53
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń471
  • Odpowiedzi48
  • Ocen na +0
53 ppt ?

Znalazłem w necie takie ogłoszenie, czemu nie mają chętnych? (49)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Znalazłem w necie takie ogłoszenie, czemu nie mają chętnych?

Napisał(a): motylekk -

Lilith1
motylekk
Lilith1 Do wysiadywania na biedronkowej kasie nie trzeba większych kwalifikacji, ręce i nogi wystarczą, głowa niekoniecznie, nawet z matematyką można być lekko na bakier.

nie zauważyłem na tej kasie tępych kobiet, raczej pracowite i ogarnięte.
Czy napisałam, że takie są? Przekaz był w miarę jasny, żadnych genialnych poziomów nie trzeba osiągać, żeby obsługiwać klienta. Ktoś będący w potrzebie łapie każdą okazję do zarobku i nawet doktor filozofii weźmie w ręce łopatę, albo zajmie się wydawaniem reszty; do tego dyplomy nie są potrzebne.
powinni zamiast tych benefitów, multi sportów, bogatych pakietów socjalnych, dać na rękę 2,5 tys, a nie cudować kłamstwami.
INTERIA.PL

Napisał(a): Junani -

motylekk

powinni zamiast tych benefitów, multi sportów, bogatych pakietów socjalnych, dać na rękę 2,5 tys, a nie cudować kłamstwami.
powinni dać dwa i pół tysiąca na rękę i dodatki w formie multisportów i prywatnej opieki medycznej. to są naprawdę fajne rzeczy. wpływające z resztą na dobry stan fizyczny i psychiczny pracowników.
i nie oszukujmy się - stać ich na to i to nie kosztem klientów :// ile zysku w zeszłym roku przyniosła biedronka??

Napisał(a): motylekk -

Junani
motylekk

powinni dać dwa i pół tysiąca na rękę i dodatki w formie multisportów i prywatnej opieki medycznej. to są naprawdę fajne rzeczy. wpływające z resztą na dobry stan fizyczny i psychiczny pracowników.
i nie oszukujmy się - stać ich na to i to nie kosztem klientów :// ile zysku w zeszłym roku przyniosła biedronka??
Nie mam pojęcia o ich zyskach, ale ci ludzie w marketach są przemęczeni, wyczerpani i zniechęceni.
Biedronka wcale nie jest tania...

Napisał(a): MarekAureliusz -

motylekk
Junani
motylekk

Nie mam pojęcia o ich zyskach, ale ci ludzie w marketach są przemęczeni, wyczerpani i zniechęceni.
Biedronka wcale nie jest tania...
I to przemęczenie, zapewne przekłada się też, na jakość obsługi,
na atmosferę, podejście do klienta, częstsze pomyłki przy kasie
i koniec końców, na nasze wrażenie jako klientów !

Motylku, ale wypiękniałeś/ aś. Twoja płciowość zawsze była
dla mnie zagadką. Lubię tajemnice i niech tak pozostanie, hehe^^
W tym trzecim podsuniemy pomysł dziewczynom na fryzurkę ;-D
Załączniki:

Napisał(a): Marduk1986 -

Junani
motylekk

nie zauważyłem na tej kasie tępych kobiet, raczej pracowite i ogarnięte.
a ja zauważyłam, co prawda to był facet, ale nie umiał bez maszyny wydać mi reszty.
nie neguję pracowitości i ogarnięcia, ale nie musi to iść wcale z inteligencją i wiedzą. a z matematyką, to już zupełnie!

ktoś jeszcze pamięta ekspedientki, które sumowały słupki i wydawały resztę z głowy??
Ja pamiętam te czasy,jeszcze w latach dziewięćdziesiątych u mnie w mieście tak było,w sklepach ekspedientki miały papier do pakowania,na którym dodawały pod kreską :)

Napisał(a): Marduk1986 -

Saira
iiiiiii
Ale jak nie masz z czego żyć...?
W bogatym państwie?!
Nowoczesne niewolnictwo,zmuszać lud do pracy za papierki nie mające w niczym pokrycia :D To te papierki powinny pracować na lud,naród bankowy tak robi :)))

Napisał(a): Kajetana -

A co to za wynagrodzenie jak czynsz za mieszkanie często wynosi jej połowę. Studentki więcej zarabiają w kawiarniach i mają napiwki.

Napisał(a): Kajetana -

~Kierwa
Kajetana A co to za wynagrodzenie jak czynsz za mieszkanie często wynosi jej połowę. Studentki więcej zarabiają w kawiarniach i mają napiwki.
To prawda Tris !!!!
Wojtuś dla Ciebie mogę być nawet Chris. Doczepie sobie penisa :D
« Wróć do tematów
Do góry strony: Znalazłem w necie takie ogłoszenie, czemu nie mają chętnych?