119
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi20
  • Ocen na +40
119 ppt ?

żonaci faceci strasznie kłamią (21)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

żonaci faceci strasznie kłamią

Napisał(a): ~grzmot -

Witam wszystkich tutaj,
Moj problem jest taki że jestem dość atrakcyjną samotną kobietą z dzieckiem jestem po 30, chciała bym spotkać normalnego nie żonatego faceta...
jak spotakam już faceta dochodzi do pierwszej randki okazuje się że albo są w związku albo żonaci, dlaczego tak kłamią na samym początku że są singlami i po co się umawiają czy moze tylko chodzi im o seks?\ to jest bardzo przykre...
INTERIA.PL

Re: żonaci faceci strasznie kłamią

Napisał(a): olianka -

czy ja wiem. oczywiście zdarzają się mężczyźni, którzy notorycznie kłamią, aby zaciągnąć kobietę do łóżka. Ale być może problemem jest też to, że dajesz im jakieś sygnały? Być może masz pecha, a być może nie zauważasz jakiegoś problemu u siebie, czegoś co daje im ciche przyzwolenie na takie zagrywki.

Napisał(a): ~wwew -

o rany, ja tak mialam ostatnio, ze poszlam na randke, liczylam na mily wieczor, a facet przez caly wieczor o jednym! ze ma nowe mieszkanie, ze pieknie urzadzona sypialnie, nowy materac (SIC!). Tyle, ze zjadlam kolacje na jego koszt i szybko ucieklam.. faceci

Napisał(a): ~seba -

Może po prostu zmień gusta....podejrzewam że cały czas uderzasz w ten sam typ facetów...każdy choć różnią sie wygladem to ogólnym usposobieniem stylem życia lub podejściem do niego a co zatem idzie i charakterem są tacy sami w związku z czym ile byś nie szukala za każdym razem sytuacja bedzie sie powtarzac...może pomimo Twojej atrakcyjności nieco obniż swoje wymagania wzrokowe względem faceta i przełóż je na jego wnętrze bo to one sprawi że bedziesz szcześliwa a nie jego wygląd...czasem smacznie wyglądające ciacho na dłuższą mete powoduje mdłości...więc może lepiej coś nieco gorszego sortu ale na dłuższą metę :) pozdrawiam...PS...mniej przystojny rozwodnik...ale chyba rozumiem Twój problem !!!

Napisał(a): ~stary wuj -

Ja jestem niezbyt zadbanym, siwiejącym, żonatym mężczyzną po pięćdziesiątce, a chciałbym mieć harem, złożony koniecznie z siedmiu dziewic o różnych kolorach skóry.
Niestety, choć piszę na wielu forach, nikt nie może pomóc mi w rozwiązaniu tego problemu.

Dziwne.

Napisał(a): ~sklerotyk -

~stary wuj Ja jestem niezbyt zadbanym, siwiejącym, żonatym mężczyzną po pięćdziesiątce, a chciałbym mieć harem, złożony koniecznie z siedmiu dziewic o różnych kolorach skóry.
Niestety, choć piszę na wielu forach, nikt nie może pomóc mi w rozwiązaniu tego problemu.

Dziwne.
Wcale nie dziwne. Atrakcyjny mężczyzna powinien składać się z trzech metali - srebra, złota i stali. Srebro - na głowie. Złoto - w kieszeni. Stal - w spodniach. Powinieneś reszty się domyśleć, co należy zrobić. No bo jeżeli te dziewice z nudów Ci pozasypiają - to - sam rozumiesz....

Napisał(a): ~UBU -

Odezwała się święta panienka. A dziecko kto tobie zrobił ? Ufoludki ?
Kobiecie wystarczy powiedzieć, że będzie siedziałą w domu, a partner będzie na nią pracował, a w domu nie będzie robiła nic tylko leżała, pachniała i czekała na swego złego chłopca, bo na takich czekacie. Pozdrawiam Serdecznie.

Napisał(a): ~Jurek -

Sama jesteś sobie winna, kobieta po 30-tce i jeszcze z dzieckiem ma raczej nikłe szanse na poważny związek. Facet wiążąc się z kobietą pragnie zalożyć swoją rodzinę i mieć wasne dzieci a nie bawić się w przyszywanego tatusia jak również znosić wizyty tego prawdziwego a zapewne rownież fochy twoje jak i twojego a nie jego dziecka. Trzeba bylo myśleć wcześniej gdy bylaś młodsza i nie mialas jeszcze dziecka a teraz to możesz tylko szukać partnerów na krótkotrwałe znajomości w celu rozładowania napięcia seksualnego. Teraz jesteś przede wszystkim matką.
« Wróć do tematów
Do góry strony: żonaci faceci strasznie kłamią