3
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń62
  • Odpowiedzi2
  • Ocen na +0
3 ppt ?

Zostawi mnie przez to? (3)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Zostawi mnie przez to?

Napisał(a): ~Mrianda -

Jesteśmy w dojrzałym, poważnym związku od roku.
Jedynym problemem jest jego mała ilość czasu którą mi poświęca -ma wymagającą pracę ale mam wrażenie, że nie jestem tak bardzo stawiana na pierwszym miejscu.Ja z miasta, on ze wsi ->zawsze zanim do mnie przyjedzie to coś robi w domu nawet jak ma kilka dni wolnego.Jedyne co w tym związku nie gra to od czasu do czasu mocniejsze pogadanki, że ma on dla mnie mało czasu.Mieszka ode mnie 20 km a ostatnio widujemy się raz w tygodniu...powiedziałam mu kiedyś (wiedział że w żartach) że jak mam się prosić o atencje i to żeby przyjechał to może lepiej żebyśmy zostali przyjaciółmi no i on ostatnio stwierdził, że chce ze mną porozmawiać o szczegółowej przyszłości...zapytał jak ja widziałabym kiedyś nasze życie razem...on chce zostać w domu rodzinnym na wsi -ja się na to godze ale z racji na jego prace że często wyjeżdza na 3 tygodnie chciałabym na czas ciązy i wychowywania takich małych dzieci do 3 r ż zostać w mieście i z tak odchowanymi się przenieść dopiero tam...powiedziałam też, że przy ogrodzie moge robić, ale w pole się nie dam wypuścić...generalnie tutaj musi dojść do porozumienia, bo na temat wartości, poglądów życiowych, politycznych itp mamy bardzo podobne zdanie...Zapewniłam też że bardzo go kocham i traktuje ten związek poważnie.On na to że musi to wszystko przemyśleć teraz na tym wyjeździe...mam czekać 3 tygodnie nie wiem co o tym sądzić...cholernie mi zależy, dużo facetów już mnie zraniło i wiem, że on jest tym właściwym mimo wszystko.Cięzko mi że przez te 3 tygodnie jestem w takiej próżni nie wiem czy jesteśmy/bedziemy razem.To taki typ człowieka który musi dużo mocno przemyśleć.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zostawi mnie przez to?