568
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń17 tys.
  • Odpowiedzi388
  • Ocen na +-2
568 ppt ?

znacie jakiegoś dobrego adwokata, który poradzi sobie z trudnym rozwodem? (389)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: znacie jakiegoś dobrego adwokata, który poradzi sobie z trudnym rozwodem?

Napisał(a): ~Zebba -

mi pomagała Pani Grześkowiak - komfort, spokój i opanowanie. Dzięki niej nie bałam się wejść na sprawę rozwodową, poszło dosyć gładko...ale dzięki temu że była doskonale przygotowana
INTERIA.PL

Napisał(a): kalaEM -

Miałam w swoim życiu niestety rozwód z orzeczeniem winy i walkę o alimenty i mogę powiedzieć, że nie było to nic przyjemnego. W całym procesie pomagała Pani mecenas Karolina Liszka z GP kancelarii i z takim wsparciem udało mi się wygrać.
Na podstawie porównań z innymi mogę powiedzieć, że uzyskana kwota alimentacyjna jest zadowalająca. Początkowo wnosiliśmy o 1500 zł a sprawa zakończyła się na 1100 zł. W sprawach rozwodowych warto skorzystać z pomocy GP kancelarii, bo na moim przykładzie mogę powiedzieć, że są skuteczni.

Napisał(a): ~wacłas -

Jestem zadowolony z obsługi pana Wł. Pocieja. Sympatyczny człowiek, a przy tym prawnik z dużą wiedzą i znajomością przepisów. Aktualnie prowadzi moją sprawę o odszkodowanie za wypadek komunikacyjny i wszystko wskazuje na to, że uda się uzyskać wnioskowane pieniądze. Co do kontaktu to najlepiej dzwonić, na stronie są podane numery, ja mam namiar na komórkę (tel- 601 45 37 00).

Napisał(a): ~roma32 -

Kancelaria adwokacka lublin tutaj masz namiar [url=http://kancelaria-galazka.pl/kancelaria-radca-prawny-lublin]http://kancelaria-galazka.pl/kancelaria-radca-prawny-lublin[/url] . W mojej sprawie zrobili dużo więcej niż musieli dlatego serdecznie polecam

Napisał(a): ~Fibre -

do trudnych spraw to brać tylko Panią Magdalenę Grześkowiak! jest mega profesjonalna i konkretna! u mnie wygrała sprawę ciężką - ja tam widziałam już oczami wyobraźni jak ją przegrywam. a ona nie dała się!

Napisał(a): ~KamilK -

Z czystym sumieniem mogę polecić Kancelarię Adwokacką z Lublina -
Adwokaci Piotrowscy. Zarówno Pan Karol jak i Pani Magdalena są ekspertami w tego typu sprawach. Z własnego doświadczenia powiem,
że bardzo mi pomogli i poprowadzili sprawę od początku do końca w pełni profesjonalnie i sumiennie. Podsyłam link do ich strony poniżej.

http://adwoka(...)scy.pl/

Pozdrawiam

Napisał(a): ~grazyna -

~KamilK Z czystym sumieniem mogę polecić Kancelarię Adwokacką z Lublina -
Adwokaci Piotrowscy. Zarówno Pan Karol jak i Pani Magdalena są ekspertami w tego typu sprawach. Z własnego doświadczenia powiem,
że bardzo mi pomogli i poprowadzili sprawę od początku do końca w pełni profesjonalnie i sumiennie. Podsyłam link do ich strony poniżej.

http://adwoka(...)scy.pl/

Pozdrawiam
Zgadzam się ! moją sprawę również wygrali.

Napisał(a): ~Gresja -

ja powiem szczerze ,ze rozwód ogólnie jest porażką . Taka prawda . Nie tylko dla jednej strony ale równiez dla drugiej , a juz nie wspomnę o tym kiedy szykuje sie trudny i długi rozwód . Dla osób z warszawy zdecydowanie polecam panią adwokat Magdalenę Grześkowiak . Świetne , empatyczne podejście do klienta . Zresztą widac ,ze dla niej najważniejsze jest dobro i interes osoby , którą reprezentuje

Napisał(a): ~Sebastian -

Nie ma tutaj co dużo pisać. Polecam Panią Adwokat magdalenę Jencz-Piotrowską. klasa sama w sobie. Skorzystałem z porady prawnej w zakresie spraw majątkowych. Moja sprawa była dość zawiła. Pani mecenas wyjaśniła mi jak sprawę rozwiązać i jakie są etapy i jak będzie cały proces wyglądał. Pełne zaangażowanie i wiedza. Zlecając sprawę ma się poczucie pełnego bezpieczeństwa. Polecam.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • dobry adwokat warszawa opinie
  • adwokat od rozwodw
  • dobry prawnik od rozwodw warszawa
  • adwokat rozwody warszawa
  • adwokat od rozwodw piotrkw tryb
  • dobry adwokat piotrków trybunalski
  • dobry adwokat lublin forum
  • dobry adwokat rozwody warszawa
  • adwokaci piotrkw trybunalski opinie
  • dobry adwokat lublin rozwd
  • dariusz staniszewski adwokat opinie
  • dobry adwokat od rozwodw w krakowie
  • najlepsi adwokaci w lublinie
  • dobry adwokat lublin rozwód
  • adwokaci lublin opinie
Do góry strony: znacie jakiegoś dobrego adwokata, który poradzi sobie z trudnym rozwodem?