568
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń17 tys.
  • Odpowiedzi388
  • Ocen na +-2
568 ppt ?

znacie jakiegoś dobrego adwokata, który poradzi sobie z trudnym rozwodem? (389)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: znacie jakiegoś dobrego adwokata, który poradzi sobie z trudnym rozwodem?

Napisał(a): ~facelle -

Ja osobiście korzystałam z z usług pani Magdaleny Grześkowiak . bardzo kompetentna i rzetelna pani adwokat . Nie ma zadnych problemów też by odbierała telefony od swoich klientówczy odpisywała na maile ;)

Napisał(a): ~Rucola -

Równiez polecam Magdalene Grzeskowiak, Nie śpi na rozprawach tylko jest bardzo aktywna . Oprócz tego jest osobą , która wykazuje sie ogromną empatią oraz szacunkiem do drugiego człowieka .Dzięki niej równiez wyegzekwowalam należne mi alimenty od męża

Napisał(a): now1cjator -

Akurat nie korzystałem, i obym nie musiał, ale znajomy wynajął kancelarię adwokacką http://krajow(...)t-akspl i doprowadzili jego sprawę do końca. A też miał pod górkę, bo najpierw miało być polubownie, a w tym czasie żona zbierała na niego różne haki, aby z jego winy było. A to ona zawiniła i on chciał polubownie i poszedł jej na rękę. Masakra jakaś jak mi opowiadał, ale już jest po wszystkim i jest zadowolony.

Napisał(a): ~gersss -

Ja bym doradzał kancelarię przy ul Libelta i Szymona Stypułę. Drobiazgowy, dokładny prawnik, nie odwala fuszerki. Mam firmę i już z wieloma ludźmi przy bieżącej obsłudze pracowałem i na razie p. Szymona mogę ocenić najwyżej. Konkretny, dyspozycyjny, jak trzeba się skontaktować telefonicznie w pilnej sprawie to można liczyć, że będzie pod telefonem.

Napisał(a): ~Pajpalka -

ja jestem zadowolona z adw. Grześkowiak - super babeczka, dobrze prowadzi sprawę, konkretna, gotowa do działania! ja na prawdę jestem zadowolona z tego że ona mnie reprezentuje...!

Napisał(a): gość -

Tak, ja to przezylam i trwalo to ponad dwa lata. Moj adwokat to Michal Krawczyk, ktorego polecila mi nasza ksiegowa. Bardzo uczciwy czlowiek, ktory przejmuje sie, angazuje a nie traktuje klienta jak maszyne pieniedzy. Wielokrotnie napominal mnie i obstawial przy swoich radaxh co w ofekcie okazalo sie bardzo sluszne. Zloty czlowiek!'!!!

Napisał(a): ~Ewka -

Ja też mam dobre wspomnienia z kancelarią Legaleo z Katowic, ale moze powiem jak bylo u mnie. Tez ciezka sprawa rozwodowa, dwoje malych dzieci i maz bardzo problematyczny uwazajacy sie za Boga. Ukrywal majatek, tez za granica. Sprytnie kupil mieszkanie zaraz po naszym slubie i nawet nie wpisal mnie do ksieg wieczystych. Co wiecej, szarpal sie o wysokosc alimentow, a jego zarobki i tak pozwalaly na wiecej niz ja pierwotnie chcialam. Jednak moj adwokat nie dal sie wygryzc. Powedzial mi ze mam walczyc o wiecej, tak tez zrobilam i po 5 rozprawach zakonczylo sie dla mne pozytywnie :)

Napisał(a): ~heha -

no wlasnie ja się zasatanawiam, przeglądnełam i rozmawiałam z paroma adwokatami ale w sumie chyba najbardziej mnie do siebie przekonała adw Grześkowiak i do niej się zgłoszę. W szczególności że rozwód pewnie nie będzie lekki.

Napisał(a): ~Danka -

Mnie uratował przed płaceniem alimentów na żonę radca prawny Marcin Budziak z Warszawy. Nie chcę podawać wszystkich szczegółów sprawy, bo w internecie nikt nie jest do końca anonimowy. Powiem tylko, że pan Marcin zaangażował się na 100% i okazał się znacznie, a to znacznie lepszy od bardzo drogiego (oczywiście za moje pieniądze) prawnika żony. Właściwie 90% rzeczy obrócił na moją korzyść, a żona przed sądem okazała się totalną manipulatorką i kłamczuchą. Odniosłem sukces i przyznam, że udało mi się naprawdę dobrze trafić na pełnomocnika i to jeszcze w stolicy. Mam nadzieję, że kontakt się komuś przyda. Pozdrawiam i trzymajcie się.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • dobry adwokat warszawa opinie
  • adwokat od rozwodw
  • dobry prawnik od rozwodw warszawa
  • adwokat rozwody warszawa
  • adwokat od rozwodw piotrkw tryb
  • dobry adwokat piotrków trybunalski
  • dobry adwokat lublin forum
  • dobry adwokat rozwody warszawa
  • adwokaci piotrkw trybunalski opinie
  • dobry adwokat lublin rozwd
  • dariusz staniszewski adwokat opinie
  • dobry adwokat od rozwodw w krakowie
  • najlepsi adwokaci w lublinie
  • dobry adwokat lublin rozwód
  • adwokaci lublin opinie
Do góry strony: znacie jakiegoś dobrego adwokata, który poradzi sobie z trudnym rozwodem?