79
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń352
  • Odpowiedzi50
  • Ocen na +102
79 ppt ?

Zmiany na forum (51)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Zmiany na forum

Napisał(a): Lee1 -

Forum przed zmianami było jaśniejsze i bardziej czytelne. To nie jest "dobra zmiana". :) Jestem za przywróceniem poprzedniej wersji, z cytatami, wygodniejszej dla forumowiczów. Poza tym jeżeli można dodawać plusy, powinno być można dodać też minusy, które są wyrazem dezaprobaty. Najlepiej, żeby jednemu głosowi odpowiadał jeden plus czy minus, tak jak gdzie indziej na portalu, w związku z tym jestem za likwidacją poziomów.
INTERIA.PL

Re: Zmiany na forum

Napisał(a): MoskiZPOPiS -

Przecież chyba można zrobić tak żeby każdy głos był za 1,i nie trzeba do tego poziomów likwidować, rekordziści mają ponad 200 tysięcy punktów.Ktoś mówił że ponoć będzie je można wymienić na kaszę w biedronce ;))) Co do cytowania, moim zdaniem wtedy było chyba lepiej (trzeba było tylko drzewa ciąć,a niektórzy chyba tego nie umieli).Teraz zauważyłem że w kilku tematach pojawiły się te drzewa [cytat kogo],i ściany tekstu,to już jest w ogóle nieczytelne,chyba nie tylko tobie brakuje poprzedniej wersji.

Napisał(a): Lee1 -

MoskiZPOPiS]Przecież chyba można zrobić tak żeby każdy głos był za 1,i nie trzeba do tego poziomów likwidować, rekordziści mają ponad 200 tysięcy punktów.Ktoś mówił że ponoć będzie je można wymienić na kaszę w biedronce ;))) Co do cytowania, moim zdaniem wtedy było chyba lepiej (trzeba było tylko drzewa ciąć,a niektórzy chyba tego nie umieli).Teraz zauważyłem że w kilku tematach pojawiły się te drzewa [cytat kogo ,i ściany tekstu,to już jest w ogóle nieczytelne,chyba nie tylko tobie brakuje poprzedniej wersji.
Prawda, można nie likwidować poziomów, ale tak serio, do czego one są potrzebne? Teraz rzeczywiście jak mówisz - jeżeli w ogóle cytat się pojawi, mamy ściany tekstu wydrukowane tą samą czcionką i zlewają się z odpowiedzią, przedtem nowa odpowiedź była wyraźnie zaznaczona. Mają być jakieś strzałki do cytatów /?/ , w większości postów nic takiego nie zauważyłem. Dłuższe komentarze trudno jest zapamiętać, poprzednio, jak odpowiadało się komuś, miało się jego post przed oczami. Chodzi przede wszystkim o to, że jak coś było wygodne, nie ma potrzeby na siłę tego zmieniać.

Napisał(a): sznoldyn -

Lee1
MoskiZPOPiS]Przecież chyba można zrobić tak żeby każdy głos był za 1,i nie trzeba do tego poziomów likwidować, rekordziści mają ponad 200 tysięcy punktów.Ktoś mówił że ponoć będzie je można wymienić na kaszę w biedronce ;))) Co do cytowania, moim zdaniem wtedy było chyba lepiej (trzeba było tylko drzewa ciąć,a niektórzy chyba tego nie umieli).Teraz zauważyłem że w kilku tematach pojawiły się te drzewa [cytat kogo ,i ściany tekstu,to już jest w ogóle nieczytelne,chyba nie tylko tobie brakuje poprzedniej wersji.
Prawda, można nie likwidować poziomów, ale tak serio, do czego one są potrzebne? Teraz rzeczywiście jak mówisz - jeżeli w ogóle cytat się pojawi, mamy ściany tekstu wydrukowane tą samą czcionką i zlewają się z odpowiedzią, przedtem nowa odpowiedź była wyraźnie zaznaczona. Mają być jakieś strzałki do cytatów /?/ , w większości postów nic takiego nie zauważyłem. Dłuższe komentarze trudno jest zapamiętać, poprzednio, jak odpowiadało się komuś, miało się jego post przed oczami. Chodzi przede wszystkim o to, że jak coś było wygodne, nie ma potrzeby na siłę tego zmieniać.
...obecny system jest nieczytelny... i w ogóle- do bani... ale z drugiej strony- dajmy mu trochę czasu... bo przecie- każdy z nas domyśli się, komu na co i dlaczego- odpowiada... Może to kwestia- przyzwyczajenia?... Mnie też podobał się ten z drzewkami... ale nie na początku- pamiętam, że kiedy zacząłem na forum pisać- strasznie mnie to irytowało... znaczy- te "drzewka"... tiaa... myślę- że to kwestia przyzwyczajenia.

banjaluka Nr 1
Wystarczy numerować swoje wypowiedzi , wtedy będzie wiadomo , do której wypowiedzi piszemy kontrę .
Jako , że pod tym tematem , wypowiadam się pierwszy raz .
I możemy bawić się nadal drzewka takie jak przedtem , wybitnie mnie drażniły , a ta mutacja ostatnia , jest wybitnie wk........a .
Banjaluko- do Twojej wypowiedzi Nr.1- faktycznie... wystarczy numerować :)... ale... "drzewka" dawały wgląd do głównej dyskusji i wątków pobocznych... Numerowanie- sprawdzi się dla nas "pisaczy"... i utrudni- "czytaczom"... ale z drugiej strony- czy ktoś prócz stałych bywalców- tutaj zagląda? :)... bedzie git... tak dlugo jak długo będzie można rozmawiać...

Napisał(a): banjaluka -

sznoldyn
banjaluka Nr 1
Wystarczy numerować swoje wypowiedzi , wtedy będzie wiadomo , do której wypowiedzi piszemy kontrę .
Jako , że pod tym tematem , wypowiadam się pierwszy raz .
I możemy bawić się nadal drzewka takie jak przedtem , wybitnie mnie drażniły , a ta mutacja ostatnia , jest wybitnie wk........a .
Banjaluko- do Twojej wypowiedzi Nr.1- faktycznie... wystarczy numerować :)... ale... "drzewka" dawały wgląd do głównej dyskusji i wątków pobocznych... Numerowanie- sprawdzi się dla nas "pisaczy"... i utrudni- "czytaczom"... ale z drugiej strony- czy ktoś prócz stałych bywalców- tutaj zagląda? :)... bedzie git... tak dlugo jak długo będzie można rozmawiać...
2
Do każdego można się zwrócić z osobna , a wypowiedzi w tych drzewkach , jak się wczytało , w połowie okazywały się nie na temat.

banjaluka Ad-2
W dodatku w drzewkach poprzednich , jedni dopisywali się pod spodem , inni nadpisywali się na górze , i też czasami ciężko było rozczytać kto i do kogo pisze.
Do Ad-2 Banjaluko...
Masz rację... faktycznie- "nadpisywali się"... nie mniej- "szkielet" był całkiem ok... ale co napisałem w poście bez numerku... być może "gada" przeze mnie, przyzwyczajenie... :)

Napisał(a): taie -

Myślałem że ten idiotyzm tylko u mnie (coś w rodzaju drzewa ale beznadziejne do kw. Ale cóż wg prawa Kopernika "zły pieniądz wypiera dobry" a Interia zamieniła siekierę na kijek.Robi się DNO a decydenci mają w d****

Napisał(a): taie -

Lee1
Wytłumacz to jakiemuś nawiedzonemu informatykowi ja pisałem do serwisu to słyszałem w odpowiedzi robimy, sprawdzimy , ble,ble,ble ! A cyrk jak był tak jest. Czy tak ciężko do czasu dopracowania nowej wersji przywrócić starą ?

Napisał(a): Admminka -

W związku z licznymi skargami i pojawieniem się problemu technicznego, wróciliśmy do poprzedniej wersji cytowania.
Po dopracowaniu nowej wersji podejmiemy decyzję, czy ostatecznie ją wdrożyć, czy pozostać przy obecnej.

Pozdrawiam,
Adminka
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zmiany na forum