567
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń17 tys.
  • Odpowiedzi387
  • Ocen na +-2
567 ppt ?

znacie jakiegoś dobrego adwokata, który poradzi sobie z trudnym rozwodem? (388)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: znacie jakiegoś dobrego adwokata, który poradzi sobie z trudnym rozwodem?

Napisał(a): gość -

kazdy rozwód jest trudny, zwłaszcza dla tych, którzy go biorą. Ja korzystałam z usług kancelarii z Krakowa, a Ty skąd jesteś? Adwokat nazywa sie Mariusz Boruch i z tego co wiem jest dobry w rozwodach a przy tym jakos strasznie nie zdziera kasy.

Napisał(a): -

gość jeśli szukasz kogoś w Warszawie to polecam adw. Monikę Pochopień-Mikołajczyk z gwarancją zaangażowania w sprawę
czy ktoś mógłby mi polecić skutecznego adwokata do trudnego rozwodu w Piotrkowie Trybunalskim

Prosze https://e-prawnik.pl/zamow-opinie/

oni swietnie przygotuja cie do poczatku sprawy i kto wie moze nawet to wystawrczy. są suepr szybcy, i maja darmowa wycene problemu wiec wiesz ile zapłacisz od razu.

Podobnie jak w poście powyżej potrzebuję kogoś w Warszawie kto uratuje moją głowę,bo żona postanowiła mnie o nią skrócić,a ja na prawie znam się tak jak na fizyce kwantowej:/

Ja w sumie przypadkiem,bo przeszukując fora trafiłem na kancelarie Mec.Przemysława Sokołowskiego na Jerozolimskich w Warszawie.Szedłem tam trochę bez wiary,ale okazało się że niesłusznie.Poza najlepszym możliwym poziomem usług(a wiem o czym mówię,bo niestety widziałem w swym życiu zbyt wiele rozwodów) dostałem też dużą dawkę zrozumienia i empatii,a było mi to wtedy bardzo potrzebne,bo czułem się jak wrak.Żona na początku chciała orzekać o winie i zostawić mnie w skarpetkach,ale po dwóch pierwszych spotkaniach z moim prawnikiem zrzedła jej mina i dostałem rozwód bez orzekania,już na pierwszej rozprawie.Dodatkowo nie musiałem bujać się z podziałem majątku,bo to też w jakiś magiczny sposób zostało załatwione. Naprawdę gorąco polecam i pamiętaj że tylko spokój może Cie uratować!

Ja także polecam mecenasa Sokołowskiego.Poszedłem tam z polecenia znajomej,bo moje poprzednie próby okazały się porażką.Kancelaria swoim działaniem obejmuje kwestie podziału majątku, uregulowania kontaktów,mediacje w tym zakresie pomiędzy stronami jak również alimenty i pozostałe kwestie,a przy okazji nie zedrze z Ciebie majątku.Naprawdę niebo a ziemia w porównaniu do niektórych kancelarii,których nazw nawet nie chce mi się wymieniać.

Wiem co to znaczy trudny rozwód, wiem że do tego potrzebny jest dobry adwokat bo samemu naprawdę ciężko jest sobie poradzić z emocjami a co dopiero z tym calym stresem w sądzie i z przepisami.Korzystałem z pomocy Pani Mecenas Anety Kowalczuk-Stogniew z Warszawy (www.adwokat-aks.pl) i naprawde bardzo mi pomogła bo widziała we mnie nie klienta a człowieka. Polecam ją wszystkim, którzy chca sie rozwięść

Opłaca się angażować adwokata z innego miasta? W sensie - nie mieszkam jakoś daleko od Poznania, jestem z Gorzowa Wlkp. Marcin Oźminkowski już któryś raz obija mi się o uszy. Zastanawiam się na ile jego pomoc przy moim rozwodzie i podziale majątku będze opłacalna.... Adwokaci pewnie doliczają sobie np koszty dojazdu na procesy w Gorzowie?

gość Opłaca się angażować adwokata z innego miasta? W sensie - nie mieszkam jakoś daleko od Poznania, jestem z Gorzowa Wlkp. Marcin Oźminkowski już któryś raz obija mi się o uszy. Zastanawiam się na ile jego pomoc przy moim rozwodzie i podziale majątku będze opłacalna.... Adwokaci pewnie doliczają sobie np koszty dojazdu na procesy w Gorzowie?
jak sama zauwazyłaś, to kwestia opłacalności. jesli uważasz że Twój rozwód bedzie niezła batalią i bedziesz potrzebowac dobrego prawnika, a mec. Marcin Oźminkowski z pewnościa taki jest, to kwestia dopłaty nie powinna stanowic problemu. pytanie - ile bedziesz mogła w sadzie wywalczyć. może się okazać ze niczego nie osiagniesz angazując do sprawy jakiegoś w miarę taniego adwokata z Twojego maista. i tak jakieś pieniadze na niego wydasz. to trochę jak z zastanawianiem sie - ilośc czy jakość? każdy ma w zasadzie inne preferencje. ja wole wygrać sprawę w sądzie.

Witam,
Poszukuję naprawdę dobrego prawnika rodzinnego do rozwodu w Warszawie.Sprawa jest niecierpiąca zwłoki ponieważ rozprawa ma się odbyć 13 listopada,niestety zainteresowałam się tym tematem dopiero teraz ponieważ wcześniej miałam nadzieję że wraz z mężem uda się nam rozwiązać sprawę polubownie,jednak okazało się że przez 4 lata żyłam z potworem.Błagam o jakieś rozsądne opinie,jestem na skraju załamania.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • dobry adwokat warszawa opinie
  • adwokat od rozwodw
  • dobry prawnik od rozwodw warszawa
  • adwokat rozwody warszawa
  • adwokat od rozwodw piotrkw tryb
  • dobry adwokat piotrków trybunalski
  • dobry adwokat lublin forum
  • dobry adwokat rozwody warszawa
  • adwokaci piotrkw trybunalski opinie
  • dobry adwokat lublin rozwd
  • dariusz staniszewski adwokat opinie
  • dobry adwokat od rozwodw w krakowie
  • najlepsi adwokaci w lublinie
  • dobry adwokat lublin rozwód
  • adwokaci lublin opinie
Do góry strony: znacie jakiegoś dobrego adwokata, który poradzi sobie z trudnym rozwodem?