Reklama

43
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi29
  • Ocen na +-3
43 ppt ?

Zrozumiec faceta (30)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Zrozumiec faceta

Napisał(a): malarybka83 -

Nie potrafie zrozumieć dlaczego facet najpierw planuje załozyc rodzine , dziecko kiedy to juz ma, nagle pojawia sie w jego zyciu starsza od niego o prawie 10 lat kobieta która ma za soba rozwód i kilka związków z rozbbitych przez nia małżenstw. On robi z małzenstwa piekło prowokuje do kłótni po to zeby wyjsc z domu i zwalić na zone ze to ona znów jest winna, idzie do tej kobiety i tak przez kilka miesiecy az wkoncu zostawia zone i dziecko by byc z ta druga.

Re: Zrozumiec faceta

Napisał(a): BillieJean -

Dlatego boję się zakładać rodzinę. Mój ojciec szalał za moją matką 8 lat dopóki nie pojawiły się dzieci. Wtedy zaczęło mu odbijać. Myślę, że większości facetów wydaje się, że chcą założyć rodzinę, ale często później okazuje się, że nie są na to gotowi i nie potrafią udźwignąć swojego zobowiązania. Uważam też, że nie da się przewidzieć tego, czy mężczyzna będzie dobrym mężem i ojcem. Na pewno znacie wiele historii o diametralnej zmianie mężczyzny np. po ślubie. Także drogie Panie to trochę loteria, co nasz czeka nie przewidzimy do końca ale na pewno warto kochać i mieć dzieci z miłości :)

Napisał(a): Zenobia45 -

malarybka83 Nie potrafie zrozumieć dlaczego facet najpierw planuje załozyc rodzine , dziecko kiedy to juz ma, nagle pojawia sie w jego zyciu starsza od niego o prawie 10 lat kobieta która ma za soba rozwód i kilka związków z rozbbitych przez nia małżenstw. On robi z małzenstwa piekło prowokuje do kłótni po to zeby wyjsc z domu i zwalić na zone ze to ona znów jest winna, idzie do tej kobiety i tak przez kilka miesiecy az wkoncu zostawia zone i dziecko by byc z ta druga.
On też tego nie rozumie. Ale prawdopodobnie, tak przeżyje życie.

Napisał(a): ezapata -

Co Ty możesz wiedzieć o facetach? Slogany i głupota. Pewnikiem i beznadziejne podejście aprioryczne.

wierzcholek Nigdy ich nie zrozumiesz, to wieczne dzieciaki. Zdradę mają w genach.
Dlatego dziś jest dużo mądrych kobiet samotnych.
Rozwój mężczyzny kończy się, gdy przestaje korzystać z nocnika i nigdy nie dorasta, tylko się starzeje.

BillieJean Dlatego boję się zakładać rodzinę. Mój ojciec szalał za moją matką 8 lat dopóki nie pojawiły się dzieci. Wtedy zaczęło mu odbijać. Myślę, że większości facetów wydaje się, że chcą założyć rodzinę, ale często później okazuje się, że nie są na to gotowi i nie potrafią udźwignąć swojego zobowiązania. Uważam też, że nie da się przewidzieć tego, czy mężczyzna będzie dobrym mężem i ojcem. Na pewno znacie wiele historii o diametralnej zmianie mężczyzny np. po ślubie. Także drogie Panie to trochę loteria, co nasz czeka nie przewidzimy do końca ale na pewno warto kochać i mieć dzieci z miłości :)
Założenie rodziny, jest zobowiązaniem obojga partnerów. I oczywiście, że niczego nie da się przewidzieć.

goran Dlaczego nie mówi się, zrozumieć człowieka, zamiast ,rozumieć faceta. Wszyscy jesteś podobni, faceci i kobiety popełniaja podobne błędy, kieruja się podobnymi emocjami, moze czasem zmieniają się proporcje, ale często zarzuty są podobne - brak zrozumienia i aceptacji.
Dlatego się tak mówi, bo zdecydowanie się różnimy. Inaczej się rozumie kobiety inaczej mężczyzn. Mamy inne potrzeby.

Podstawą jakichkolwiek kontaktów między kobietą i mężczyzną jest właśnie ta wiedza. Szanowny Pan jej nie posiada, skoro sprowadza to do jednego.
Bez tej podstawowej informacji, żadnych szans na akceptację i zrozumienie.

Napisał(a): lakomy107 -

Zenobia45
goran Dlaczego nie mówi się, zrozumieć człowieka, zamiast ,rozumieć faceta. Wszyscy jesteś podobni, faceci i kobiety popełniaja podobne błędy, kieruja się podobnymi emocjami, moze czasem zmieniają się proporcje, ale często zarzuty są podobne - brak zrozumienia i aceptacji.
Dlatego się tak mówi, bo zdecydowanie się różnimy. Inaczej się rozumie kobiety inaczej mężczyzn. Mamy inne potrzeby.

Podstawą jakichkolwiek kontaktów między kobietą i mężczyzną jest właśnie ta wiedza. Szanowny Pan jej nie posiada, skoro sprowadza to do jednego.
Bez tej podstawowej informacji, żadnych szans na akceptację i zrozumienie.
Amen
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak zrozumiec faceta
  • malzenstwo jak zoumiec faceta
Do góry strony: Zrozumiec faceta