zlotym deszczem, ja tez chetnie bym ja opryskal swoim . Obawiam sie jednak ze moje marzenie moze byc zbyt wyuzdane dla mojej zony i boje sie zapytac. Czy robicie to w waszych zwiazkach?? Jesli tak to jak zaczeliscie ten temat???
INTERIA.PL

Re: ZLOTY DESZCZ???

Napisał(a): mika -

Ja z moim partnerem tego nie robię, aczkoliwiek poruszalismy ten temat. W zasadzie to on go poruszył, po prostu kiedys w lużnej romowie powiedział mi, że go to kręci. Poniewaz wtedy zaczynaliśmy dopiero nasze życie seksulane, nie poglebialismy tego tematu, bo dopiero odkrywalismy nasze ciala. Myśle, ze kiedys wrocimy do tej rozmowy i nie wykluczam, ze sama go zapytam czy nadal go to kręci. Jeszcze nie wiem czy sie zgodzę, ale jestem otwarta na jego sugestie.
Myśle ze i ty ze swoja partnerko powinienes porozmawiać, ale delikatnie, w luznej rozmowie. Nie zmuszac jej a jedynie zasugerowac i zobaczyc jej reakcje.
A swoja drogą co was tak kręci w tym złotym deszczu, dla mnie nie jest t specjalnie pociagajace, ale jestem w stanie sprobowac dla mojego mężczyzny i przekonać się jak to jest. Nie brzydzę się tego, tylko po prostu nie znam i jestem ciekawa co was tak podnieca?

Napisał(a): Gość -zdegustowana -

Jestem zdegustowana waszym poziomem !!!!!!!
Szanujcie się dziewczyny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SZANUJCIE SIĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Być kobietą to taki piękny dar, a takie egzemplarze jak wy niszczą całe piękno, delikatność i namiętność.
Kobieta ma tyle walorów, którymi zachwyci, rozkocha i podnieci mężczyznę - tylko co wy o tym wiecie ...

ŻENUJĄCY POZIOM

Napisał(a): Gość Krk -

Ja ze swoja dziewczyną regularnie uprawiamy pissing. ja miałem z nia o tyle dobrze że nie zgadza się tylko na robienie kupy na siebie i przypalanie papierosem a przekonanie jej na złoty deszcz i np: zabawy ze skalpelem poszły bez oporów.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • zloty deszcz
  • zoty deszcz
  • zoty deszcz co to
  • zoty deszcz co to jest
  • zloty deszczyk
  • zoty deszcz co to znaczy
  • co to jest zloty deszcz
  • zoty deszczyk
  • zoty deszcz forum
  • co to jest zoty deszcz