Reklama

645
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń9 tys.
  • Odpowiedzi544
  • Ocen na +22
645 ppt ?

Żona odeszła bez słowa (545)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Żona odeszła bez słowa

Napisał(a): ~Blumek -

Witam mam taki problem 10 grudnia zona uciekła do poznanego kolesia na czacie. Zostawiajac dwoje dzieci córka 8 lat i syn 4 lata. Znali sie około miesiaca z tego co sie dowiedziałem. Myslałem ze mam normalna rodzine praca, dzieci no i kochajaca zona. A tu taki klops. Malzenstwo przebiegało normalnie co tygodniowe wypady z dzieciakami, wspaniałe wakacje czas spedzalismy razem. Gdy raz sie odezwała i spytałem czemu tak postapiła powiedziała ze ma dosc i tylko tyle. Nie wiem co mam robic
INTERIA.PL

Re: Żona odeszła bez słowa

Napisał(a): Tris -

To miałeś po prostu złą żonę, nie twoja wina, pod żadnym pozorem jej nie przyjmuj z powrotem jak wróci, bo skoro po miesiącu znajomości z tamtym odeszła od ciebie do niego, to widać że nie jest w porządku, normalna kochająca kobieta, by tak nie postąpiła, Odwagi musisz się pozbierać dla dzieci, zrób to dla nich, bo teraz one są najważniejsze i okaż im tyle miłości ile tylko możesz, a przy okazji może znajdziesz jeszcze jakąś miłość. Zobaczysz będzie dobrze, tylko teraz pomyśl o sobie i o dzieciach, a wszystko się ułoży. Pozdrawiam :)))))
I Życzę ci byś znalazł prawdziwą kochającą kobietę :)))

Napisał(a): Makepeace13 -

Tak dziala magia internetu. Facet tylko miesiac mamil pieknymi tekstami kobiete, a ta w mig do obcego faceta. Pewnie sie nia pobawi i odstawi jak sie mu znudzi. Wtedy nie powinienes jej przyjac, bo nie wiesz, czy zas nie odstawi podobnego numeru. Nie rozumiem, dlaczego jak jest dobrze, to nalezy to spieprzyc. Wspolczuje tobie i dzieciom, ale musisz sobie z tym dac rade. A tej pani podziekuj.

Napisał(a): qvi123 -

S2013
qvi123

Hmm...dlaczego zużyta?
a dlaczego by nie ? tak to widzę nic nie poradzę na to :)
Ale małżeństwo to nie tylko,tak jak pisze autor"wakacje i wspólne wypady"
...to coś więcej to codziennośc życia ..tok wygląda sytuacja z jego strony a żona może widziec ,to zupełnie inaczej.Wina leży zawsze po obu stronach :)

Witaj Esik:)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Żona odeszła bez słowa