51
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń528
  • Odpowiedzi46
  • Ocen na +0
51 ppt ?

Znalazłem w necie takie ogłoszenie, czemu nie mają chętnych? (47)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Znalazłem w necie takie ogłoszenie, czemu nie mają chętnych?

Napisał(a): MarekAureliusz -

motylekk
Junani
motylekk

powinni zamiast tych benefitów, multi sportów, bogatych pakietów socjalnych, dać na rękę 2,5 tys, a nie cudować kłamstwami.
powinni dać dwa i pół tysiąca na rękę i dodatki w formie multisportów i prywatnej opieki medycznej. to są naprawdę fajne rzeczy. wpływające z resztą na dobry stan fizyczny i psychiczny pracowników.
i nie oszukujmy się - stać ich na to i to nie kosztem klientów :// ile zysku w zeszłym roku przyniosła biedronka??
Nie mam pojęcia o ich zyskach, ale ci ludzie w marketach są przemęczeni, wyczerpani i zniechęceni.
Biedronka wcale nie jest tania...
I to przemęczenie, zapewne przekłada się też, na jakość obsługi,
na atmosferę, podejście do klienta, częstsze pomyłki przy kasie
i koniec końców, na nasze wrażenie jako klientów !

Motylku, ale wypiękniałeś/ aś. Twoja płciowość zawsze była
dla mnie zagadką. Lubię tajemnice i niech tak pozostanie, hehe^^
W tym trzecim podsuniemy pomysł dziewczynom na fryzurkę ;-D
Załączniki:

Napisał(a): Marduk1986 -

Junani
motylekk

nie zauważyłem na tej kasie tępych kobiet, raczej pracowite i ogarnięte.
a ja zauważyłam, co prawda to był facet, ale nie umiał bez maszyny wydać mi reszty.
nie neguję pracowitości i ogarnięcia, ale nie musi to iść wcale z inteligencją i wiedzą. a z matematyką, to już zupełnie!

ktoś jeszcze pamięta ekspedientki, które sumowały słupki i wydawały resztę z głowy??
Ja pamiętam te czasy,jeszcze w latach dziewięćdziesiątych u mnie w mieście tak było,w sklepach ekspedientki miały papier do pakowania,na którym dodawały pod kreską :)

Napisał(a): Marduk1986 -

Saira
iiiiiii
Ale jak nie masz z czego żyć...?
W bogatym państwie?!
Nowoczesne niewolnictwo,zmuszać lud do pracy za papierki nie mające w niczym pokrycia :D To te papierki powinny pracować na lud,naród bankowy tak robi :)))

Napisał(a): Kajetana -

A co to za wynagrodzenie jak czynsz za mieszkanie często wynosi jej połowę. Studentki więcej zarabiają w kawiarniach i mają napiwki.

Napisał(a): Kajetana -

~Kierwa
Kajetana A co to za wynagrodzenie jak czynsz za mieszkanie często wynosi jej połowę. Studentki więcej zarabiają w kawiarniach i mają napiwki.
To prawda Tris !!!!
Wojtuś dla Ciebie mogę być nawet Chris. Doczepie sobie penisa :D

Napisał(a): KuraDomowa -

Nie jest żadną tajemnicą, że pracowałam w Biedronce. Trzy miesiące pracowałam. Też myślałam, że jak się nie ma pracy, to ten cały socjal i nie najgorsze pieniądze wynagrodzą mi pracę. Nie prawda. Kasa nie najgorsza, ale za jaką cenę? Czas jest liczony na kasie. Za wolno się skanuje, klient za długo szuka pieniędzy, czy może robi przelew, bo zabrakło kasy na tym koncie, a kasjerka dostaje po łbie. Nie pracuje się tylko na kasie. Robi się wszystko. Nikt nie wie jak wygląda sprzątanie sklepu. Maszyna jedzie tylko przez środek, trzeba jeszcze mopem umyć tzw. boki. Robi się to biegiem, dosłownie, bo inaczej się nie zdąży. Wykładanie towaru? To jest dyskont. Wszystko w paczkach. Wyłóż paletę napojów po 6 sztuk w zgrzewce, po 1,5 - 2 l na drabinie, gdzie co 5 min. dzwonią, że trzeba siąść na kasie. Dziennie przerzuca się średnio ok 2 ton. Mężczyźni uciekają z biedronek prędzej od kobiet. Kobiety często mają większą motywację i samozaparcie. Niesamowicie ciężka praca dla kobiety.

Edit:
Kodów do zapamiętania na wszystkie warzywa i owoce, towary promocyjne na wagę jest cała książeczka. Spróbujcie choć miesiąc pracować w Biedronce.

Napisał(a): ~Kijek -

KuraDomowa Nie jest żadną tajemnicą, że pracowałam w Biedronce. Trzy miesiące pracowałam. Też myślałam, że jak się nie ma pracy, to ten cały socjal i nie najgorsze pieniądze wynagrodzą mi pracę. Nie prawda. Kasa nie najgorsza, ale za jaką cenę? Czas jest liczony na kasie. Za wolno się skanuje, klient za długo szuka pieniędzy, czy może robi przelew, bo zabrakło kasy na tym koncie, a kasjerka dostaje po łbie. Nie pracuje się tylko na kasie. Robi się wszystko. Nikt nie wie jak wygląda sprzątanie sklepu. Maszyna jedzie tylko przez środek, trzeba jeszcze mopem umyć tzw. boki. Robi się to biegiem, dosłownie, bo inaczej się nie zdąży. Wykładanie towaru? To jest dyskont. Wszystko w paczkach. Wyłóż paletę napojów po 6 sztuk w zgrzewce, po 1,5 - 2 l na drabinie, gdzie co 5 min. dzwonią, że trzeba siąść na kasie. Dziennie przerzuca się średnio ok 2 ton. Mężczyźni uciekają z biedronek prędzej od kobiet. Kobiety często mają większą motywację i samozaparcie. Niesamowicie ciężka praca dla kobiety.

Edit:
Kodów do zapamiętania na wszystkie warzywa i owoce, towary promocyjne na wagę jest cała książeczka. Spróbujcie choć miesiąc pracować w Biedronce.
I tu muszę zgodzić się z Tobą Kura mimo że nie lubię Cię. W Biedronce mocno uszczuplony personel musi wykonywać robotę za 20 stu mimo że jest 13 tu obsługi personelu. Nieźle lewak Martens zarabia w Polsce. Wyrazy współczucia dla wszystkich pracujących w biedronce!

Napisał(a): KuraDomowa -

~Kijek
I tu muszę zgodzić się z Tobą Kura mimo że nie lubię Cię. W Biedronce mocno uszczuplony personel musi wykonywać robotę za 20 stu mimo że jest 13 tu obsługi personelu. Nieźle lewak Martens zarabia w Polsce. Wyrazy współczucia dla wszystkich pracujących w biedronce!
Kobiety, które pracują w Biedronce dłużej jak pół roku, to bohaterki, albo totalne desperatki. Bez środków przeciwbólowych zażytych przed pracą nie da się iść do pracy.

Nie wiem kim jesteś i jakby mało mnie interesuje czy mnie lubisz. Dobrze, że przynajmniej jesteś uczciwy/a.

Napisał(a): ~Kierwa -

KuraDomowa
~Kijek
Kobiety, które pracują w Biedronce dłużej jak pół roku, to bohaterki, albo totalne desperatki. Bez środków przeciwbólowych zażytych przed pracą nie da się iść do pracy.

Nie wiem kim jesteś i jakby mało mnie interesuje czy mnie lubisz. Dobrze, że przynajmniej jesteś uczciwy/a.
Pisząc jako zalogowany z punktu nie przyznałabyś mi racji. A tak, ja też widzę ten problem i współczuję kasjerkom w biedronce ale do tego dopuściła pierwsza klientka biedronki frau kopatsch !!!!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Znalazłem w necie takie ogłoszenie, czemu nie mają chętnych?