1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń62 tys.
  • Odpowiedzi309
  • Ocen na +488
1 tys. ppt ?

Żona nie chce a jak chce to aby jak najszybciej (310)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Żona nie chce a jak chce to aby jak najszybciej

Napisał(a): Jacek -

Jestem żonaty 10 lat. Moja żona nie chce sypiac a jak już chce to na zasadzie zrób swoje i dobranoc, zero namiętności uczuć. Jest tak od kiedy urodzila dziecko czyli prawie 10 lat. Fakt jestem nie ok bo zdradzam ją od dawna głównie z tego powodu że jest oschla ale szczerze męczy mnie ta sytuacja, ze ją zdradzam, że ogólnie jest tak kiepsko, czuje wewnętrzny smutek że tak moje życie się potoczylo. Żona ogólnie jest ok ale w sferze uczuć i seksu to królowa lodu i chłodu. Chciałbym się rozwiesc ale dzieci dom kredyt jakieś tam zobowiązania. Mam codzienny smutek i depresję pomimo wielu sukcesów w pracy czy też że mam super dzieci.
INTERIA.PL

Re: Żona nie chce a jak chce to aby jak najszybciej

Napisał(a): Kajetana -

To się rozwiedz i nie zawracaj gitary.
Faceci zazwyczaj całymi latami ignorują potrzeby kobiet ale potrafią bardzo uzalac się gdy ich nie sa zaspokajane. Albo wymagaja wizualnie idealnej partnerki a sami wygladaja jak salcesony etc etc.
Pamiętaj, że nikt z gorącej kotki nie zmienia się nagle w górę lodowa bez powodu.

Napisał(a): Justyna260 -

Kajetana To się rozwiedz i nie zawracaj gitary.
Faceci zazwyczaj całymi latami ignorują potrzeby kobiet ale potrafią bardzo uzalac się gdy ich nie sa zaspokajane. Albo wymagaja wizualnie idealnej partnerki a sami wygladaja jak salcesony etc etc.
Pamiętaj, że nikt z gorącej kotki nie zmienia się nagle w górę lodowa bez powodu.
Panowie są tak zadufani w sobie, ze wydaje im się, iż wystarczy, że wystarczy, iż dotkną kobiety, aby ta umierała z rozkoszy. Tymczasem, doprowadzenie kobiety do orgazmu to trudna sztuka. Nie wystarczy tylko MIEC. Trzeba tez i UMIEC.

Napisał(a): Justyna260 -

Justyna260][cytat kogo=Kajetana To się rozwiedz i nie zawracaj gitary.
Pamiętaj, że nikt z gorącej kotki nie zmienia się nagle w górę lodowa bez powodu.[/c
Panowie są tak zadufani w sobie, ze wydaje im się, iż wystarczy, że wystarczy, iż dotkną kobiety, aby ta umierała z rozkoszy. Tymczasem, doprowadzenie kobiety do orgazmu to trudna sztuka. Nie wystarczy tylko MIEC. Trzeba tez i UMIEC.
Ale się zaplątałam! Ale, na szczęście, zrozumiałaś. Dzięki.

Napisał(a): ~seksmachine -

Justyna260
Kajetana To się rozwiedz i nie zawracaj gitary.
Ja mojej dogadzam na dwie dzirku, tzn, jak jestem w tej gornej, w dolnej penetruje wibratorek. I tak na odwrot. Zona ma takie odloty, ze chej. Juz mi nabaknela cos, ze by ja krecilo na dwa prawdziwe czlonki. Ale to zbyt ryzykowne.

Napisał(a): Kajetana -

Justyna260]
Justyna260 [cytat kogo=Kajetana To się rozwiedz i nie zawracaj gitary.
Pamiętaj, że nikt z gorącej kotki nie zmienia się nagle w górę lodowa bez powodu.[/c
Ale się zaplątałam! Ale, na szczęście, zrozumiałaś. Dzięki.
Zrozumiałam. Wydaje mi sie ze nawet najlepszy kochanek może też zniechęcić jesli cały dzientraktuje swoją partnerką i swoje dzieci jak powietrze.

Napisał(a): ~olo -

zostaw sobie zonę.Ktoś musi pilnować garów,mieszkania,dzieci.Twoja kobieta dokonała wyboru.Pewnie wyszła za Ciebie z rozsądku,z rozsądku urodziła dzieci,z rozsądku pierze koszule .Gdyby twój związek miał w sobie iskrę prawdziwej miłości,odrobinę szaleństwa,było by super.A tak masz zonę która chce mieć pozycję,męża,kartę kredytową . I ma. Kobiet z którymi póki co sex jest fantastyczny jest wiele.Dziś to zaden kłopot dlatego żyj i ciesz się życiem.......Nie trać chwili,bo i tak ich nie mamy za dużo. ....Też miałem /mam /podobny problem. Dziś wiem że Zyję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napisał(a): ~Polska -

A wiesz co to wychowanie i opieka nad dzieckiem ???
Goowno wiesz.
Opieka nad dzieckiem to jak praca przez 24 godziny na dobę.
Niezwykle męczące zajęcie.
Ty idziesz do pracy a żona opiekuje się i wychowuje dziecko.
Myślisz że po takim dniu ma potem ochotę na seks ???
Jesteś tępakiem i prostakiem , takim prymitywem jakich wiele.
Nie rozumiesz pewnych spraw albo udajesz bo tak ci lepiej.
Kochanki mają tylko prości ludzie , tacy nieudacznicy życiowi.
Myśleli że życie to jedna wielka bajka...A tu niespodzianka...

Napisał(a): ~lady -

~Polska A wiesz co to wychowanie i opieka nad dzieckiem ???
Goowno wiesz.
Opieka nad dzieckiem to jak praca przez 24 godziny na dobę.
Niezwykle męczące zajęcie.
Ty idziesz do pracy a żona opiekuje się i wychowuje dziecko.
Myślisz że po takim dniu ma potem ochotę na seks ???
Jesteś tępakiem i prostakiem , takim prymitywem jakich wiele.
Nie rozumiesz pewnych spraw albo udajesz bo tak ci lepiej.
Kochanki mają tylko prości ludzie , tacy nieudacznicy życiowi.
Myśleli że życie to jedna wielka bajka...A tu niespodzianka...

Napisał(a): ~lady -

[widać, że gość jest kiepski w łóżku i w życiu. W łóżku taki, że byle szybko a w życiu pewnie więcej czasu ma dla kochanki niż dla rodziny. A dzieci ma fajne bo mu żona wychowała to i ma się czym chwalić.A najlepsze jest to że źle się czuje z tym że ją zdradza. Przecież jej nie zostawi bo musiałby sam prać gotować i sprzątać a tak to służąca zrobi, on inną przeleci a z wyrzutami sumienia to golnie 2 piwa i jakoś sie pogodzi. ale gościu jesteś żałosny

Napisał(a): babell222 -

smutne to bardzo... jestem kobietą, matką dwójki dzieci(pracującą-bez żadnej babci w pobliżu) i uwielbiam się kochać z moim mężem tak często jak się da i doskonale Cię rozumiem. Zycie w dwójkę jest trudne ale chyba zrobiłabym to samo... niestety. Jeżeli nie dogadasz się z żoną to nic innego Ci nie pozostaje. Jeżeli chcesz próbuj naprawićj związek a jeżeli to nie możliwe zaspokajaj potrzeby gdzie indziej, byle żona się nie dowiedziała
« Wróć do tematów
Do góry strony: Żona nie chce a jak chce to aby jak najszybciej