187
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń16 tys.
  • Odpowiedzi16
  • Ocen na +15
187 ppt ?

Znajomość damsko-męska z hipokrytą... (17)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Znajomość damsko-męska z hipokrytą...

Napisał(a): ~Jagoda -

Hej:zacznę od tego...obydwoje jesteśmy w związkach małżeńskich.Ja na samym początku określiłam,iż,z mężem łączy nas tylko hipoteka.Wszystko się wypaliło lata temu.Mianowicie mój mężczyzna na boku dał jasno do zrozumienia,że z żoną też nic ich łączy. Początek znajomości był pięknym dowartościowaniem,chemią i bliskością.Schody zaczęły się w grudniu,kiedy to M....oznajmił mi,że idzie do spowiedzi,aby w święta mógł przyjąć komunię.Więc koło 2 tygodni spotkania były na zasadzie koleżeństwa.Długo nie wytrzymał bo aspekt seksualny miał miejsce przed sylwestrem.Przed Wielkanocą powtórka z tematu,czyli spowiedź.Potem znowu wracanie do bliskości ze mną.Lecz niestety zauważyłam,iż,przez tą sytuację stał mi się trochę obojętny.Spędziliśmy parę miłych chwil,ale,gdzieś poczułam lekkie wypalenie.Potem niechcący powiedziałam o uczuciach.Stwierdził,że o żadnych uczuciach nie ma mowy.Możemy się lubić,może być jakaś sympatia i tyle.Było parę godz milczenia.Potem wszystko wróciło do normy.Nie rozumie jego postępowania w ogóle.Ja jestem gotowa na rozwód.On niestety nie podejmuje tego tematu.Biega do spowiedzi na święta...a,po,świętach wraca do zdrady.Nie potrafię przerwać tej toksycznej relacji.

Re: Znajomość damsko-męska z hipokrytą...

Napisał(a): Tnt -

Jak można kochać kogoś tak obłudnego. Chcesz porażki po raz kolejny ? Na własne życzenie w to weszłaś i nadal kontynuujesz nawet po tym jak pokazał swoją prawdziwą twarz. Rusz głową to nie ma nic wspólnego z prawdziwym uczuciem

Re: Znajomość damsko-męska z hipokrytą...

Napisał(a): ~Machinator -

Ale ty jesteś dziecinna. Chcesz się rozwieść tylko dlatego bo uczucie się wypaliło? Mam nadzieję, że nie macie dzieci. Facet widać normalny gość, pobawił się z tobą i tyle, ma jednak rozum i wie, że nie trzeba rozbijać rodziny aby sobie miło czas spędzić z obcą kobietą. Weź wydorośnij kobieto i popracuj nad własnym małżeństwem a nie myślisz o rozwodzie tylko nie masz widzę dla kogo rozwieść się z mężem. Żałosna jesteś
« Wróć do tematów
Do góry strony: Znajomość damsko-męska z hipokrytą...