568
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń17 tys.
  • Odpowiedzi388
  • Ocen na +-2
568 ppt ?

znacie jakiegoś dobrego adwokata, który poradzi sobie z trudnym rozwodem? (389)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: znacie jakiegoś dobrego adwokata, który poradzi sobie z trudnym rozwodem?

Napisał(a): ~zeemm -

Pełną obsługą w kwestii rozwodów ma kancelaria Piotra Chmielewskiego. Zajmuje się wszystkim od samej sprawy rozwodowej po alimenty i kwestie rodzicielskie. Sam przeżyłem coś takiego i nikomu nie polecam, ale przynajmniej o tyle dobrze, że na dobrego prawnika trafiłem to w miarę szybko udało się wszystkie formalności domknąć i znów jestem wolnym człowiekiem. Info o kancelarii jest na www.adwokat-rodzinny.com
INTERIA.PL

Napisał(a): ~Mariola2901 -

Również jakiś czas temu szukałam dobrego i kompetentnego adwokata. Całe szczęście koleżanka poleciła mi [url=http://adwokat-wroclaw.net.pl/]http://adwokat-wroclaw.net.pl/[/url]. Pani mecenas specjalizuje się m.in. sprawach rozwodowych, prawie rodzinnym, podziale majątku itp. Mnie bardzo pomogła podczas rozwodu. Dzięki niej rozwód potoczył się po mojej myśli. Widać, że jest to osoba kompetentna i ze sporym doświadczeniem.

Napisał(a): gość -

Tak i mogę Ci go śmiało polecić bo jest mega ogarnięty - Michał Krawczyk. Trafiłam przypadkiem bo szczerze pomyliłam numery telefonu jak robiłam research ale już u niego zostałam. Wybierz się na pierwsze konsultacje i oceń czy to jest wsparcie jakiego szukasz - wiadomo nie każdy ceni to samo. Dla mnie mega profesjonalim i obycie. Zadbał o mnie, mój majątek i moje dobro. Zresztą tak jak mówię po prostu polecam kancelarię tę na mokotowie.

Napisał(a): ~domi29 -

W rozwodach specjalizuje się adwokat Wojciech Podgórski. Jest naprawdę świetny! Facet widać, że zna się na rzeczy. Ma swoją kancelarię we Wrocławiu. Wszystko przedstawia tak jak jest. Nie ściemnia. Oczywiście to nam pozostaje decyzja czy chcemy z orzeczeniem o winie (co może ciągnąć się długo) czy bez orzeczenia.

Napisał(a): rozali36 -

Jeśli chodzi o Wrocław to wiem, że mecenas Wojciech Podgórski ma pozytywne opinie. Do tego możesz rzucić okiem na blog, który prowadzi. Jest tam mnóstwo merytorycznych informacji związanych właśnie z tematyką rozwodów. Masz tam informacje takie jak m.in. jak wygląda podział majątku dorobkowego czy ile trwa rozwód.

Napisał(a): deppt -

Kancelaria adwokacka Wojas Pawlak mieszcząca się w Gliwicach powinna sobie z tym poradzić http://legaleo.pl/ ja byłem bardzo zadowolony z ich usług i mimo trudnej rozprawy, bardzo dobrze sobie poradzili i udało się wygrać bez większych problemów.

Napisał(a): ~Rynka2222 -

Ja także mam za sobą ciężki rozwód. Mój mąż na początku w ogóle nie chciał się na to zgodzić, a później chciał obarczyć mnie winą za rozpad naszego małżeństwa. W związku z tym dobry adwokat był dla mnie koniecznością. Całe szczęście natrafiłam na http://adwoka(...)in.com/. Prawnik ten okazał się bardzo skuteczny i rzetelny. Dzięki niemu rozwód trwał krótko, a wszystko zakończyło się po mojej myśli.

Napisał(a): ~vocaler -

a mnie mój cudowny już ex mąż na szczescie zastraszał pod każdym względem . Chcial mnie zniszczyć psychicznie . A co do dbrego adwokata to wszytskoz alezy gdzie się mieszka . Ja jestem z okolic warszawy i z moim problemem zwróciłam się do pani Magdaleny Grześkowiak . Bardzo rzetelny i godny polecenia adwokat . majacy dobre opinie . Mogę powiedzieć , ze jest to osoba , która się specjalizuje w sprawach typu rozwody , alimenty itd

Napisał(a): ~vocaler -

a mnie mój cudowny już ex mąż na szczescie zastraszał pod każdym względem . Chcial mnie zniszczyć psychicznie . A co do dbrego adwokata to wszytskoz alezy gdzie się mieszka . Ja jestem z okolic warszawy i z moim problemem zwróciłam się do pani Magdaleny Grześkowiak . Bardzo rzetelny i godny polecenia adwokat . majacy dobre opinie . Mogę powiedzieć , ze jest to osoba , która się specjalizuje w sprawach typu rozwody , alimenty itd

Napisał(a): kalaEM -

Moja przyjaciółka przechodziła przez strasznie trudny proces rozwodowy. Jej ex zgotował jej straszne piekło w postaci zastraszania wszelkimi możliwymi sposobami, w tym zabraniem dziecka za granice. Ktoś polecił jej prawnika specjalizującego się w sprawach rozwodowych z gpkancelaria.pl i na szczęście wszystko przebiegło po jej myśli. Sąd przyznał opiekę nad dzieckiem oczywiście matce, wysokość alimentów prawie taka jaką chciała dostać plus doliczając część majątku... Bardzo była zadowolona z tego prawnika, który pomógł jej wyjść z tak potężnej opresji zwycięsko, także uważam, że warto skorzystać z jego usług szczególnie w trudnych przypadkach.

Napisał(a): ~Osieka -

~vocaler a mnie mój cudowny już ex mąż na szczescie zastraszał pod każdym względem . Chcial mnie zniszczyć psychicznie . A co do dbrego adwokata to wszytskoz alezy gdzie się mieszka . Ja jestem z okolic warszawy i z moim problemem zwróciłam się do pani Magdaleny Grześkowiak . Bardzo rzetelny i godny polecenia adwokat . majacy dobre opinie . Mogę powiedzieć , ze jest to osoba , która się specjalizuje w sprawach typu rozwody , alimenty itd
Niestety często rozwody opatrzone sa niemiłymi sytuacjami, groźbami, szantażami, kłótniami. Pani Magdalena Grzeskowiak pomogła mi się pozbierać, byłam początkowo poniżana, natomiast, kiedy poszłam do Pani mecenas, podtrzymała mnie na duchu i uwierzyłam, że nie wszystko jest przesądzone. Pomogła mi wygrać opiekę nad dzieckiem i sąd zarzekł jego winę

Napisał(a): ~ANNA B -

~Osieka Niestety często rozwody opatrzone sa niemiłymi sytuacjami, groźbami, szantażami, kłótniami. Pani Magdalena Grzeskowiak pomogła mi się pozbierać, byłam początkowo poniżana, natomiast, kiedy poszłam do Pani mecenas, podtrzymała mnie na duchu i uwierzyłam, że nie wszystko jest przesądzone. Pomogła mi wygrać opiekę nad dzieckiem i sąd zarzekł jego winę
Ok, ale jednak nie każdego stać na tak popularnego adwokata...
Ja za to mogę polecić adwokat Iwonę Sztubecką z kancelarii JST. Bardzo przewidująca osoba, pomogła mi zrozumieć niektóre rzeczy i się na nie przygotować. Wygrałyśmy i dzięki temu też łatwiej zniosłam rzeczy które opowiadał mój były już małżonek. I nie kosztowało mnie to majątku.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • dobry adwokat warszawa opinie
  • adwokat od rozwodw
  • dobry prawnik od rozwodw warszawa
  • adwokat rozwody warszawa
  • adwokat od rozwodw piotrkw tryb
  • dobry adwokat piotrków trybunalski
  • dobry adwokat lublin forum
  • dobry adwokat rozwody warszawa
  • adwokaci piotrkw trybunalski opinie
  • dobry adwokat lublin rozwd
  • dariusz staniszewski adwokat opinie
  • dobry adwokat od rozwodw w krakowie
  • najlepsi adwokaci w lublinie
  • dobry adwokat lublin rozwód
  • adwokaci lublin opinie
Do góry strony: znacie jakiegoś dobrego adwokata, który poradzi sobie z trudnym rozwodem?