41
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń443
  • Odpowiedzi37
  • Ocen na +-3
41 ppt ?

zostałem wczoraj zdardzony po 5 latach . co robic dalej? nic mi jeszcze nie powiedziała? (38)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

zostałem wczoraj zdardzony po 5 latach . co robic dalej? nic mi jeszcze nie powiedziała?

Napisał(a): kredytykPL -

witam wczoraj była impreza u jej koleżanki z pracy nauczycielki. zona ma 25 lat. był alkohol i jakis facet, troche wypiła i to zrobiła nic o tym mi nie powiedziała ale ja sie dowiedziałem co robic normalnie cały sie trzese i płacze co robić pomóżcie?

Re: zostałem wczoraj zdardzony po 5 latach . co robic dalej? nic mi jeszcze nie powiedziała?

Napisał(a): Air842 -

zbigniew1933 Tej objaw trzęsienia jest interesujący, od ilu dni się trzęsiesz ?
Bezduszny...tyran..jestes ..niech sie trzesie wytrzesie go i wroci do normy . Po pieciu latach!!! ,a jaki to staz malzenski .

Re: zostałem wczoraj zdardzony po 5 latach . co robic dalej? nic mi jeszcze nie powiedziała?

Napisał(a): zbigniew1933 -

Air842
Bezduszny...tyran..jestes ..niech sie trzesie wytrzesie go i wroci do normy . Po pieciu latach!!! ,a jaki to staz malzenski .
Takie bezustanne trzęsienie się może doprowadzić do obłędu i zaburzeń równowagi.

Może spróbować egzorcyzmów.

Napisał(a): KingHenryHappy -

~robert85 wziąść kredyt i wynająć morderce PPP
Ale do żony, czy faceta co poleciał na cudzą żonę?

Autorowi wątka i tematu współczuję!

Napisał(a): zbigniew1933 -

hunter2
zbigniew1933
hunter2 sprytna KRYPTOREKLAMA!
Wiesz co oznacza to trudne słowo ?
po co głupiemu coś tłumaczyć
No właśnie... pomyślałem to samo, wolałem się upewnić.

Napisał(a): egle -

KingHenryHappy
~robert85 wziąść kredyt i wynająć morderce PPP
Ale do żony, czy faceta co poleciał na cudzą żonę?

Autorowi wątka i tematu współczuję!
Jak polecial? Ja tam niemal wyczytalam, ze to kolejny biedny, ktory zostal zmuszony...

zbigniew1933
Air842
Takie bezustanne trzęsienie się może doprowadzić do obłędu i zaburzeń równowagi.

Może spróbować egzorcyzmów.
Mozna sprobowac!!!

zbigniew1933
hunter2
zbigniew1933
hunter2 sprytna KRYPTOREKLAMA!
Wiesz co oznacza to trudne słowo ?
po co głupiemu coś tłumaczyć
No właśnie... pomyślałem to samo, wolałem się upewnić.
☺☺☺
« Wróć do tematów
Do góry strony: zostałem wczoraj zdardzony po 5 latach . co robic dalej? nic mi jeszcze nie powiedziała?