21
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń153
  • Odpowiedzi16
  • Ocen na +12
21 ppt ?

Żonę, w Polsce można maltretować na różne sposoby. Oto kilka przykładowych porad sądowych (17)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Żonę, w Polsce można maltretować na różne sposoby. Oto kilka przykładowych porad sądowych

Napisał(a): taie -

stiffneckedness
~Polska Czytam to forum i nie mogę się nadziwić że tylko dwóch panów wpisuje tu swoje posty...
ireneo i buc1 - Warto by zrobić sondaż , który z nich jest większym durniem od drugiego...Jak myślicie ???
Nawet jakby zjedli tysiac kotletow, to ci nie dorownaja. Tak ich odsadzasz.
Nie krzycz na obcokrajowca - on niewiele rozumie i jeszcze niezbyt mu wychodzi - a jako student z Przemyśla nie umie inaczej podziękować za stypendium jakie od naszego kraju dostaje.
INTERIA.PL

Re: Żonę, w Polsce można maltretować na różne sposoby. Oto kilka przykładowych porad sądowych

Napisał(a): taie -

~Polska
taie
stiffneckedness
~Polska Czytam to forum i nie mogę się nadziwić że tylko dwóch panów wpisuje tu swoje posty...
ireneo i buc1 - Warto by zrobić sondaż , który z nich jest większym durniem od drugiego...Jak myślicie ???
Nawet jakby zjedli tysiac kotletow, to ci nie dorownaja. Tak ich odsadzasz.
Nie krzycz na obcokrajowca - on niewiele rozumie i jeszcze niezbyt mu wychodzi - a jako student z Przemyśla nie umie inaczej podziękować za stypendium jakie od naszego kraju dostaje.
taie - musisz być strasznym durniem skoro nie odróżniasz jakiegoś ukrainca co gdzieś kiedyś pisał na głównej stronie ode mnie.
Lewacy są znani z niskiego poziomu inteligencji.
Oni by tylko przyjmowali emigrantów i urządzali parady geyów.
Tłuki bez mózgów, zupełnie takie jak ty.
Durnia to poszukaj sobie w rodzinie a przyjmij nick który będzie normalnym dla Polaka a nazywaniem kogoś Lewakiem /tłukiem za grosz ci rozumu nie dodaje.a wręcz odwrotnie .
Może u was to norma ale dla mnie nie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Żonę, w Polsce można maltretować na różne sposoby. Oto kilka przykładowych porad sądowych